Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 05:11:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ''Ma znam ja sta njoj fali!'' (?)  (Pročitano 9685 puta)
06. Apr 2009, 17:35:38
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Sigurno ste svi barem jednom culi za ovu recenicu iz naslova... Ja sam je cula bezbroj puta, ponekad u nesto drugacijoj formi, a jos sam je cese i sama upotrebljavala.  Smile
A ta recenica, odnosi se, zapravo, na situaciju kada vidimo/cujemo/budemo meta neke osobe, i to po pravilu zenskog pola, koja je nervozna, frustrirana, ili narodski receno - ''nadrkana''.

Ta recenica, dakle, nedvosmisleno sugerise da je ta izvesna zenska osoba u tom ''nadrkanom'' stanju, jer nije dobila... sta? pa, znate i sami, nije dobila dovoljno seksa. Dakle, tu recenicu upotrebljavamo kada histericnom ponasanju neke zene zelimo urzok da nadjemo u siromastvu njenog seksualnog zivota.

E sad... tu se, dabome, namecu razna pitanja...
Recimo, zasto su bas zene te koje ''nisu dobile''? A sta je sa muskarcima?
Ako prihvatimo da u tome ima istine (a ako cemo iskreno, i te kako ima, jer seks deluje veoma stimulativno, i luci tamo neke vesele hormone i neurotransmitere (mogla bih da objasnim, ali sumnjam da vas zanima toliko detaljno  Smile )). Uostalom, svi znamo kako se odlicno osecamo posle dobrog seksa, zar ne? Smile

Jos jedno pitanje... Dakle, sasvim je sigurno da zene mogu biti nervozne iz milion i jednog razloga (PMS necu ni da spominjem  Smile ). Ali zasto nikad ne pomislimo da toj zeni fale, recimo, nove cipele, frizura, da nije mozda nervozna zbog poskupljenja karte za GSP ili gasa... Zasto pomislimo uvek to da je ''nedojebana''?

I... kad kazemo da je nedojebana (da prostite na izrazu  Smile ), da li pod time smatramo samo to da zaista ima manjak seksualne aktivnosti, ili time mislimo i na one druge lepe stvari koje mozemo raditi sa partnerom, a koje ukljucuju bliskost, neznost, komunikaciju, itd?
Da li zenama, ustvari, ''koje nisu dobile'' zapravo fali paznje i neznosti, ili im zaista fali divljeg, ne-znam-kako-se-zovem seksa (ili kakvog god, o ukusima necemo raspravljati, ovo je primer)?  Smile
Sta je to sa tim zenama, sta im fali? I gde su muskarci u toj prici?

Sta vi mislite?  Smile

Napomena: Iako je ova tema mozda malo saljivo i neozbiljno formulisana, ona je i te kako ozbiljna, a za one koji slabije kapiraju (ako ih ima, naravno) - govori konkretno o povezanosti frustracije kod zena (ali i muskaraca, sto da ne?) i nedostatka ili manjka seksualnog zivota. Stoga, bilo koji vulgaran komentar, ili na bilo koji nacin neodgovarajuc, bice obrisan.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung S8
Jbt, ja uvek to pomislim kada vidim nervozne i nadrkane devojke...xD


IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Znam, zato i pitam.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


prim.med.dr.sci. protivpožarni. aparat pekom

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4245
Zastava Kolasin- Kruscic
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
SonyEricsson K530i
Vjerovatno je odatle nastali i "Dacu ja njoj..."  Smile Salu na stranu, nijesam to nikada rekao, jesam pomislio i cuo. Zene su komplikovana stvorenja- nikad ne znas nacisto sto se ponasaju kako se ponasaju, je li pukao nokat, kondom ili su one pukle, pa im tek tako doslo da ujedaju. Naravno, nedostatak seksa meni prvom nesvjesno nabije nervozu, ali nikad toliku da napadam druge oko sebe, pa vjerujem da to nije slucaj ni sa drugim polom (koji sve manje biva njezniji i ljepsi, kako se dodaju i izmisljaju nove "slobode"), mada, ako su one dogovorile sa nekim bilo da samo izadju na veceru ili "veceru" ili da je konkretno bio seks (ili vodjenje ljubavi...) u planu, pa ih taj neko ispali- e onda je takva jer nije dobila... sta joj sleduje. Uostalom, nije problem "Vidi kako ujeda, bice da nije dobila... to i to" od odgovora tipa "Ma, pusti je, znam ja cime bih joj zapusio usta..."...  Eto, bez namjere da ikoga vrijedjam, a ako jesam, prastajte.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung S8
Svaka devojka je drugacija. Nekoj moze faliti neznosti, a nekoj divljak. Neka mozda trazi previse, a dobija premalo od strane drugog pola. Tesko da je zena nervozna zbog komunikacije (ako mislis tokom sexa) jer ako nema seksa nema ni te komunikacije, tako da se ponovo vracamo na prvo. Kada sretnem neke ortakinje sa faksa, onako nervozne i spremne da vade oci, uvek im kazem ''Sta je, niste dobile sinoc, pa ste dosle da se izivite na nekome ovde?''  Smile i onda sledi odgovor ''E da ti samo znas'', ''Nije to sto mislis'' , ''Da, nisu me jebali sinoc''....

Ovaj prvi odgovor dolazi obicno od onih komunikativnih devojaka, koje ne biraju drustvo, vise sa svakim koje na pljuga - pauzi ili menzi - uvek spremne za zajebanciju.

Ovaj drugi dolazi obicno od onih povucenih, koje dodju na faks da uce, uce i kod kuce, ne pljugaju, i ako ih neko pozove na bleju one prilaze, sa malom dozom straha.

Ovaj treci obicno dolazi od devojaka tipa - Dolce & Gabana, Audi A8, Jimmy Choo, koje dolaze na faks sredjene kao da idu na svadbe (ili pod neki sator da im guraju pare u sise, kako im ja obicno kazem Smile)

Tako da mislim da sve dolazi iz karaktera, od toga ko je kakav i na koji nacin i kako to kontrolise...

Kod prvog tipa devojaka, ako dodje iznervirana, obicno psuje sama sa sobom ili psuje nekoga se zajebava sa njenom nervozom.

Kod drugog tipa devojaka, obicno sedi i nasilno okrece stranice sveske ili knjige, hoce da uci, ali ne moze, jer je iznervirana.

Kod treceg tipa devojaka, slucaj je da obicno, posto su takve ribe okruzene lesinarima (slepaca koji bi da ih zadive pricom, izgledom, ili necim trecim) odgovaraju drsko tim istim lesinarima i gledaju sto pre da pobegnu iz lovista.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
I cika Frojd Smiley  je rekao da seksualno nezadovoljena zena ne moze biti normalna, da je frustrirana.

A znamo kako je cika Frojd imao "zdrav" odnos prema zenama, i zivotu uopste. heh

Ne znam zasto se izreka ne odnosi na muskarce, iako se i oni (tj mi) ponekad ponasamo bzvz tokom duze kahm.. apstinencije.

Mozda su djevojke samo finije pa kazu "Njemu je stvano potrebna djevojka" dok ce muskarac rec nak' domacinski  "Imam ja ljek za nju"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 528.1
mob
Nokia Neka stara nokia
pa ja mogu da zamisljam kako bi neko izgledao da nije nit jeb* niti mastrubirao 2 nedelje...
pola muskog roda bi se poubijalo... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 684
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
HTC 
Mozda joj bas ne fali konkretno to,ali stoji da je ta recenica prvo sto mi pada na pamet kada vidim nadrkanu osobu zenskog pola.Najverovatnije je da je to samo predrsuda koja nije toliko opasna. Smile
IP sačuvana
social share
My dream is to fly over the rainbow so high...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 9677
Zastava Wien
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson 
meni to isto padne prvo na pamet...........
 
 Smile iako sam zena
 
jednom mi je u pekaru dosla "nadrkana" zena
 
i posle razno raznih kifli i peciva i kojekakvih djakonija ( naravno uz osmeh)
 
nije bila zadovoljna na sta sam joj bukvalno rekla da mi u pekaru vise ne ulazi dok prvo ne dobije od muza 
 
 Smile
IP sačuvana
social share
Ne cini drugome ono sto bi zeleo da drugi ucine tebi.

Njegov ukus mozda nije isti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Nokia 
Cudno, ja bas nikad to ne pomislim za neku zenu..Obicno zato sto znam koje stvari mene nerviraju, i zbog kojih su stvari obicno nervozne i isfrustirane meni bliske zenske osobe, pa se obicno prema tome ravnam..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 05:11:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.