Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 06:20:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lov na milionera  (Pročitano 1644 puta)
10. Maj 2006, 11:27:21
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
LOV NA MILIONERA
BK televiziji za dve nedelje ističe licenca za najpopularniji svetski kviz, u lov na "Milionera" već krenuli RTS, Pink, B92, ali i novoosnovane televizije Foks i Avala

U trenutku dok zaposleni na BK televiziji još uvek gaje nadu da im kuća neće biti ukinuta i vode živi program za prolaznike u Ulici kneza Mihaila u Beogradu, uveliko traje borba za preuzimanje "onoga što je valjalo" u ovoj TV stanici.
Prvi se na udaru našao popularni TV kviz "Želite li da postanete milioner?", za čije preuzimanje su, prema informacijama izvora Pressa, zainteresovane sve domaće TV stanice.
Za lov na "Milionera" već se spremaju Pink, B92, RTS, ali i dve novoosnovane televizije - Foks i Avala, tvrdi naš sagovornik, koji je insistirao na anonimnosti, i dodaje:
- Pored gašenja BK TV-a, interesentima ide na ruku i to što BK televiziji 25. maja ističe licenca za ovaj kviz. Isti je slučaj i sa kvizom "Najslabija karika".
Naš izvor tvrdi da su predstavnici nekoliko domaćih televizija kontaktirali menadžment britanske kuće "Celador", vlasnika licence za "Milionera":
- Mnogi su već zvali vlasnike licence radi preuzimanja kviza i raspitivali se za način plaćanja pozamašne svote za licencu, koja se prema nezvaničnim izvorima kreće oko pola miliona evra, za trogodišnji ugovor. Iz "Celadora" je dobijen i preliminarni odgovor da će oni ispoštovati sadašnjeg emitera BK TV i da neće donositi nikakvu odluku do isteka licence 25. maja. Inače, cena "Najslabije karike" je pet puta niža i kreće se oko 100.000 evra - zaključuje naš sagovornik.

Gaga Nikolić umesto Zeke?

- Onaj ko bude kupio licencu imaće pravo i na novog voditelja, jer Ivan Zeljković ima ugovor sa BK TV, a ne sa kvizom "Milioner" - kaže naš izvor, i objašnjava:
- Ukoliko B92 uspe da ulovi "Milionera", Zeka bi svakako izvisio, jer baš i nije omiljen na toj TV stanici. Ukoliko kviz bude završio na Pinku, postoji mogućnost da se u voditeljskoj fotelji nađe neki poznati domaći glumac. Možda baš Gaga Nikolić, koji je pre Zeke bio "viđen" u ulozi glavnog domaćina.

Humanitarni milioner i dužan i ružan!

Nagrade koje su u humanitarnom novogodišnjem "Milioneru" osvojili Biljana i Bane Ivković, Milica Milša i Žarko Jokanović, i Srđa Popović i Lena Bogdanović još uvek nisu, a kako stvari stoje nikada i neće biti uplaćene na račun fondova i ustanova kojima su bile namenjane.
Iz fonda "Dr. Zoran Đinđić" potvrdili su nam da, ni posle pet meseci nisu dobili 350.000 koje su za njihovu humanitarnu ustanovu osvojili glumica Lena Bogdanović i njen dečko, političar Srđa Popović. Posebno je zanimljiva izjava voditeljke Biljane Popović-Ivković, koja, iako zaposlena na BK televiziji, nije ispoštovana od strane svoje matične medijske kuće.
- Verujte i ja sam bila iznenađena kada su me skoro zvali iz Višegradske bolnice, ustanove kojoj smo moj suprug i ja namenili osvojenu sumu u novogodišnjem izdanju kviza Milioner, sa pitanjem šta se desilo sa novcem koji su trebali da dobiju. Iskreno, ja ne znam ništa o tome, ali, iako je vanredna situacija na BK Televiziji ja očekujem da će taj novac otići ljudima kojima je namenjen, kaže lepa Bilja.
U izjavi za Press, voditelj Ivan Zeljković kaže da nije nadležan da razmišlja o isplatama:
- Ja sam samo voditelj kviza Milioner i ne bavim se isplatom. Ne znam da li još uvek nisu uplaćene pare iz humanitarnog "Milionera", ali mislim da je zakonski rok za isplatu 6 meseci i da što se tiče regularnih učesnika svoj novac dobiju uvek pre isteka tog vremena, kaže Zeka Milioner.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 06:20:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.