Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 21:41:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Loši izgovori za beg iz kreveta  (Pročitano 1735 puta)
17. Apr 2005, 11:06:17
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Loši izgovori za beg iz kreveta


Toliko puta ste razmišljale kako bi bilo lepo da sretnete muškarca sa kojim će vam odmah "proraditi hemija" i sa kojim ćete odmah moći da provedete ludu i nezaboravnu vatrenu noć. Onda se desi da se sve kockice sklope, sretnete takvog muškarca, veče vam super prolazi, postaje očigledno da ćete zaista imati prilike da ostvarite svoju maštariju - a vi smesta počnete da smišljate izgovore zašto to nije moguće, zašto u tom trenutku to nikako ne može da se ostvari. Možda ste neko vreme sa muškarcem koji vas stvarno uzbuđuje i dođete u priliku da provedete strastvenu noć sa njim - a vi odmah smišljate izgovore zašto je to u tom trenutku neizvodljivo. Izmišljate izgovore koje, ruku na srce, ni sami ne biste prihvatili da vam neko to priča. Na kakve izgovore mislimo?

1. Joj, obrasla sam dlakama! Slab izgovor - većina muškaraca nije baš toliko osetljiva na dlakave noge kao što to neki časopisi predstavljaju, naročito ne kad su zaista "zagrejani". Plus, nemate razloga da izađete sa dlakavim nogama - dlake se mogu ukloniti za pola sata.

2. Moj najseksi korset je na pranju... Izuzev ako ste baš naletele na muškarca kome su korseti fetiš, vaš korset, bilo da ga imate ili ne, neće ništa bitno promeniti. Ionako bi ostao na vama maksimum dve sekunde, a vaš ljubavnik ne bi mogao da se seti kakav ste veš imale na sebi pa i da mu život od toga zavisi.

3. Nisam uradila pedikir/manikir... Pedikir može da se uradi za 15 minuta, pa, ako se već spremate za izlazak, nije da nikako nemate vremena i to da obavite. Što se lakiranja noktiju tiče, ako stvarno nemate vremena za to, dovoljno je da samo skinete stari lak sa noktiju. Da li ste ikada čule za muškarca koji je odbio da vodi ljubav sa ženom koju smatra veoma uzbudljivom zato što joj nokti nisu nalakirani?

4. Joj, kosa mi je skroz u haosu, nisam stigla da odem kod frizera! Zar vam kosa ne bude u totalnom haosu i nakon strastvene noći? Nije neophodno da ste tek izašle od frizera da biste bile privlačne - ako je vaša kosa lepa i negovana i čista, to je sasvim dovoljno, nekakve isfenirane lokne zaista nisu obavezne.

Sutra ćete moći da pročitate o još nekim uobičajenim lošim izgovorima za beg iz kreveta, kao i o tome zašto uopšte izmišljamo pričice u koje ni same ne verujemo.

5. Nije pravi trenutak jer nisam uspela da kupim baš "ono moje" mleko za telo. Opet nikakav izgovor - za nežnu i meku kožu može da posluži i bebi ulje, ili nikakvo mleko ni ulje ni losion - koža vam neće postati suva i gruba jer nekoliko dana niste koristile nikakvu "mazalicu". Pored toga, da li zaista verujete da je sav vaš seksepil sadržan u jednoj flašici mleka za telo?

6. Ma, sve je super, ali su mi plodni dani i ne bih da rizikujem. Čest izgovor i ništa uverljiviji zbog toga. Ukoliko imate stalnog partnera, a ne želite decu, možete da koristite kontraceptivnu pilulu. Ako ne želite pilulu ili vam je partner nov, svakako bi trebalo da koristite kondom, bili vam plodni dani ili ne. Ovaj izgovor dobar je jedino da njime odgovorite novog (i prilično neodgovornog) partnera od seksa.

7. Obećala sam drugarici da ću otići kod nje. To je klasično opravdanje. Čak i da je stvarno iskreno, dobro, otići ćete kod drugarice, ali ponovo će doći neki sastanak, a vi ćete opet smisliti izgovor zašto baš tada ne možete - zar ne?

8. Joj, ne, baš danas mi je izašla bubuljica, vidi kolika je! Bolje bi vam bilo da prijateljicama ne pričate kako ste mogle da se super provedete sa super tipom, a niste to učinile zbog jedne bubuljice - pitaće vas zar niste čule za korektor i puder. Plus, ona "posebna noć" će se ionako najverovatnije desiti pod prigušenim svetlima, a i da nije tako, da li stvarno mislite da će njegovom uzbuđenju smetati jedna mala bubuljica na vašem licu?

9. Mogli smo da odemo kod njega, bili smo baš raspoloženi, ali njegova mama me ne voli mnogo i nisam želela da je sretnem... Mada je susret sa njegovom majkom koja vas ne voli pomalo neprijatno iskustvo, nije i katastrofa - reći ćete joj "dobro veče" i na tome će se završiti. Bitno je da vas želi on - osim ako ne planirate nešto sa njegovom mamom.

Kad pošteno razmislite, dođete i same do toga da to i nisu baš neki izgovori za beg iz kreveta. Ipak, stvarno ne mislite da bi u tom trenutku bila dobra ideja da odete u krevet s njim, ma koliko bile uzbuđene! Moguće je da ste u pravu; moguće je da vi ovim lošim izgovorima prikrivate neke jako dobre razloge zašto stvarno ne bi trebalo da odete u krevet s njim (recimo, nedovoljno ga poznajete, ili ste sigurne da veza sa njim ne može da vam uspe, ma koliko vas uzbuđivao, te zato ne želite dublje da se uvlačite u to, ili...).

Ako je tako, nemojte lagati sebe; možda nije dobro vreme da njemu kažete pravi razlog, ali je svakako loša ideja da u bilo kom trenutku lažete samu sebe. Nego, vidite gde je zaista problem, pa to rešite. Onda uživajte!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 21:41:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.