Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 18:46:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ma razumijem te...  (Pročitano 5737 puta)
05. Avg 2011, 01:51:45
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
Odrasli smo na ako ne čemu drugom,bar na sapunicama Smile i uglavnom,milion puta se desilo da Felisidad  kaže-o,da li me stvarno voli? kako li će prihvatiti vijest da su mi ovo vještački nokti? i uglavnom smo to ismijavali. kad kažem to,mislim na priču sa samim sobom. ne razmišljanje,nego priču naglas.

Pričate li vi sami sa sobom ponekad? zašto,kada najviše.,..?  je li vam to nekako normalno ili neka vrsta poremećaja?
« Poslednja izmena: 05. Avg 2011, 01:53:47 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Ne pričam, jer me zastrašuje pomisao da bi neko mogao da čuje moje naglas izgovorene misli.  Smile

Ali se zato rado naglas svađam sa sobom, bez obzira na publiku.

p.s. Obožavam tvoj smisao za humor.  Smile
« Poslednja izmena: 05. Avg 2011, 01:58:07 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
Citat
Pričate li vi sami sa sobom ponekad?

Madafakin jes Smile

Citat
je li vam to nekako normalno ili neka vrsta poremećaja?

Pa sad... neki smatraju da sam poremećen aaaa neki da sam poremećen...
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Citat
Pričate li vi sami sa sobom ponekad? zašto,kada najviše.,..?  je li vam to nekako normalno ili neka vrsta poremećaja?
Desi se pa sigurno jednom u nekoliko dana, pa poneki put i naglas Smile Obicno su to recenice tipa "Marko, idiote, trebas da uradis to i to..." "Marko, idiote, nisi trebao da uradis to i to..." itd.  Smile

Da li je normalno? Pa ako bas to ne radis naglas u sobi punoj ljudi ili na ulici, i jeste.  Smile

Citat
milion puta se desilo da Felisidad  kaže-o,da li me stvarno voli? kako li će prihvatiti vijest da su mi ovo vještački nokti?
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 05. Avg 2011, 02:33:31 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
Citat: B@mbin@ link=topic=554106.msg9865170#msg9865170 date=1312502229[quote

p.s. Obožavam tvoj smisao za humor.  Smile

 Smile

kao manjoj mi je stvarno bilo čudno,šta bre iko  ima da priča sa sobom naglas Smile
e sad,kako vrijeme prolazi,a mi stičemo  svakojake 'poremećaje' ..onda kažemo kao utjehu-to čudno?! pa to je najnormalnija stvar Smile

tako da se ja jesam krstila kad sam uhvatila sebe da pričam naglas. ali posle par puta...ma niiiiiiiiiišta strašno  Smile
ne volim kad to uhvatim na ulici ili ne daj bože sama radim...opet malo djeluje zastrašujuće Smile ali u toplini doma svog...heh.
kad to radim-najčešće kad sredjujem stan. iako je mali,ima milion sitnih stvari i težak namještaj i onda sve to moram da pomjerim,očistim tamni laminat koji mrzim više od čega na svijetu ,evo i sad se iznervirah Smile i onda tih sat i nešto....pa to su govori! počnem  da p*zdim nakon par minuta,onda se obavezno udarim jedno 55436657432  puta i tad sam još gora..onda recimo upalim VH1 i ide nečijih ...Top 20 npr..i onda mi na svake 3 pjesme  idu reklame. onda se ostrvim na sve žive i dodje mi na pamet sve što me mučilo poslednjih dana..nekad i godina. uhvatim sebe kako brbljam nevidjeno. i ima inače medju svim tim onoga-e,to je trebalo da uradiš,qq šta sad,zakasaniću...onda 'varenje' neke vijesti. misao mi prodje kroz glavu i onda-je l moguće?
i često pričam kad sam uzbudjena,kad nešto iščekujem...kad imam tremu hoće li ispasti dobro.
ili kad imam milion stvari da uradim,pa sebi nabrajam,planiram..
muke su to Smile
« Poslednja izmena: 05. Avg 2011, 09:56:36 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0
У ово причање са самим собом ...  је л' спада свађање са телевизором, или се може причати са телевизором?  Smile Smile

Не причам са самим собом осим кад си кажем ... ај не будали. То ми постала узречица  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
...ipak je pričanje sa TV-om,sad provjerih  Smile






Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
ispricam se sita ... pogotovo u wc-u  Smile

jednom sam se ozbiljno uplasila da nisam odlepila... ali nisam, bila je samo faza  Smile Smile

obozavam da pricam sama sa sobom kad nema nikoga oko mene, da gundjam i da prebacujem sebi neke svoje greske i mane  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.107
mob
Samsung 111111
Ja sam razgovarao sa majkom naseg odbrambenog igraca Miljkovica u sredu uvece...
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
tema Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 18:46:36
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: razumijem

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.