Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:17:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Madden NFL  (Pročitano 7746 puta)
06. Okt 2006, 19:22:01
Svakodnevni prolaznik


Sudbina je samo za one koji u nju veruju.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 296
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Da li igrate Simulaciju Americkog Fudbala i sta vam se kod nje najvise svidja?
« Poslednja izmena: 01. Okt 2013, 16:22:36 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Sudbina je samo za one koji u nju veruju.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
jedina sportska simulacija koju igram aktivno vec nekoliko godina... a sta mi se najvise svidja? mnogo stvari ali najvise intersepcija  Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sudbina je samo za one koji u nju veruju.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 296
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
jedina sportska simulacija koju igram aktivno vec nekoliko godina... a sta mi se najvise svidja? mnogo stvari ali najvise intersepcija  Smile
Jesi li probao da igras protiv nekoga preko interneta pomocu programa hamachi?
P. S. Odlican ti je potpis
IP sačuvana
social share
Sudbina je samo za one koji u nju veruju.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
nisam preko himachija,vec direktno  IP to IP Wink
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Stvarnost je iluzija stvorena nedostatkom alkohola

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 133
Zastava GB
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG iPhone 4
Ubjedljivo najjaca igra koju igram i koju sam igrao.
COLTS i Manning Rules Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung i5700 + D880
Zbog Maddena 2003 na PS2 sam se potukao sa tada najboljim drugom Miroslavom,ali posto nas je bilo petorica u sobi,ostala trojica su sprecila incident vecih razmera Smile Sprzio me 33:16,ja igrao sa Dolfinsima,sve trcanjem preko Rikija Vilijamsa,a on sa Sent Luisom,i poceo posle da me trpa kako nemam pojma...Nismo pricali 9 meseci,posle ja otisao u vojsku i sad samo opet do jaja,ali ne igramo Madden Smile

Sad igram 2005-icu i nije lose...U pocetku je bilo rezultata tipa 68:50,medjutim poceli smo da se citamo medjusobno(igra nas trojica) pa se desi da odluci jedan touchdown ili sut za 3 poena Smiley Ja uglavnom volim da trcim,redje bacam,a ova dvojica 98% idu bacanjem.Kad mi prodju nekim Hail Mary pasom,dodje mi da se samoubijem iz zasede Smile Nisam igrao '06,tu ima valjda neki "QB view",citao sam da je dobro odradjeno...

Sve u svemu,igra je vrh,samo to i PES/WE i igram Smile
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

a mi smo slobodni i zgodni kao del i rodni

Zodijak
Pol
Poruke 1563
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
igrao sam na raspustu 99e godine madden ... ja volim qb sack znaci defense a i fumble kao i interception naravno ne kada se meni u napadu dogodi... shut za jedan poen mi je postao dosadan pa sam uvjek ishao na 2 point conversion .. najdraze mi je kad sackujem nekog iza njegove crte startne i to josh u njegovom prostoru za td shto je naravno safety .. ili onside kick i povratish loptu ... a sad ispada da se pravim pametan al i kick ili punt return su mi dragi.. zeshche mi je kad sa qb trchim ukoliko nema slobodnih recievera ... e nisam imao neke jake protivnike u proshlosti znam da sam jednog dobio preko 80 razlike al je on mene dobio neshto neizvjesnije al to sam zaboravio bash ... znam da sam sa raznim franchise igrao na easy i svakakve ekipe sastavio i superbowla i superbowla osvojio... interesantno mi je sad kad pogledam naprimjer jake plummera kako igra za denver broncos a tad u 99 verziji su ga kupovali u denver nakon par sezona kad bi elway otishao u penziju... kao da su znali hm....

first doooown ..

vozdra
IP sačuvana
social share

ju ffrrrgot van veri important ting mejts kaptn dzek sperov ... tararamtam tararamtam tararam tamtamtamtararam.....
i sir spamalot na hedove i rime troshi sve papire
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung i5700 + D880
Interception je odradjen ekstra,ono kad kamera u matriks fazonu rotira za 180 stepeni,ludilo  Smile

Fumble...Najgore mi je kad sam pred touchdown-om i ispustim loptu,to me ubija,pogotovo kad se zajebem pa krenem sa QB-om a oni obicno slabije cuvaju loptu  Smile

Kod kick i punt vracanja nikad nisam uspeo nesto spektakularno,i pored milion pokusaja po sredini,stranama,cimanjem...Uvek me sabiju,srecan sam ko nova godina kad zaradim 30-40 jardi Smile
« Poslednja izmena: 08. Okt 2006, 22:56:41 od Falzone »
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Karakter je mala stvar koja cini veliku razliku

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 66
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Niasam ni mogao da pretpostavim da kod nas ima ljudi koji znaju pravila ovog sporta, ja sam godinu dana proveo u USA a da ni jednu jedinu utakmicu nisam pogledao (sta cu kada volim fudbal) i bas sam se pitao kakva je ova igra, obzirom da dobija dobre ocene po sajtovima. E sada pitanje moze li da se igra skapira iako nemam blage veze sa americkim fudbalom, tj. da li je kao Konamijev fudbal ili ipak moras da imas kakvo takvo znanje u vezi ovog sporta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
Naravno da moze...Ja kad sam krenuoi da igram nfl nisam imao pojma pravila uopste,ali ukapiras brzo to svea plus i bacis pogled na neku pravu utakmicu i nikakav problem Wink
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:17:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.