Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: M.S. OfficeSuite S60 - prvi Office paket koji otvara slike zajedno sa tekstom  (Pročitano 12682 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Bravo
Onda je moj finalni zakljucak da famozno pitanje ikonica ostaje misterija,i da samo mozemo nagadjati,npr. mozda zavisi i od verzije softvera tj. firmware-a u telefonu koliko ce ikonica biti posle instalacije... Smile Smiley 1 Smile :mrgreen:Over and out - dosta sam tupio o ovome,kao cuvena baba o ustipcima - necu vise,keve mi!!! Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samsung Galaxy S6 - Galaxy S4 - Sony Arc S

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 1265
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung Galaxy S6 White
Evo još samo da dodam... Smile...instalirala sam 4.0 verziju preko 3.0 i dodatne ikonice nema...firmware na N70 je najnoviji...V 5.0705.3.0.1... Smile
IP sačuvana
social share
Život se ne meri brojem udisaja, već brojem trenutaka koji ODUZIMAJU DAH...
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
wayfaringpilgrim ... Ma najmanje bitno je to oko ikonica. Bitno je da program radi kako treba.  Smile
Evo probao sam i ja da instaliram v 3.0.... i ima samo jedna ikonica.  Smile
Da nemam ovaj E61 sa odličnim defaultnim office-om , koristio bih sigurno OfficeSuite S60 v 4.0... Odličan program. Sve pohvale.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
HTC Bravo
Potpuno si u pravu! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
wayfaringpilgrim ... Ma najmanje bitno je to oko ikonica. Bitno je da program radi kako treba.  Smile
Evo probao sam i ja da instaliram v 3.0.... i ima samo jedna ikonica.  Smile
Da nemam ovaj E61 sa odličnim defaultnim office-om , koristio bih sigurno OfficeSuite S60 v 4.0... Odličan program. Sve pohvale.  Smile
Ajde budi iskren hvalisavče jedan, da li taj tvoj "default-ni" office na E61 može otvarati i slike u dokumentima?!?

Jer ako ne može, po čemu onda i hvališ polovičnu aplikaciju??? Onda je ova o kojoj raspravljamo u ovoj temi nenadmašna i nezaobilazna u svakom telefonu! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ja kad pomenem E61 isto kao da bogohulim... samo čekam inkvizicija da dođe po mene.  Smile Smile
Naravno da može defaultni office na e61 da prikazuje slike i edituje dokumente. Evo sad sam testirao malo i upoređivao ova dva programa....
Defaultni je brži , ima više opcija kod editovanja dokumenata.... Naročito mi se sviđa da se čitav .doc fajl pošalje preko sms-a ili mms-a. (naravno samo tekst preko sms-a)  Smile .... Rade prečice sa tastature : cut , copy , paste , bold , italic , underline , undo , redo.... itd. Osjećaj je skoro kao da radiš na PC-u.  Smile
Office suite je ljepši , grafički izgled je bolji , nešto malo je sporiji (mada je takođe ubitačno brz) , nešto je pregledniji , godi kad su sve vrste dokumenata sakupljene na jednom mjestu i kad ih otvara jedna aplikacija (što nije slučaj sa defaultnim - svaka vrsta dokumenta se mora otvoriti sa posebnim programom)....itd itd. Fale mi na njemu prečice sa tastature (radi samo za italic - ctrl+i)..  Smile

Da još uvijek imam 6630 izbor bi svakako pao na office suite. Program je mnogo dobar. Ali sa E61 jednostavno nemam potrebe za njim. Ovaj defaultni ispunjava sve moje potrebe. U nečemu je bolji a u nečemu lošiji od office suitea. Kad sve saberem i oduzmem ostajem na njemu jer mi više odgovaraju opcije koje posjeduje. Sitne su to stvari ali male stvari čine život ljepšim.

P.S.  Da se ne bih puno "hvalisao" , od sada ću o ovom telefonu pisati u temi namijenjenoj njemu. Potcijenili ste ovu paklenu mašinu. To znam ja i par mojih sapatnika koji smo se usudili da ga kupimo.  Smile Jednostavno ne vrijedi pričati o ovom telefonu... Treba ga samo koristiti i uživati a vi živite u N serija zabludama i dalje.  Smile Smile

Evo par screenova sa defaultnim officeom. Otvorio sam isti .doc fajl koji je došao sa suiteom... Pa uporedite sami.  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Screenshot0697.png
(14.32 KB, 320x240)
Screenshot0698.png
(11.87 KB, 320x240)
Screenshot0699.png
(23.32 KB, 320x240)
Screenshot0700.png
(31.07 KB, 320x240)
Screenshot0701.png
(25.39 KB, 320x240)
Screenshot0706.png
(20.79 KB, 320x240)
Screenshot0704.png
(46.9 KB, 320x240)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Ne mogu da verujem, default office klijent otvara i slike na E61, pa ovaj tel. je mašina za kancelariju u pokretu(kakav PDA i PPC)! Smile
Sve je dobro kod njega osim karoserije i motora iz "prethodne" limuzine ... da je kompaktniji i manji ... no, heh ... može i stoni tenis da se igra njime tako da predstavlja zaista "multifunkcionalni" uredjaj ...  Smile
Citat
a kad pomenem E61 isto kao da bogohulim... samo čekam inkvizicija da dođe po mene.
Zato što brate iskreno pretera i bogu i narodu ... svi mi raspravljamo o aplikacijama i njihovom radu tj., prvenstveno o aplikaciji koja nosi naziv teme, a vi se jednostavno ubacite i krenete da hvalite svoje telefone u svakoj božijoj temi gde naletite na zgodno mesto da posadite post.
Bez uvrede, ali reklamiranje i potenciranje na ovakvim telefonima i to samo zato što ih posedujete deluje toliko providno i otrcano da je valjda svakome preko volje da čita takve komentare.
Niko sem "mpx-ovaca" iz teme o Motoroli MPx220 nije bio toliko fanatičan u odbrani ili spominjanju kvaliteta modela telefona koga poseduje na ovom forumu od kada gostujem na njemu. Vi iz 9.1 Symbian tabora kao da ste ih nasledili ... Smile!
Na kraju krajeva dobro i veliš:
Citat
P.S.  Da se ne bih puno "hvalisao" , od sada ću o ovom telefonu pisati u temi namijenjenoj njemu.
Baš tako, u toj temi si trebao napisati kako radi njegov default office klijent, kako otvara dokumenta i slike a ne samo spominjali trajanje baterije, tastaturu, ekran i novi OS dok realnu upotrebu zavlačite po raznim "usput" temama koje neće potencijalni korisnici E61 modela ni pročačkati(oni čitaju temu posvećenu tom modelu) .... onda niko ti ne bi ni prigovarao na tome što spominješ model telefona već bio i zahvalan što je pročitao korisnu informaciju o njemu. Smile

P.S. u ovoj temi bi smo bili prezadovoljni čuti kako radi novi OfficeSuite 4.0 na E61 jer zato i ova tema postoji, a ne slušati kako radi default office klijent bez ikakvog poredjenja izmedju ovih aplikacija i još sarkastičnog "Da nemam ovaj E61 sa odličnim defaultnim office-om , koristio bih sigurno OfficeSuite S60 v 4.0"! Smile
« Poslednja izmena: 30. Maj 2007, 22:22:14 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Nepoznat
Browser
NokiaE61-1 3.0
Nisam imao namjeru da hvalim E61. Baš zanimljivo kako može biti pogrešno protumačena namjera. Ako si ovaj moj post shvatio kao hvalisanje i izliv sarkazma onda sorry. Nije bila namjera. Jednostavno kada sam instalirao ovaj office suite , malo sam ih uporedio i to je sve. Da se pogrešno ne shvatimo. Office suite je odličan program i nemam mu prigovoriti ništa... Smiley

Primjedba je na mjestu. O E61 u temi o E61. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Malo si me iskreno iznervirao onim svojim "Da nemam ovaj E61" ...
Ajde da si rekao: "ovaj program ne nudi ništa više i bolje od default office klijenta instaliranog u E61..." i bilo bi sasvim u redu ... ali ti si ubacio telefon u prvi plan a ne njegov softver i mogućnosti tog softvera. Kao da taj telefon radi bez softvera pa "Da nemam ovaj E61, onda bih možda i razmišljao o softveru, ..." ...

Poz.! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Nepoznat
Browser
NokiaE61-1 3.0
Pa moglo bi se reći da sam pogrešno izabrao riječi... Kao i temu za ovo moje pisanije. Ljudi griješe... to nam je u prirodi.

Nego da ostavimo mi E61 , default , nedefault itd... ako nekoga zanima nešto zna gdje može pitati... I da ostavimo drugima da iznesu svoje impresije u vezi ovog odličnog programa office suite... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.31 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.