IN < - Lyoness - prevara ili ipak ima nečega? - >LO
<< < (4/220) > >> :: Odgovori!
Autor: MagicMaster :
1. post pa ovde .....  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Autor: sez :
drugar je radio taj lajones,kaze da je namako neku kintu za lap top,neznam dal je stvarno al znam da stalno ulazi u neke te piramide,jednomga neki tip zavrnuo za forex u panami,lyones je osmisljen do perfekcije sema i kompleksnost njihove piramide zahteva prilicno znaje iz ekonomije i statistike,recimo da je kao jedan od solidno teskih ispita na ekonomskom
Autor: MagicMaster :
Bio sam na 2 "predavanja" .... nemam ekonomski fakultet, ali imam ekonomsku skolu, i jasno mi je o cemu se radi. Njima jeste cilj da privuku "biznis" korisnike, ali ja 200 000 dinara niti imam niti hocu da dam. drugo, ovo je Srbija, ljudi gledaju gde im je najjeftinije, i ako im rodic jeftiniji 5 posto od tempa, jebe im se za 1 posto povracaja i clansku kartu.

E sad, interesantna je prica sa gorivom, jer to dosta trosimo da ne kazem svi, ali vecina ....

A moze da se uleti i sa 15000 dinara .....

Autor: valsorimkaran :
Lyoness jeste MLM.   i toga treba da budete svesni.  
Ko hoce da postane clan Lyoness-a.   i da od tog momenta stedi od 2 do 24 % moze odmah sad.  
sve sto treba da uradi je da ima svog preporucioca, prijatelja koji mu je to preporucilo ili ko ce vec to biti.  
Lyoness Cashback Card kosta 200,00 RSD a posto je Srbija u 2 fazi razvoja ima dve opcije.   Da u 30.  000,00 RSD napravi sebi kalkulaciju gdece taj novac da potrosi.  
npr.   napravi karticu NIS-A na 10.  000,00
uzme Maxi - Tempo expres bonova za 5.  000,00
Tempo bonava 5.  000,00
i 10.  000,00 lily to je ukupno 30.  000,00 RSD
kada covek to stavi na papri sigurno ako ne vise potrosi te pare na gorivo hranu hemiju itd.  
Zasto je to tako, zato da bi ljudi upoznali novi nacin placanja.   na koji su odmah dobili svoj popus a jos nisu potrosili novac.  
ili da se udje avansnosom za buduce kupovine a taj avan iznosi od 1-23% naravno to zavisi od velicine rabata tj popusta koji je sklopljen sa trgovcem .   tj minimalna uplata je 15.  000,00
taj novac mozete da trosite odmah posto je to avans ili da ga potrosite komadno.   Npr.   za 150 evra imate 3 kase a kasa je 50 evra.   npr.   kazete da hocete da kupite neki predmet kod nekog trgovca koji daje popust LY potrosacima 10 %.   Uzmete svoju kasu od 50 evra  a ona je 10 %  vrednosti robe, doplatite 450 do punog iznosa ko je 500 evra i nosi te robu kuci.   Da li ste nesto izgubili?, niste! Da li je vasa kasa prazna jeste, ali ce vam kroz izvesan period koj moze i nemora da zavisi od vas samih svega 400 evra.   Koje mozete da potrosite u partnerskim firmama.   To je zato da bi potrosaci bili lojalni i da bi novac donosio novac.   Nista konplikovano.  

Moj savet za sve neverne Tome je da od prijatelja uzme vaucer-bon za Tempo, Maxi, Lyili da ga pretvore u robu :)  ili da mu zatraze Cashback Card  i u zavisnosti od parneta potrose svoj novac kao sto to inace rade i pokazu karticu.   Npr odu na MBG punpu i sipaju TNG ili Dizel a njiegovom prijatelju  istog trenutka kad on provuce Cashback Card stigne SMS koliko je novca potrosio i koliko ustedeo :) ko neveruje i dok mu pare nelegnu na racun nece ni verovati :)
a ko se opeko u CAM COLECTION znam da je tesko, i moji su, ipak je to bila piramida. . .  sa dobrom cenom kljiga. ( narodan koga je zmija ujela taj se i gustera boji)
LYONESS je nasa svakodnevnica, svako nekom nesto preporuci ali ne cesto bude nagradjen za to.  Da li ste dobili kada ste preporucili dobrog mehanicara? sledeci besplatan servis, popust nesto slicno. ?  u Lyonesu se sve to nagradjuje i to od samih trgovaca.  Ljudi rade preporku, a kad njihov prijatelj ode kod nekog od tih trgovaca i svoju kupovinu obavi preko Lyonesa (mislim preko originalnih vaucera trgovaca) ili Kod 95% partnera pokaze samo karticu, ta osoba ce biti nagradjena sa svega 0,5 % , ali i kada prijatelj vaseg prijatelja isto to radi i tu ste nagradjeni sa 0,5 % jeste malo ali kada se to pomnozi sa projem dobijaju se pristojne cifre. . .  od kojih mozete da platite kiriju ili ratu za automobil.  Npr 20 ljudi koje poznajes pocnu da koriste sistem lyonesa i oni to urade isto prenesu na svojih 20 , i recimo da samo trose 150 evra na ono sto im je stvarno neophodno hemija , hrana i gorivo.    to je  20 x 20 +20= 420 ljudi koji trose  150 evra mesecno , tj ostave kod trgovca 65. 000 evra a viste ih poslali kod tih trgovaca indirektno i zato vas trgovac nagradjuje sa 0,5 % a to je 315evra.  A sve sto je trebalo je samo malo svojim prijateljima objasniti kako da ostvari popust i ako preporucuju kako da dobiju i platu vise ;)
Sve pohvale za Lyoness.  
Autor: Crowz :
Citat: valsorimkaran 03. Okt 2011, 19:45:45

LYONESS je nasa svakodnevnica, svako nekom nesto preporuci ali ne cesto bude nagradjen za to.  Da li ste dobili kada ste preporucili dobrog mehanicara? sledeci besplatan servis, popust nesto slicno. ?  u Lyonesu se sve to nagradjuje i to od samih trgovaca.  Ljudi rade preporku, a kad njihov prijatelj ode kod nekog od tih trgovaca i svoju kupovinu obavi preko Lyonesa (mislim preko originalnih vaucera trgovaca) ili Kod 95% partnera pokaze samo karticu, ta osoba ce biti nagradjena sa svega 0,5 % , ali i kada prijatelj vaseg prijatelja isto to radi i tu ste nagradjeni sa 0,5 % jeste malo ali kada se to pomnozi sa projem dobijaju se pristojne cifre. . .  od kojih mozete da platite kiriju ili ratu za automobil.  Npr 20 ljudi koje poznajes pocnu da koriste sistem lyonesa i oni to urade isto prenesu na svojih 20 , i recimo da samo trose 150 evra na ono sto im je stvarno neophodno hemija , hrana i gorivo.    to je  20 x 20 +20= 420 ljudi koji trose  150 evra mesecno , tj ostave kod trgovca 65. 000 evra a viste ih poslali kod tih trgovaca indirektno i zato vas trgovac nagradjuje sa 0,5 % a to je 315evra.  A sve sto je trebalo je samo malo svojim prijateljima objasniti kako da ostvari popust i ako preporucuju kako da dobiju i platu vise ;)
Sve pohvale za Lyoness.   

Svaka MLM drama pocinje ovako. :)

I naravno da je sve tacno, samo ako se zadovolje idealni uslovi, odnosno ono sto na papiru pise. Drugim recima, treba vam samo 20 ljudi koji ce naci 20 ljudi, koji ce naci 20 ljudi and so on...

I da svi trose po 15 000 dinara mesecno i vi ste onda bogati. Brazil, Spanija, Kolumbija, samba, rumba, ca ca ca.

Obicno je realnost drugacija.
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana
<< Prethodna strana
> Verzija za PC