IN < - Losa politika Ferrarija - >LO
(1/2) > >> :: Odgovori!
Autor: Ferrari-Master :
Kao vatreni Ferrari fan danas se stidim odluke Ferrarija...Ovo je zasita sramota..ne krivim schuamchera nego Brwna zbog onog sto se desilo...Fakat nepotrebna blamaza
Autor: SerbianFighter :
Ne ... to je blag izraz.
ONO JE SRAMOTA ZA FORMULU JEDAN , NAJGORA MOGUCA NATIPROPAGANDA ... ONO NIJE SPORT!
BARIKELO JE POBEDIO , MENE NE ZANIMA POLITIKA KLUBA , ZVIZDALI SU SUMIJU , TREBALI SU GA GADJATI , NIJE NJEGOVA ODLUKA , ALI MOGAO JU JE ODBITI , NABITI SE U REP BARIKELU I NATERATI GA DA UDJE PRVI JER TO ZASLUZUJE!
I ONO NA POBEDNICKOM POSTOLJU .. LEPO STO MU JE DAO PEHAR ALI JE TREBAO TRAZITI DA NE BUDE BLAMAZA OKO HIMNE ... NO DOBRO , TO JE SUMAHER .. TO JE ZA NJEGA NORMALNO ...
SRAMOTA!
Autor: Bad Habbit :
Pa sta ste ocekivali od SCHUMACHER-a, ja sam vec pricao o tome da on nista u F1 nije uradio na fer i posten nacin.Sta god on uradi to mora da uradi na neki smrdljiv i ljigav nacin i da izazove burne reakcije.

Nego sta mislite za Takuma Sata.Ja sam se bas bio iznervirao i potresao kad sam video sudar i bas mi je bilo zao, a jos ovi komentatori kreteni vedc otpisali coveka, a sada koliko cujem ispade da nije uopste ozbiljnije povredjen.
Autor: SerbianFighter :
Nisi u pravu .. ne mozes da kazes da je sve ''nelegalno'' uradio .. Odradio je on dosta , i za to mu svaka cast , ali ostalo mu kvari sve ...
Sto se Sata tice , isekao sam se ziv ...
Autor: Ferrari-Master :
Ma nemojte napadati schuamchera..nije covjek kriv..on ovdje ne odlucuje..
Pitali su ga prije utrke da li bi pristao ako se desi ovakva situacija a on im je rekao da neam za to potrebe uopste.. Pa jestel gledali press konferenciju koliko mu je bilo krivo..A by the way nije on mogao uticati na sviranje himne... to su ljudi iz organizacije koji uopste nisu ni blizu Michaela i nema teorije da im je on mogao nesto reci da puste brazilsku himnu...
No dobro meni je krivo ali nisam ljut na Schumachera nego na Jeana Todta i Ross Brawna.
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana