Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljubavni sms :)  (Pročitano 7118 puta)
16. Dec 2003, 17:19:05
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
*Volim tvoj ponos i suze sto krijes! Volim tvoje lice kada se smijes! Volim kad cutis, kada se ljutis! Volim te vise nego sto slutis!

*Kada sam te upoznala, zelela sam samo da me ljubis, zagrlis, mazis. Sada kada mi se sve to ostvarilo, zelim samo da se VRATIS!!!

*NEKI SNOVI SU DUZI A NEKI KRACI A MOJ NAJLJEPSI UPRAVO STOJI ISPRED MENE !

*Mogu li da te pratim, bez obzira na slabe nerve tvoga psa!?

*kad ti sreca jednom oci otvori i kad shvatis da u meni imas sve, ti se vrati mome srcu niko drugi tu ne stanuje...(volim te XXX najvise na svetu)

*Ljubav su mora, ljubav su neba, ljubav je sve sto ljudima treba, ljubav je potok sto tece iz raja, a poljubac je putic sto dva srca spaja...

*Kad kazem ZIVOT setim se Boga, kad kazem LJUBAV pomislim... znas ti na koga, sta je ljubav kad pitaju mene, ja se nasmejem i pomislim na TEBE!

*Saljem ti malog andjela, da te cuva, nocu da ti ostavi poljubac i da te ponekad podseti na mene… da me ne zaboravis!!!

*Medu moj i seceru kad si ti za veceru? Kad cemo se igrati? Slagom se zasladiti, ledom se rashladiti, za desert jagode postaviti, pod tusem visak energije ostaviti...

*Molicu srce da kuca tise, da budan sanjam tvoj lik do & da cujem kad mi udjes u snove… Saljem ti poljubac i noci ove!!!

*Bez tebe sve me boli, sve mi smeta, zima mi je u sred leta, jos po zidu preko puta tvoja senka s mojom luta.

*Andjele & ako si usamljen dodji mi u snove… gde vreme ne postoji, gde je sve u plavoj boji… Polako tonem u san… Pozuri andjele - svanuce dan!!!

*U srcu te nosim, za poljubac prosim, za pogled te molim, jer TE STVARNO VOLIM ljubav je tajna zbog koje se pati koliko TE VOLIM nikad neces shvatiti!!!!!!!!!!!!!!

*Kada se u telefon moj ukuca tvoj broj, pa kad se javis halo srce bi mi stalo, al malo po malo halo po halo ja zavoleh tebe-srce moje malo!

*Trgla sam se iz sna, a tebe nema tu. Spavam zagrljena sa tobom, a nazalost imam te samo u snu!!!

*Ako se umoris od lutanja,ako izgubis veru u ljude...Slobodno svrati u moje srce za tebe mesta mora da bude.

*Hajdemo kod mene da radimo matematiku: Da dodamo krevet, oduzmemo odecu, podelimo noge, i ... mnozimo se!

*MOJE SRCE JE BILO PIJANO, VOLELO, KAJALO SE, BOLELO, DAVALO, I UZIMALO, BILO SRECNO I GUBILO, OSTAVLJALO, I BILO OSTAVLJENO, ALI NIKADA, LJUBAVI MOJA, OVAKO ZALJUBLJENO!

*NE SALJEM TI RUZU RUZA BI DA VENE, NO TI SALJEM PORUKU DA SE SJETIS MENE. ALI JA TE SLOBODNO OVIM NE ZADUZUJEM POSALJI PORUKU AKO TO ZASLUZUJEM.

(01. May 2007, 10:54:13)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
*Hajdemo kod mene da radimo matematiku: Da dodamo krevet, oduzmemo odecu, podelimo noge, i ... mnozimo se!

Ovo me je nasmejalo! Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
www.vodnik.cjb.net -  i vise nego dovoljno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


905. члан форума по реду!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1636
Zastava Bresno Polje, Trstenik, Rasinski okrug, Srbija
mob
HTC One M9
pazite sad: OPICILA SIDZA VRAPCI SE DERU KI KONJI MORAVA KOTRLJA BELUCE VETAR NOSI GOVNJIVE PAPIRE VALJAM SLINCE DOK MISLIM NA TEBE U SRCU MI DEPRESIJA VOLIM TE JEBES MI MATER
IP sačuvana
social share

"Potreban nam je novi socijalni konsenzus, odlaganje svih sporova i sukoba, zavrtanje rukava, uvođenje reda" Dr. Zoran Djindjic
Pogledaj profil WWW Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 113
rodjendanska+ljubavna
Volim nasu domovinu,
volim ovo sunce
volim i penzose
volim maje bebe
volim ovaj dan
jer je doneo Tebe
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


905. члан форума по реду!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1636
Zastava Bresno Polje, Trstenik, Rasinski okrug, Srbija
mob
HTC One M9
Ako neko ima neku sms poruku da se zavede devojka nek se javi
IP sačuvana
social share

"Potreban nam je novi socijalni konsenzus, odlaganje svih sporova i sukoba, zavrtanje rukava, uvođenje reda" Dr. Zoran Djindjic
Pogledaj profil WWW Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2180
Citat: kirov
pazite sad: OPICILA SIDZA VRAPCI SE DERU KI KONJI MORAVA KOTRLJA BELUCE VETAR NOSI GOVNJIVE PAPIRE VALJAM SLINCE DOK MISLIM NA TEBE U SRCU MI DEPRESIJA VOLIM TE JEBES MI MATER


Ne verujem da ces uspeti nekoga da zavedes sa tim gore
IP sačuvana
social share

Nisam vegeterijanac zato sto volim zivotinje vec zato sto mrzim biljke
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Hebiga... takve stvari pisem po potrebi...
Trenutno mislim da bi najvise efekta imalo poslati 20 poruka jednu po jednu svaki dan:
Život je prilika - iskusi je...
Život je ljepota - divi joj se...
Život je san - ucini ga stvarnim...
Život je izazov – suoci se s njim...
Život je zadatak – izvršavaj ga...
Život je igra – igraj se...
Život je dragocjen – njeguj ga...
Život je bogatstvo – cuvaj ga...
Život je ljubav – uživaj je...
Život je tajna – pronikni je...
Život je obeæanje – ispuni ga...
Život je tuga – nadiði je...
Život je himna – pjevaj je...
Život je borba – prihvati je...
Život je tragedija – uhvati se s njom u koštac...
Život je avantura – usudi se...
Život je sreca – zasluži je...
Život je život – brani ga...
Volim te...


Inace...
Idi u forum za one koji znaju da vole.. procitaj one teme.. kreni sa poslednje strane... mislim da ces naci sve sto ti treba
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


905. члан форума по реду!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1636
Zastava Bresno Polje, Trstenik, Rasinski okrug, Srbija
mob
HTC One M9
Mozda ali ko zna moze to nekom da zatreba u svakom slucaju ne skodi a cim ne skodi znaci koristi. Jel tako? & Hvala SF
IP sačuvana
social share

"Potreban nam je novi socijalni konsenzus, odlaganje svih sporova i sukoba, zavrtanje rukava, uvođenje reda" Dr. Zoran Djindjic
Pogledaj profil WWW Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Taj forum svima da neku ideju, a na netu kad juris i chatas sa nekim.. pesme su jako jako jako jako bitne.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.