Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:13:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lotus pictures  (Pročitano 6850 puta)
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
ti ne diskutiraš..ja osobno nemam ništa protiv tebe ali ti u svaku temu ideš pisati kako "ovaj auto ne valja, alfa je mnogo bolja"..pa čovječe ohladi malo i drži se teme.. kao u ovoj temi npr išao si spomenuti nešto meni..pa za takve stvari postoje PP.. kako ovdje možes spomenuti da japanci neznaju raditi sportke automobile??a lotus ima toyotin motor??
ajme ja nemam ništa protiv alfe pa opet se tako ne ponašam ko ti..ne volim ni VW i mnogo drugih marki pa opet ne idem pisati kako neko nema pojma! u svakom slučaju ti si taj koj nemaš pojma.. si ti kada napravio automobil? nisi..onda se malo ohladi.. čnjenica je da japanci imaju najpouzdanijih automobila na svijetu.. ferrari, lamborghini, bugatti i ostale aute poput toga su super automobili koji se ne mogu mjeriti sa npr subaru imprezom ili lancerom..to nije ista klasa! no ne možeš reči da subaru impreza nije sportska..da honda nsx nije sportska itd itd.. moraš shvatiti neke činjenice..alfa romeo nije sportska, osim 8c competzione.. alfa romeo spada u nekom svom svijetu pogotovo šta se designa tiče no to nije sportski automobil osim par modela baš kao šta toyota, honda i ostale marke imaju svojih sportskih modela..ja te ljepo molim da se malo ohladiš i shvatiš neke činjenice i poštuješ mišljenje tuđih..
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Live free or die like a rabbit!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 6681-7710
ti ne diskutiraš..ja osobno nemam ništa protiv tebe ali ti u svaku temu ideš pisati kako "ovaj auto ne valja, alfa je mnogo bolja"..pa čovječe ohladi malo i drži se teme.. kao u ovoj temi npr išao si spomenuti nešto meni..pa za takve stvari postoje PP.. kako ovdje možes spomenuti da japanci neznaju raditi sportke automobile??a lotus ima toyotin motor??
ajme ja nemam ništa protiv alfe pa opet se tako ne ponašam ko ti..ne volim ni VW i mnogo drugih marki pa opet ne idem pisati kako neko nema pojma! u svakom slučaju ti si taj koj nemaš pojma.. si ti kada napravio automobil? nisi..onda se malo ohladi.. čnjenica je da japanci imaju najpouzdanijih automobila na svijetu.. ferrari, lamborghini, bugatti i ostale aute poput toga su super automobili koji se ne mogu mjeriti sa npr subaru imprezom ili lancerom..to nije ista klasa! no ne možeš reči da subaru impreza nije sportska..da honda nsx nije sportska itd itd.. moraš shvatiti neke činjenice..alfa romeo nije sportska, osim 8c competzione.. alfa romeo spada u nekom svom svijetu pogotovo šta se designa tiče no to nije sportski automobil osim par modela baš kao šta toyota, honda i ostale marke imaju svojih sportskih modela..ja te ljepo molim da se malo ohladiš i shvatiš neke činjenice i poštuješ mišljenje tuđih..
pa impreza nije cistokrvni sportski auto,isto kao alfa romeo 147 gta,to nije ta klasa

dobro je sto priznajes da su ferrari,maserati i bugatti bolji jer neki smatraju da su japanci bolji   Smile Smile

kako mozes da kazes da alfa nema sportksih automobila kad su oni do 86 napravili samo sportske automobile,i ovako obicno sve zavrsava na svakoj temi spominjete odmah alfe,i nemoj da lupas gluposti da ja idem na svaku temu da pisem da je alfa bolja,poslao sam ti sve teme na koje sam postovao da si amlo obratio paznju mogao si da vidis da nisam ja poceo sa off.
IP sačuvana
social share
They shouldn't have put me in the water,if they didn't want me to make waves!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
vjeruj mi jedino ti ovdje si počeo sa off i zbog toga sam jučer lockovao dvije teme..samo zbog tebe jer nasmijavaš ljude na ovom forumu..sve je dobro išlo u automobilizmu dok nisi ti počeo sa svojim smiješnim postovama..samo tražiš namjerno frku sa ostalim članovima ovdje..nikada ovdje sa nikim nisam imao problema osim sa tobom..
subaru impreza je čistokrvni sportski automobil...ako subaru nije sporstki onda ja neznam koj auto je..
to nema smisla..i sada ti i ja možemo o ovome cjelu noč..i tako unedogled..neda mi se uopče više raspravljati sa tobom jer to nema smisla...čovječe japanci su najpouzdaniji auti na svijetu a ti opet tvrdiš da tako to nije..ajme pa ugledna firma poput vanity faira je napravila tu listu i to su uspoređivali više tišuća automobila..to su činjenice..ali neeeee, ti si ovdje najpametniji..ti sve znaš..a svi ostali internet portali nemaju pojma..dada..baš tako...
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Live free or die like a rabbit!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 6681-7710
pa moras jednom imati probleme  Smile Smile,pogledaj bolje nisam ja poceo sa off-om  Smile,impreza nije cistokrvni sportski auto ferrari je cistokrvni sportski auto,ova honda sto je senna vozio je cistokrvni sportski auto,impreza je auto za cetri osobe i ne spada u grupi cistokrvnih sportskih automobila,lancija ima deltu integrale koja je brza od tvog subarua ali ni ona nije cistokrvni sportski auto,ja stvarno neznam kako do sada nisi barem klase naucio  Smile Smile
IP sačuvana
social share
They shouldn't have put me in the water,if they didn't want me to make waves!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
da, imaš ti pravo..ja ništa neznam..dajem ostavku.. preuzmi moj posao i budi moderator..
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Live free or die like a rabbit!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 6681-7710
ne hvala  Smile Smile
IP sačuvana
social share
They shouldn't have put me in the water,if they didn't want me to make waves!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
*killed*


[Edit by tojo909: Slike nemaju veze sa temom.. postuj slike u temi thelock vs. ostali]
« Poslednja izmena: 26. Mar 2007, 13:05:51 od tojo909 »
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 61231
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:13:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.063 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.