Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljubimac devojkine porodice ( Anina tajna )  (Pročitano 6078 puta)
22. Dec 2012, 21:01:21
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2
Zastava
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Posle klope sedeli smo i gledali svi neku emisiju, teta Aleksandra nas je obavestila kako treba da ide na neki sluzbeni put, sto je Jovanu i mene jako obradovalo. A nista manje i Anu,  ostatak dana sam igrao sa drustvom fudbal. Dosao sam kuci, vecerali smo sasvim normalno i otisli na spavanje. Svanulo je jutro, Jovana me je probudila pusenjem, shvativsi sta radi, trgao sam se i tiho joj rekao,, Ej, pa majka i sestra su ti tu'', odgovorila mi je da je majka odavno otisla na put, a sestra je otisla nesto do grada. Nastavila mi je da ga pusi, podigao sam joj glavu i nabio joj jezik duboko u usta, jezici su nam se preplitali. Skinula je grudnjak, i gacice i legla na ledja, rasirila je picu rekavsi da joj lizem, lizao sam joj, nabijao sam joj jezik u rupicu i kruzio oko nje, klitoris sam stavio izmedju usana i lizao ga. Napalila je se zestoko, i pocela zesce da dahce.  Posao sam joj sise, dok sam joj nabijao dva prsta u pickicu. Zestoko je pocela da svrsava, imao sam osecaj kako mi njena picka steze dva prsta. Prikupio sam sve sto je svrsila na prste i dao joj da lize. Gurnula me je, i ja sam udario u stranicu kreveta, rasirila je pickicu i zestoko se nabila na njega, do jaja. Vrisunla je, stavio sam joj ruku na usta ali me je ujela. Uhvatio sam je za dupe i mesio ga, nabijajuci joj kurac skroz do jaja. Dahtala mi je glasno na uvo i grickala ga je , zatim mi je sklonila ruke sa dupeta, i pocela sama da se nabija na kurac. Krenuo sam i ja da joj ga nabijam, derala je se kao luda, osecao sam kako mi se sokovi iz njene picke slivaju po jajima koja su je udarala po guzi. Tokom nase zestoke jebacine sam primetio neki glas, koji je dopirao iza vrata moje sobe koja su bila malo otvorena. Glas je bio toliko tih da je se jedva cuo.  Ali sam uspeo da vidim krajickom oka jednu jako prepoznatljivu haljinu, bila je Anina. Nisam se puno obazirao i nastavio sam da karam Jovanu, spustio sam je na ledja i poceo zestoko da joj ga nabijam, pocela je da me grize za vrat, u tom trenutku to nisam ni osecao kasnije sam video otiske zuba. Osetio sam kako joj se pica grci, i steze mi kurac, znao sam da je bila blizu svrsavanja. Ni ja nisam mogao puno da izdrzim i nabio sam joj ga i duboko svrsio u nju. Legao sam na ledja, ne skidajuci Jovanu sa kurca, pokrili smo se i nastavili da spavamo. Nekih sat, dva kasnije sam se probudio, navukao gace i otisao  da se tusiram. Prolazeci pored Anine sobe cuo sam cudne zvuke, vrata su sasvim malo bila oskrinuta, ali dovoljno da vidim Anu kako drka svoju cupavu pickicu. Mirisuci moje gace, hteo sam jos da vidim, nageo sam se i jos vise oskrinuo vrata. Nasi pogledi su se susreli, brzinom svetlosti sam otrcao u kupatilo. Istusirao se, se i opet brzo protrcao u svoju sobu i legao pored Jovane koja je jos spavala. Hteo sam da nastavim da spavam ali nisam mogao, razmisljao sam o tom dogadjaju, razmisljao sam kako da se ponasam. Posle vise od sat vremena uspeo sam da zaspim, Jovana me je razbudila i rekla da je rucak gotov. Ustao sam, obukao sorc i bez majice krenuo ka kuhinji, tamo je bila Ana. Uputila mi je direktan pogled, ali nisam mogao da joj uzvratim, obuzeo me je stid i seo sam da jedem. Svi smo jeli, bez progovorene reci. Jovana je primetila da sam cudan, pa me je pitala da li sam uredu. Pogledao sam nju, pa  Anu rekao sam da sam uredu i nastavio sam da jedem. Ana je ustala da pije vode, i prolazeci pored mene zakacila me je sisam ( namerno ili ne, to stvarno ne znam) osetio sam njene bradavice na mojim ledjima. Nisam se puno obazirao i nastavio da jedem. Jovana je otisla da se tusira, a Ana u svoju sobu. Skupio sam svu svoju hrabrost i pokucao na Anina vrata. ,, E cao, znas u vezi...'' ,, Zasto ne kucas'' ljuto je rekla. Spustio sam glavu dole i krenuo sam da izadjem, uhvatila me je za ruku i rekla da sednem na krevet. ,, Uredu je, nemoj da te bude sramota '' dao sam joj kiseo osmeh misleci u sebi ona je drkala drezi moje gace, zar nju ne treba da bude stid. Zagrlila me je i poljubila u obraz, tako da sam osetio njene velike teske sise na mojim grudima. Poceo je da mi se dize, pa samo kao furija izleteo iz sobe. Pocistio sam sto, i prao sam sudove. Jovana je izasla iz kupatila poljubila me i rekla  da ide da se obuce.  Ana je sve to posmatrala, prisla mi je i rekla da cemo vise o ovome pricati kada Jovana zaspi.,, Mali perverznjaku, gledas devojkinu sestru kako drka'', ,, Ali trkala si drzeci moje gace u ruci'' izletelo mi je. Spustila je glavu dole, i tuzno rekla,,  Video si znaci...''. Posla je ka svojoj sobi, video sam da je bila tuzna, uhvatio sam je za ruku  povukao i zagrlio. Rekavsi da je to uredu, i da je normalno napaliti se na muskarca ( dobro, vise klinac od 16 god, ali necem ou detalje). Nasmejala je se, zahvalila mi se sto je razumem i poljubila me blizu usana. Odmah mi je se digao, uhvatila ga je preko sorca i pocela maziti. ,, Perverznjaku mali, palis se na devojkinu sestru '' zamucao sam ,, Ja n-ne, ovaj ''. Mislio sam da cu da svrsim koliko me je palio njen dodir, zestoko me je poljubila, i rekla da se vidimo veceras odlazeci u sobu. Ostatak dana protekao je dosta mirno, a meni je u glavi ozvanjalo recenica ,,  Vidimo se veceras '', misleci na njene velike, oblikovane guzove, i velike sise kurac mi je bio toliko tvrd da sam imao osecaj  da ce da pocepa i gace i sorc. I ako sam bio napaljen, nisam mogao da karam Jovanu zato sto je Ana bila tu, ne bi mi dala. Ali mi ga je popusila na brazaka, da malo ispraznim jaja. Ana je bila stvarno odlicna kuvarica, na mamu,  vecera je bila obicno u 22:00 uz piletinu imali smo i crno vino. Jovana i ja smo ga obozavali, i ako ona nije mogla da ga podnese, posle 1 case joj se spavalo. Popila je casu, pa jos jednu, pa jos jednu. Ana je samo sipala, znao sam da joj je bio plan da je opije, pa sam zato ja sam popio jednu. Legli smo na sofu da malo gledamo tv, Jovana je zaspala nagnuta na mene. Odneo sam je u sobu i spustio na krevet, cvrstio je spavala. Legao sam pored nje, nisam planirao da zaspim, ali ipak jesam. Probudio sam se pola sata kasnije i otisao do Ane u sobu. Spavala je pokrivena carsafom, sise joj nisu bile pokrivene. Ah te lepe velike sise, kurac mi je se odma digao. Na prstima sam prisao  i jezik joj stavio na bradavicu, zatim sam nezno, skoro neprimetno poceo da  joj dudlam sise. Cuo sam kako ubrzano dahce, znao sam da vise ne spava,  ipak sam nastavio. Nezno sam svukao carsaf i njen crni zbun je iskocio, polako sam stavio 2 prsta u njenu vec vlaznu pickicu gurao ih unutra i napolje, ne prestajuci da joj posem sise. Krenuo sam jezikom preko njenog stomaka, i stigao do tog prelepog zbuna. Krenuo sam da joj rasirim noge, ali nije dala, jedva je progovorila ,, N-ne mogu, ti si decko moje male seke '', ,, a mozes da drkas na mene a ''  zustro sam odgovorio. Nabio sam joj glavu u picku, lizao sam joj klitoris, jednostavno sam joj gutao celu njenu dlakavu pickicu. Gurala mi je glavu jos vise, mesala je guzovima, totalno joj se zanela. Uhh kako je se grcila dok je svrsavala, vukla me je za kosu i derala se kao da nije imala seks 1.000 god ( sto mi je bilo jako cudno ). ,, Ala si se ti navezbao na mojoj sestri, samo da znas videla sam vas kako se karate, i ako ne budes mene karao onako zestoko sve cu reci mami''. ,, Kurvice jedna, sad cu da vidim kako pusi, da li si bolja od seke ''. Skinuo sam gace i stavio joj ga pred facu, zacudjeno je rekla,, nekako je veci nego dok sam vas gledala kako se karate'', nasmejao sam se. Uhvatila ga i nesigurno pocela da drka, zaglabala ga je, ali kao da nije znala sta da radi sa njim. To mi je bilo jako cudno, pa nisam mogao da  da izdrzim da je ne pitam. ,, Da li si se karala nekada'' ? Stidno je odgovorila ,, Samo jednom, ali mi se nije svidelo ''. Bio sam zacudjen i nisam mogao da verujem, slucajno mi je izletelo ,, Takva picka a samo se jednom jebala ''?. Stidno me je pitala,, stvarno mislis da sam tako zgodna ''. Rekao sam da mislim i da ima predobre guzove, odlicne sise i da ne mogu da verujem da je se samo jednom jebala. Podigla je se poceli smo da se ljubimo, uhvatio sam je za guzove i nabio uz zid, grickao sam joj bradavice, lizao ih, kitom sam je udarao po stomaku. Pitao sam je da li je spremna, rekla je da jeste, ali da je jako tesna i da nikad nije imala toliku kurcinu u sebi ( i ako mi je bio zaista prosecan ). Polako je usao glavic, video sam kako je se grizla za usne  kako se ne bi derala, ulazio je veoma tesko, kao da je bila nevina. Bila je jako tesna, iznenada sam joj ga nabio celog, jauknula je. Poceo sam zestoko da je punim, drzeci je za guzove i nabijajuci je na kurac. Derala je je jako, osecao sam kako svrsava po mojoj kiti, sva joj se pickica ulepila od sperme.  Meni to nije smetalo i nastavio sam jos zesce da je karam. Stavio sam je na krevet, i krenuo  da je karam  od-pozadi. Mesio sam joj sise, koje su se klatile u ritmu mog nabijanja, jos jednom je svrsila.  Izvadio sam joj ga na trenutak, nabio joj da prsta u pickicu, koja je bila sva mokra, izvadio ih, i ponovo nastavio da je jebem. Polako sam joj prst gurao u analni otvor, to ju je jako bolelo i pokusala je da se izbuce, drugom rukom sam je uhvatio za struk i nabio je na kurac zestoko. Posle duzeg napora sam joj ubacio prst u guzu, sto joj je se pored bolne girimase na faci videlo odobrenje. Izvadio sam joj ga iz picke, dao mi malo da ga popusi, naslonio sam se na stranicu njenog kreveta i pokazao joj da dodje, polako joj je ulazio glavic u guzu, a ona je se derala jako, imao sam osecaj da je cuju u susednoj ulici. Stavio sam joj ruku preko usta, a ona je pocela da mi cucla 2 prsta. Polako je usao i ceo moj kurac u njenu guzu, bilo je veoma tesno, tesnije nego u picki. Nisam se obazirao sto joj je prvi put u guzi i jako sam poceo da je cepam, bolelo ju je i jako se derala, ali sam znao da joj prija posto mi je svrsavala po kiti kao luda. Krenuo sam da joj drkam picku dok je karam u guzu. Zestoko je svrsavala, i sama je pocela da mi se nabija na kurac, i ja sam morao da svrsim, odjednom je ustala i sela na mene, kurac je bez poteskoca zbog vlaznosti uleteo u njenu picku. Uzeo sam sisu i poceo da je posem i gnjecim, nabila je se jos par puta,  svrsavao sam a i ona sa mnom.  Pala je sa mene sva iscrpljena, lezala je na ledjima, a ja sam joj moj jos dignut kurac stavio u usta da mi i zadnju kap sperme posisa. Ostavio sam je tako razvaljenu i golu u sobi, i otisao da se istusiram,posle tusiranja vratio sam se pored Jovane i nastavio da spavam. ( Sta se desilo posle, videcete  u 3. delu, nadam se da vam se svidelo )
« Poslednja izmena: 22. Dec 2012, 21:04:06 od S.G.G. »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.