Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:51:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljudska zloba  (Pročitano 18581 puta)
10. Jul 2012, 11:58:30
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10
Browser
Chrome 20.0.1132.47
Pozdrav svima,ne znam odakle da pocnem jer je situacija malo komplikovana a nesto me kopkalo da to podelim javno i da cujem misljenja drugih.  E sad po nacionalnosti sam Srbin,rodjen u hrvatskoj koju ajde da kazem ne simpatisem puno (nemam razloga) i za sebe kazem da je Srbija moja jedina kuca.  Pre 3 godine sam i zavrsio skolu,posla nigde,situacija losa moji bez ikakve ustedjevine a ja zelim nesto vise u zivotu od ispijanja piva sa drugarima i cekanja da mi padne nesto sa neba jednog dana i tako se setim da ja iimam dosta neke familije po inostranstvu,i odlucim da pozovem sestru od mog caleta koja je udata za cistog hrvata zagrepcana,rat ucinio svoje nismo se culi dugi ni videli ja o njima nista ni ne znam,i gle cuda zapalim ja preko dogovorim da dodjem,kad ono nepoznati ljudi tamo,krenem ja da radim sa sinom od te tetke ima covek firmu pa da mu pomazem.  I islo je to jedno vreme (3 meseca),nisam znao dobro posao i vratim se kuci a pre odlaska sam imao zasedanje sa njegovom rodjenom sestrom (mojom rodjakom) razgovor je bio ovakav : Bok,kako si? Jesi se snasao malo? Kako su tvoji? Gdje ti je tata bio za vreme rata? Ja sokiran  :shock: I kaze mi da jel bi hteo da dodjem da radim kod nje,ja kazem sto da ne bolje ista nego nista,i dodjem ja stvarno kad ono tamo ona zivi sa nekim tipom od blizu 50 godina u luksuzu (unovcila onu stvar) i ja pitam sta treba da se radi ona meni kaze imamo psa pa da setas sa njim i da vodis racuna o basti itd itd (kad ono stvarno tu veliika dzukela razmazena) i ok krene to nekako da funkcionise ali da ne duzim da sam prosao kroz sito i reseto sa njima da su me ucenjivali ona njen brat,da nisam smeo nista da radim bez njihovog odobrenja,da kad sam izlazio u grad da se izlazilo samo u hrvatske lokale i samo o hrvatskoj pricalo,toliko omalovazavanje ne verujem da je neko doziveo,dosao sam sa 60 kg kod njih i od muke nisam znao kuda bi sa sobom skupim sebi nesto para i kupim klupu i nesto tegova i krenem da treniram,e sad mozete zamisliti sta se tu desava ismejavanje je bilo toliko da nisam znao ponekad kako se zovem,sta ces ti trenirati pogledaj se kakav si, (glupane ti si ovakav ti si onakav) a oni hvaljeni od njihovog tate gledaj moje sinove i moju cerku kako izgledaju krsni momci sa Sljemena (planina kod zagreba) i tako ljudi moji da skratim evo mene jos uvek tu kod njih nakon 3 godine promenilo se dosta dobio sam 25 kg napunio rukave "nabildao se", sredio kucu u srb izdrzavao roditelje i jos uvek na crno ,sa 2,3 ujeda psa za ruku,nogu vise ni ne znam gde i uz to omalovazanje na jos veci hardcore nacin,jel to samo zato sto sam ja Srbin cisti,a oni kao hrvati uz mamu Srpkinju za mene ce uvek ostati misterija da li sam zgresio nesto Bogu pa da ovo dozivljavam (drvlje i kamenje svaki dan) znam da ce se naci dosta njih sto nikad ne bi na to pristali ali ja nisam video drugi izlaz ili to ili flasa piva svaki dan u srbiji.  Zbog cega su takvi kompleksasi nije mi jasno,zbog cega im ja smetam, stotinu puta sam dozive da mi taj isti rodjak devojke skine,od tih istih sam cuo da za mene prica sve najgore iza ledja,pitam se onda jesmo mi Srbi svima krivi,gde je problem sad,ili su ti hrvati tolika govna.  eto voleo bi da cujem svacije misljenje jer ja odgovor nemam,samo se nadam da cu otici od njih prvom prilikom i da cu sve to zaboraviti a za sad traume jos uvek.  hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.47
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
,jel to samo zato sto sam ja Srbin cisti,a oni kao hrvati uz mamu Srpkinju

Da, to je to...

Citat
bog cega su takvi kompleksasi nije mi jasno,zbog cega im ja smetam, stotinu puta sam dozive da mi taj isti rodjak devojke skine,od tih istih sam cuo da za mene prica sve najgore iza ledja,pitam se onda jesmo mi Srbi svima krivi,gde je problem sad,ili su ti hrvati tolika govna.  eto voleo bi da cujem svacije misljenje jer ja odgovor nemam,samo se nadam da cu otici od njih prvom prilikom i da cu sve to zaboraviti a za sad traume jos uvek.  hvala

Plus se moraju dokazivati, jer su citav rat bili pod prismotrom da dokazu koliki su Hrvati.

Plus je to Zagreb i okolina, gde su ljudi i bez rata ... specificni...




IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.47
Hvala na odgovoru ali ja ne znam sta da kazem jednostavno nema odgovor na to pitanje,i sam sam sokiran a o detaljima sta se desavalo za te 3 godine bolje ni da ne pisem,niko ne moze ni zamisliti,al sta je tu je.   :?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.47
mob
Apple iPhone SE 2020
Nista... i ja sam i Hrvatske...
Znam kakav odnos imaju Hrvati prema meni kada odem tamo, a kakav ovi iz mesanih brakova...
Hrvati ili kukaju sto smo otisli ili se ponasaju kao da ne postojimo..


Tj. kakav odnos ljudi iz mesanih brakova imaju bilo gde... posebno ako nemaju normalne roditelje da ih izvedu na pravi put ili zive u agresivnoj sredini...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.47
E sad kad spomenu roditelje oni su odrasli sa babom na selu u zagorju roditelje bas i ne vole puno samo o babi pricaju,mama je ciganka za njih,tuzno

I onda smo mi los narod,a ovakvih primera milion
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.47
mob
Samsung 111111
Naso si gde da odes..boze oce
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.47
mob
Nokia zvrr
Znam da si bio u lošoj materijalnoj situaciji, ali zašto si trpio takvo ponižavanje? Pa majku mu, mlad si, zdrav, mogao si naći posao i na drugom mjestu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
eto, morao si da osetis na svojoj kozi.. da nisi osetio ne bi verovao kad bi ti neko to isto pricao ili kad bi ti pricao da ce tako biti tebi..

meni je zao sto si morao kroz to da prodjes, ali takodje si morao bar biti svestan toga pre nego sto si krenuo.. meni se cini da ti i tvoja glava ste ziveli u nekom svetu koji nema bas puno veze sa realnoscu, pa te realnost opalila po glavi  Smile

zakljucak je da je to tako.. i da je tako svuda i svakome.. samo neko ima zivce i jasno zacrtan cilj ap to trpi, a drugi odustanu i sklone se jer ne mogu da podnesu toiku mrznju i zlobu..

za njih su Srbi objekat mrznje .. da nema Srba, prosecan hrvat ne bi imao o cemu da razmislja u toku dana.. pola njihovih emisija na televiziji ne bi postojalo, sve novine mogle bi da se ugase.. jer bez pominjanja Srbije i Srba, njima nema zivota ni dana..

patoloska mrznja koja se prebacuje sa kolena na koleno.. jos mlad tata uci svoga malog sina da su Srbi zlokovci koje treba mrzeti.. i nikakvo vreme to nece izleciti.. to je deo njihovog folklora.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Боље наше говно него њихов крух  Smile Стара дилема. Образ без пара или паре без образа. Изабрао си ово друго, мада није касно да вратиш себи образ, а узмеш и неку кинту што даље од аријеваца са Сљемена.


Citat
za njih su Srbi objekat mrznje .. da nema Srba, prosecan hrvat ne bi imao o cemu da razmislja u toku dana.. pola njihovih emisija na televiziji ne bi postojalo, sve novine mogle bi da se ugase.. jer bez pominjanja Srbije i Srba, njima nema zivota ni dana..
амен
« Poslednja izmena: 10. Jul 2012, 13:42:07 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
HTC One
Citat
pitam se onda jesmo mi Srbi svima krivi

Ne, vec krivi samo i iskljucivo sebi, ti si primer za to. NEverovatno mi je da se pitam sta nije u redu sa drugima, a mi se sami namestimo i rasirimo guzove. Zasto bi oni mislili da smo ista bolji, kada vide kako se moze sa nama  i sta cemo sve "izesti" zarad nekih stvari.

Da si otisao u bilo koju zemlju da rmbacis na crno, bolje bi prosao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:51:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.