Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:12:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lustracija u srbiji  (Pročitano 8182 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1252
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson z1010
kolko ja znam lustracija neznači hapšenje, već zabranu obavljanja javnih funkcija (vlada, opštine, takve stvari), ne znam kakva je situacija sa novinarima pošto su oni jedini kojima je javna funkcija profi funkcija, ostali imaju gde da se vrate
IP sačuvana
social share
Hajde da nadjemo stvari u kojima svi mozemo da dobijemo.
Hajde da ne nadjemo stvari, da se sporimo, gde neko moze da izgubi
Mi se lako ujedinimo protiv nekoga, a nikako da se ujedinimo za sebe. Hajde da se ujedinimo za sebe, pa kada uradimo sve sto mozemo za sebe, onda cemo se deliti. I taj dan nece nikada doci, jer cemo uvek imati sta da uradimo za sebe..." Zoran Djindjic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
А ко ће да буде Велики Лустратор?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1252
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson z1010
А ко ће да буде Велики Лустратор?

Čarli Čaplin  Smile

to jeste problem, mislim da je u pitanju komisija, ne znam kako se bira.
IP sačuvana
social share
Hajde da nadjemo stvari u kojima svi mozemo da dobijemo.
Hajde da ne nadjemo stvari, da se sporimo, gde neko moze da izgubi
Mi se lako ujedinimo protiv nekoga, a nikako da se ujedinimo za sebe. Hajde da se ujedinimo za sebe, pa kada uradimo sve sto mozemo za sebe, onda cemo se deliti. I taj dan nece nikada doci, jer cemo uvek imati sta da uradimo za sebe..." Zoran Djindjic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
А ко ће да буде Велики Лустратор?
Komisija koju postavlja vladajuca vecina u Skupstini. Smile
IP sačuvana
social share
Usliši molitve,anđele,dabogda pocrkali dusmani,pa budi andjeo osvete,neka na svojoj koži osete šta znači beda,strah i bol.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung Galaxy S9+
Samo 1 pitanje.Ko ce LDP da lustrira?Ako to naprave moraju da znaju da ce i oni biti na tapetu a ne samo one koji njima smetaju.Joj kad njih uhvate da pretrazuju....  Smile Smile Sta ce tamo da se iskopa sve to niko ne zna  Smile Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
шашаво куче,  Smile  Smile


_____________________________

Значи, нова Скупштина, нова лустрација. И тако у круг. Лустрација је лоша сама по себи, а камоли када се злоупотреби.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Citat: bora82
Samo 1 pitanje.Ko ce LDP da lustrira?Ako to naprave moraju da znaju da ce i oni biti na tapetu a ne samo one koji njima smetaju.Joj kad njih uhvate da pretrazuju....  Smile Smile Sta ce tamo da se iskopa sve to niko ne zna  Smile Smile
Ma,Batic bi morao da plati cenu za uvodjenje vanrednog stanja.
Klasican primer krsenja ljudskih prava.
« Poslednja izmena: 06. Jun 2007, 02:56:18 od gupman »
IP sačuvana
social share
Usliši molitve,anđele,dabogda pocrkali dusmani,pa budi andjeo osvete,neka na svojoj koži osete šta znači beda,strah i bol.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1252
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson z1010
eh, opet filozofsko pitanje, mora neko da dobije malo po nosu, red je za sve one godine. Najgore je što mi niko ne pada napamet, sve koje smislim bi trebali u zatvor, a ne da budu lustrirani.


@gupman
ma najbolje Batić!
IP sačuvana
social share
Hajde da nadjemo stvari u kojima svi mozemo da dobijemo.
Hajde da ne nadjemo stvari, da se sporimo, gde neko moze da izgubi
Mi se lako ujedinimo protiv nekoga, a nikako da se ujedinimo za sebe. Hajde da se ujedinimo za sebe, pa kada uradimo sve sto mozemo za sebe, onda cemo se deliti. I taj dan nece nikada doci, jer cemo uvek imati sta da uradimo za sebe..." Zoran Djindjic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Apple Iphone 5
To sto lustraciju trenutno zagovara LDP ne znaci da su oni kupili autorska prava nad njom. Lustracija je svakako potrebna. Mada nije prioritet. Kad se cekalo 7 godina, ne mora da bude prioritet ni sada.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Zasto lustraciju ne nazovemo po srpski,pa da i ostali prost narod razume o cemu se radi.
Treba reci jednostavno C I S T K A. Samo prvo treba da utvrdimo ko ce koga da pocisti, i od kog datuma.
Mislim da prvo krenemo od 1941 pa vamo. Znaci komuniste treba pocistiti, samo ne onako kako su oni nas cistili.
Neki komunisticki zlocinci jos su zivi, a njihovi ideoloski naslednici rovare po raznim strankama.
Ovako ispada da komunisti treba da "lustriraju" komuniste.
Interesantno je da je naj glasniji u tome LDP. Pogledajte ko je u njihovom politickom savetu ?

Dok se ne oslobodimo komunizma i nastavljaca te pogubne idologije, nema nama napretka i boljitka.
Umiru komunisti-nisu oni predodredjeni da zive vecno.
Mene vise brinu oni koji su sada na vlasti ili su bili u vlasti a komunisticki zadojeni-matorci u CK i ostalim komitetima SKJ.
Brinu me i oni koji su pisali govore za viskoe komunisticke funkcionere a sad su "najveci" opozicionar- srecom nisu vise parlamentarna stranka.
ne bih bio tako kao ti "strog".
Ja sam za  C I S T K U odnosno L U S T R A C I J U svih onih koji su se bavili politikom od 1987( prelomna godina U Srbiji za politicku scenu) pa do danas.
Svako ko se bavio, i sada bavi politikom - napolje i dozivotna zabrana. Zabrana i za finansihjere politickih stranaka i tajkune u Srbiji.
Onda bato politikom neka se bave i neiskusni ali neiskvareni-mladi,obrazovani i strucni - kojima ce ekonomsko blagostanje, podizanje   standarda gradjana i ostale zivotne teme biti preokupacija a ne kradja, lopovina i trpanje u dzep ( citaj bankarske racune po stranim zemljama i obezbedjivanje vise pokolenja ).
Poslanici treba da postanu S L U G E   N A R O D A a ne P A R T I J S K I   V O J N I C I !
narod bira ali i narod smenjuje kada se gresi. vaca kontrola nad njima i onda samo napred Srbijo.
Ali plasim se da je ovo neostvarljivo u Srbiji- jer vrana vrani oci ne vadi !!!!!
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:12:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.