Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:27:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljubio se sa drugom devojkom!  (Pročitano 4298 puta)
07. Jan 2007, 13:34:10
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Ljubio se sa drugom devojkom!   

Dešava se da neki momci ili devojke imaju prilično rastegljivo viđenje toga šta je prevara i šta je dopušteno raditi kad ste u vezi. Primera radi, nije preterano retko da se neki momak ljubi sa nekom devojkom, a svojoj devojci, jednom kad sazna za to, kaže da to nije bilo ništa.

Sad, ako ste vi ta devojka, i on vam je prvi dečko, ili nije baš prvi, ali kad je o ljubavi i vezama reč ipak nemate baš mnogo iskustva - može se desiti da čak i pomislite da je on u pravu. Jeste, osećate se vi povređeno što se on ljubio sa nekom drugom devojkom - ako ste mu vi devojka, zar ne bi trebalo da se ljubi samo sa vama, da i ne želi da se ljubi sa nekom drugom - ali, šta znate? Možda je to zapravo normalno, možda je ljubljenje sa drugima dozvoljeno, samo seks nije?

Odmah da znate: nije u redu kada se vaš dečko ljubi sa drugom devojkom, baš kao što ne bi bilo u redu ni da se vi ljubite sa drugim momkom. I to nikako ne može da bude "ništa" - kako ništa kad se vi osećate povređeno i izdano, zar su vaša osećanja nebitna? A ako vaša osećanja njemu stvarno jesu nebitna, trebalo bi da nađete nekog drugog dečka, jer vas ovaj samo iskorišćava i nije mu stalo do vas.

Kad ste u vezi, možete i dalje kao i ranije da pričate sa drugim momcima, da se družite s njima, dopušten je i izlazak na sok ili u bioskop (mada bi vaš dečko mogao da se oseća nelagodno ako sa jednim drugom izađete na sok ili u bioskop, pa bi verovatno bila bolja ideja da izađe malo veća grupa, makar vas troje). Sve to može da radi i vaš dečko sa drugim devojkama. Poljupci, maženje, seks - to se, međutim, radi samo sa svojim dečkom ili sa svojom devojkom (ili, eventualno, ako niste u vezi, može se desiti da se eksperimenta radi poljubite sa drugom ili sa drugaricom, ali to obično ispadne bezveze). Ako ste u vezi a to radite sa nekim drugim, to je povreda osećanja osobe sa kojom ste u vezi, pokazivanje nebrige za to kako se ona oseća. A to nije i ne može da bude ništa.

Šta učiniti ako vam se ovako nešto desi? Jedna opcija jeste da raskinete sa dečkom koji se tako poneo prema vama. Druga opcija, ako ipak ne želite raskid, jeste da hitno porazgovarate s njim i stavite mu do znanja kakvi postupci bi vas povredili; možete i da napravite dogovor, samo vaš, o tome šta je dozvoljeno a šta ne - tako ćete oboje bez sumnje (i bez ikakve rastegljivosti pojmova!) znati dokle smete da idete.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


if there is a will,there is a way

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 302
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja sam primetila da je ovde stavljen akcenat na konkretnu fizicku prevaru,tj kada se dva tela spoje,bilo samo ustima,bilo seksualnim putem,....ali me prvenstveno zanima zasto se zanemaruje ona psihicka prevara,kada muskarac sa kojim se zabavljam masta o drugoj devojci,dok vas ljubi misli da nju ljubi,dok vodite ljubav zamislja nju....ali i dalje je sa vama....i onda ga to prodje....
ne znam da li ste me razumeli,ali jako me zanima koliku vaznost trebamo davati i toj vrsti prevare,koja je po nekad meni gora (ali samo ponekad)od konkretne fizicke....????????/
hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zvezdo, veliku vaznost treba pridavati takvim stvarima... ukoliko se dogodi da je "sa jednom, a misli na drugu" ili "da je sa jednim, a misli na drugog", to je vec prilicno alarmantno Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
eh, da se samo ljubio......bilo bi lepo  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


if there is a will,there is a way

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 302
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
da ali je to jako tesko videti,tj ne moguce je,ponekad covek iz umisljenosti pomisli nesto,jako je zeznuto to
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Ма, какве везе има. Жива душа - воли да се љуби, па шта. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
I-mate 30 Pro
Ма, какве везе има. Жива душа - воли да се љуби, па шта. Smile

ziva i zdrava....hvala bogu...i voli zivot....
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
da ali je to jako tesko videti,tj ne moguce je,ponekad covek iz umisljenosti pomisli nesto,jako je zeznuto to

ne moze da se vidi, vec se oseti, ukoliko jos uvek govorimo o "s jednom spava, na drugu misli"... zeznuto je do te mere, ukoliko je doslo do te "faze", znaci da su mu/joj osecanja vec daleko i samo je pitanje trenutka kada ce veza u kojoj se on/ona nalaze jednostavno biti prekinuta.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Ма, зашто би мислио на другу ?

Увек мисли на ону са којом се љуби, или шта већ.

Дакле... проблема нема. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mislio bi, jer je ta druga lagano utrcala u njegove misli  Smile

Ne pravi se toske, kad znas o cemu pricamo  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:27:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.