Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljudi me pljuju zestoko.....Dokle bre, pitam ja vas!  (Pročitano 4079 puta)
26. Sep 2013, 08:59:48
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31
Browser
Chrome 28.0.1500.71
pozz burek ljudima Smile

Zivot je kurva ljudi moji, mada ljudi su jos vece kurve. Evo moj problem konkretno je o ogovaranju i netoleranciji...

Dosta ljudi mi govori iza ledja da sam zao.
Kruze price da sam zao i  da iskoristavam ljude. Neke osobe pocnu da me izbegavaju iz cista mira, pa se onda sire razne price kako sam ja radio nesto bog zna sta ili kako ja nisam normalan.....

A znate i sami kako to ide. Kada jednom pocnete da gajite mrznju prema nekome, onda sta god taj neko uradio bice okrenuto na zlo ili ce biti preuvelicano od strane nekih ljudi. Tako da tome kao da nema kraja. Ljudima kao da je samo bitan taj prvi utisak. Da budem iskren, to je pocelo jos davno u skoli, jedna grupica likova je sirila grozne price o meni i to se rasirilo. Onda su ljudi uzimali na zub skoro sve sto uradim bilo dobro ili lose. I to me prati i dan danas, ljudi iz mog kvarta me izbegavaju kada me vide na ulici i gledaju na mene kao da sam losiji od njih.....

Ali zasto  bre pitam ja vas?
Ja nikada ali nikada nisam bio zao. Nisam se u zivotu potukao, nisam nikome zlo naneo, ne bavim se ogovaranjima ili spletkama.... Imam svoje prijatelje i sa njima se druzim, a u slobodno vreme igram komp ili citam neku knjigu. Jednostavno me ne interesuje da se bavim takvim stvarima vec gledam sebe. Ajde neka mi kaze u facu taj sto me mrzi sta sam ja to uradio da on mene mrzi. Samo to neka mi kaze....

Nmg da razumem pa nmg.. Zasto sam ja zao? Kunem se zovotom nisam pokvaren.

Prava istina je da oni sto su to o meni rasirili su zapravo zli. Oni se tuku, piju, duvaju izlaze na takva mesta. U skoli su maltretirali male kucice i macice, a sto je najgore uvek su ispadali dobri u ocima drugih.

Ja cak ni ne izlazim po klubovima i kaficima, vec kad izadjem ja zapravo samo odem sa svojih nekoliko drugova na pecanje ili voznju biciklom.....

De me vi posavetujte sta da radim da me ljudi ne gledaju vise tako kao da sam pokvaren ili lud.
« Poslednja izmena: 26. Sep 2013, 09:01:39 od Shazoom »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Citat
Dosta ljudi mi govori iza ledja da sam zao.
Kruze price da sam zao i  da iskoristavam ljude. Neke osobe pocnu da me izbegavaju iz cista mira, pa se onda sire razne price kako sam ja radio nesto bog zna sta ili kako ja nisam normalan.....
Почни да чиниш тако, да не причају џабе.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 29.0.1547.76
Borise Tadicu ti si?


salim se... Sto kaze Raven... jbg ako vec pricaju onda radi tako bar znas da je to istina
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.76
Па шта су рекли за тебе па да други мисле да си зао? Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 29.0.1547.76
mob
Apple iPhone SE 2020
Nema dima bez vatre.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows
Browser
Chrome 29.0.1547.57

De me vi posavetujte sta da radim da me ljudi ne gledaju vise tako kao da sam pokvaren ili lud.
Najbolje da ne radis nista. Ako nisi to sto pricaju da jesi najbolji nacin da to dokazes je da ne budes takav kao sto pricaju tj. da budes ono sto mislis da stvarno jesi.

I to se obicno vidi. Imas one "lakoverne" koji su skloni da poveruju i sve i svasta ali vidi se ko je kakav. Tj. oni koji zele da vide, videce. Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Добрих вибрација творац

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4559
OS
Windows XP
Browser
Chrome 29.0.1547.76
mob
LG Optimus L3
http://www.ableplay.org/library/images/kids-being-bullied4.jpg

Овако некако?
Обраћати пажњу на то шта други причају о теби, нема смисла. Удри своју причу, отићи ћеш и на факс евентуално ако си сад у средњој, мијењају се друштвени кругови. Ignorance is bliss sometimes.
IP sačuvana
social share
it's a struggle every day, gotta roll on...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.71
ma zavrsio ja srednju odavno, sada sam na faksu.
Nego mene muci to sto je ostalo jos od osnovne skole. A mislim na ove mangupe iz mog kvarta. Da budem konkretan, oni su sada vec svi skoro odrasli ljudi, a i dalje misle na te stare price jos iz osnovne. To mene nervira jer je proslo 8 godina odkako sam ja zavrsio osnovnu a oni i dalje misle na to kada vide mene....
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.76
Које приче, дај неки пример шта су конкретно рекли за тебе?
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.5
Browser
Safari 536.30.1
mob
I-mate 30 Pro
pozz burek ljudima Smile

Zivot je kurva ljudi moji, mada ljudi su jos vece kurve. Evo moj problem konkretno je o ogovaranju i netoleranciji...

Dosta ljudi mi govori iza ledja da sam zao.
Kruze price da sam zao i  da iskoristavam ljude. Neke osobe pocnu da me izbegavaju iz cista mira, pa se onda sire razne price kako sam ja radio nesto bog zna sta ili kako ja nisam normalan.....

A znate i sami kako to ide. Kada jednom pocnete da gajite mrznju prema nekome, onda sta god taj neko uradio bice okrenuto na zlo ili ce biti preuvelicano od strane nekih ljudi. Tako da tome kao da nema kraja. Ljudima kao da je samo bitan taj prvi utisak. Da budem iskren, to je pocelo jos davno u skoli, jedna grupica likova je sirila grozne price o meni i to se rasirilo. Onda su ljudi uzimali na zub skoro sve sto uradim bilo dobro ili lose. I to me prati i dan danas, ljudi iz mog kvarta me izbegavaju kada me vide na ulici i gledaju na mene kao da sam losiji od njih.....

Ali zasto  bre pitam ja vas?
Ja nikada ali nikada nisam bio zao. Nisam se u zivotu potukao, nisam nikome zlo naneo, ne bavim se ogovaranjima ili spletkama.... Imam svoje prijatelje i sa njima se druzim, a u slobodno vreme igram komp ili citam neku knjigu. Jednostavno me ne interesuje da se bavim takvim stvarima vec gledam sebe. Ajde neka mi kaze u facu taj sto me mrzi sta sam ja to uradio da on mene mrzi. Samo to neka mi kaze....

Nmg da razumem pa nmg.. Zasto sam ja zao? Kunem se zovotom nisam pokvaren.

Prava istina je da oni sto su to o meni rasirili su zapravo zli. Oni se tuku, piju, duvaju izlaze na takva mesta. U skoli su maltretirali male kucice i macice, a sto je najgore uvek su ispadali dobri u ocima drugih.

Ja cak ni ne izlazim po klubovima i kaficima, vec kad izadjem ja zapravo samo odem sa svojih nekoliko drugova na pecanje ili voznju biciklom.....

De me vi posavetujte sta da radim da me ljudi ne gledaju vise tako kao da sam pokvaren ili lud.

Ima ljudi koji su prosto rodjeni drugaciji...i ti mozes celi zivot da se sakrivas i krijes...opet ces biti to isto...prosto svaki tvoj pokret na to poziva...

Dokle god te neko hvali to gotovo sigurno znaci da ti trebas njemu vise nego on tebi...i obratno...

Ja dok sam svima pomagao i bio ok sa svima...nikome nisam bio dobar...sad kad ne zarezujem nikoga ni dva posto svima sam ok...

Ljudi su generalno slabog karatkera...i u stanju su da te mrze i za najmanju sitnicu...boja kose...ili ne znam,..patike koje nosis...sta god...

Sto kaze ajki....to bi bilo kao kad bi se dva astronauta raspravljala cije je odelo lepse...

E to je neki nivo na kom je ljudska svest...

Pogotovo u neka teska vremena...

Ti samo treba da ubedis njih da oni tebe varaju a ne ti njih,...i onda mozes da radis sta hoces...

Nekad je ta energija na uspostavljane nekog socijalnog okruzenja...potpuno uzaludno potrosena...

Ima ljudi koji se ne snalaze u svemu tome...razlozi su razni...ali je pokusaj da se to prikrije ...ili promeni...takodje uzaludni...

To je neko moje misljenje...

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.