2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lončar: Čelnici Partizana prodaju maglu  (Pročitano 6686 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Todorić: Već smo oguglali na hajke
Sportski direktor crno-belih smatra da razna saopštenja i istupi u medijima neće uticati na atmosferu u klubu

Dragan Todorić, sportski direktor Partizana, smatra da poslednja dešavanja oko kluba neće uticati na atmosferu u redovima crno-belih i kaže da su ambicije šampiona SCG ostale iste kao i na početku sezone - odbrana titule i osvajanje Kupa Radivoja Koraća. On je konstatovao da se već godinu i po dana vrši hajka na klub, ali da sve to neće uticati na rezultate Partizana.

- Mi smo već navikli na takve stvari. Poznato je da određena grupa ljudi izdaje razna saopštenja, čime hoće da destabilizuje klub, ali budite uvereni da ćemo sve to izdržati. Cilj Partizana pre sezone je bio odbrana titule i po tom pitanju budite bezbrižni. Svašta se piše po novinama, ali to sigurno neće uticati na igrače i, kad je najvažnije, mi ćemo biti najbolji - rekao je Todorić.

Šta se dešava po pitanju dovođenja plejmejkera?
- Sledeće nedelje znaćemo nešto više. Dotle ćemo da razmotrimo sve opcije. U igri je i dalje Vontigo Kamings, ali situacija još nije najjasnija. U svakom slučaju, nama je neophodan plejmejker kako bismo spremno dočekali završni turnir Kupa Radivoja Koraća i početak našeg prvenstva - kazao je Todorić.

Nikola Lončar, bivši igrač Partizana, smatra da ste odgovorni za njegov odlazak iz kluba.
- Razgovarao sam Lončarem i ne želim da ulazim u to šta on misli o meni. Izuzetno ga poštujem i smatram ga dobrim čovekom i odličnim košarkašem. Želim mu puno sreće u narednom periodu. Nisam glavni krivac za njegov odlazak - kazao je sportski direktor crno-belih.
Odlične igre Kamingsa

Ne baš povoljne vesti za čelnike Partizana stižu iz SAD, s obzirom na to da moguće pojačanje crno-belih Vontigo Kamings odlično igra za Fort Vort Flajerse. Na turniru u Arkanzasu, koji predstavlja priliku za NBDL igrače da pređu u neki od NBA timova, Flajersi su izgubili od Ostina 92:90. Moguća akvizicija šampiona SCG igrao je u tom meču 33 minuta, postigao 15 poena i imao četiri asistencije.
Smiljanić oduševljen Partizanom

Aleksandar Smiljanić, novo pojačanje Partizana, odradio je dva treninga sa crno-belima i prvi utisci su više nego povoljni.
- Partizan je veliki klub i to se oseti na svakom koraku. Ekipa još nije kompletirana i u narednih nekoliko dana očekuje se dolazak plejmejkera, što će umnogome pomoći da se ostvare ciljevi koji su zacrtani - rekao je Smiljanić.
Bivši igrač Lokomotive iz Rostova demantuje informaciju da je iz ruskog kluba otišao na svoju ruku, iako su mediji objavili da će njegov bivši klub tražiti suspenziju.
- Nema razloga da se to desi jer je u mom ugovoru postojala klauzula po kojoj mogu da napustim Rostov. Pored toga, ekipa me je novčano kaznila i ja se nisam složio sa takvom odlukom, što je takođe uticalo na moj odlazak. Imao sam odličnu saradnju sa trenerom Acom Petrovićem, tako da su priče o našem lošem odnosu bez osnova - rekao je Smiljanić.
Prošle sezone Smiljanić je za Marusi u ULEB kupu odigrao jedanaest utakmica, prosečno je beležio 7,5 poena, uz 1,5 skokova, 1,3 asistencije i 0,8 osvojenih lopti. U FIBA evroligi za Lokomotivu je igrao osam mečeva, postizao 7,3 poena, imao 1,2 skoka, 0,6 asistencija i 0,9 osvojenih lopti.
M. N.

Izvor: Start
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1673
Zastava
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
A i jesu ga izjebali postenski,covek je pristao da za manje pare igra u Partizanu i onu mu ovako vracaju.Tacno je da nije igrao kako su svi ocekivali,ali opet mogli su da ga ispostuju do kraja sezone.Strashno...  Smile
IP sačuvana
social share
...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I kada ne budes prvi ti i kada se cuju zvizduci

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4720
Zastava yu
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
SonyEricsson p900
Krajnje je vreme za cistke.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
SonyEricsson K750 on Linux
Braun je krš igrač spor je u napadu  užasno loš šuter u odbrani požrtvovan ali prenizak da čuva bilo koga.Lončar  Smile
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Hteli da me prodaju
Pre otkaza čelnici Partizana nudili bivšeg reprezentativca Nikolu Lončara italijanskoj Ređo Kalabriji

Nikola Lončar, doskorašnji košarkaš Partizana, kaže da su čelnici crno-belih, pre nego što su mu dali otkaz, nameravali da ga prodaju italijanskom prvoligašu Ređo Kalabriji. Za tu informaciju Lončar je saznao pred meč Evrolige s Montepaskijem u Pioniru, dok je još uvek bio u sastavu našeg šampiona. Tada mu je jedan igrač kluba iz Sijene prišao i rekao da je trener ekipe s juga Italije zainteresovan za njegove usluge.
   
      
Od danas ulaznice za PAO

Određene su cene karte za meč Evrolige protiv Panatinaikosa, koji se igra sutra (20.45) u dvorani Pionir. Tribine će koštati 300 dinara, parter 500, dok će se za VIP ložu morati da se izdvoji 600 dinara. Prodaja ulaznica počinje danas na blagajni Partizanovog stadiona (severna tribina).

- To je bila ideja čelnika Partizana da me prodaju Kalabriji. Nisam nijednog trenutka razmišljao o tome i odmah sam odbio poziv. Malo sam se zbunio kad mi je prišao košarkaš Sijene i to saopštio. Tada nisam ni slutio da čelnici kluba mogu tako nešto da urade. Želeli su da me uklone iz tima na, za njih, bezbolan način. Pre početka sezone odbio sam ponude nekih italijanskih klubova, tako da mi nije palo na pamet da prihvatim tako nešto, pogotovo što su ljudi koji su me kasnije oterali umešali prste u sve to - rekao je Lončar.

Da li imate ponude za nastavak karijere?
- Trenutno sam u pregovorima s nekim španskim klubovima.
Što se tiče dolaska Vontiga Kamingsa u Partizan, situacija je i dalje neizvesna. Miško Ražnatović, menadžer bivšeg beka Hemofarma, kaže da su crno-beli osim Kamingsa zainteresovani za još neke igrače, ali nije želeo da otkriva imena.

- Dolazak Amerikanca se odužio i stvarno u ovom trenutku ne znam ništa. Neke podrobnije informacije imaću uskoro. Pored toga Partizan traži soluciju u slučaju da se Kamings ne pojavi.
U međuvremenu, potencijalno pojačanje crno-belih nastavlja da pruža odlične partije u NBDL. U noći između ponedeljka i utorka Kamings je igrao za svoj klub Fort Flajers i postigao 20 poena.
M. N.

Izvor: Start
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.