Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ljubavni parovi. analiza i sinteza :D  (Pročitano 12089 puta)
Jet set burekdzija


Chaos, panic, & disorder-my work here is done!

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 5472
Zastava Belgrade, Over the Rainbow :)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 
Napoleon Bonaparta i Zozefina de Boarne

Iako okrutan vojskovodja, bio je veoma nezan prema svojoj zeni..

Napoleonovo pismo lepoj Zozefini, njegovoj zeni, dvadesetak dana posle vencanja i njegovog odlaska u Italiju. (Nica 1797.god.)
"Voljena moja,
svaki dan mi je ispunjen ljubavlju prema tebi. Ne prodje ni jedna noc, a da te ne grlim u svom narucju. Nisam popio nijednu soljicu caja, a da nisam prokleo slavu i ambiciju koje me drze daleko od tebe, duso moja... Obozavam te, Zozefino, jedina si u mom srcu, jedina u mojoj dusi. Sve moje misli tebi su namenjene... Ako usred noci ustajem da bih radio, to je samo zato, da bih se tebi, slatka moja, vratio sto pre... Ipak, u tvojim pismima od 23. i 26. obracas mi se sa Vi! Vi! O kako si mogla napisati takvo pismo! Kako je samo hladno! A onda izmedju 23. i 26. su puna tri dana: sta si radila kad nisi pisala svom muzu?! A mila moja, to Vi, i ta tri dana bacaju me u ocaj. Neka je proklet onaj koji je tome uzrok! Vi! Vi! Sta ce biti kad prodje jos petnaest dana? Toliko sam tuzan, moje srce je tvoj rob, a sumnje me moje strasno plase! Volis li me manje? Jesi li se vec "utesila"? Hoce li doci dan da me vise neces voleti? Reci mi to: bar da se na vreme pripremim na nesrecu koja me ceka... Zbogom zeno, sreco, nado, brigo moja, duso moja... Ne trazim ti vecnu ljubav, niti vernost, vec istinu i iskrenost bez granica. Dan kada mi budes rekla:"Volim te manje", bice poslednji dan moje srece ili, ko zna, mozda, zadnji dan moga zivota. Zozefina seti se sta sam ti rekao: priroda mi je dala cvrst i odlucan karakter. Ali za tebe, moje je srce mekse od pamuka. Zauvek cu biti samo tvoj, uprkos sumnjama koje me cine nesrecnim... Zbogom, i ako me vec volis manje, to znaci da me nikada neces ni voleti..."


Srecno ili nesrecno?
Ne znam ni sama...Recimo po malo od oboje
IP sačuvana
social share
Im your only friend
Im not your only friend
But Im a little glowing friend
But really Im not actually your friend
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 2533
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
anštajn i mileva maric,
oboje drugčiji od drugih, a genijalci.....
IP sačuvana
social share
da tačno je 26 stepeni 00
N+O
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


zažmuri brzo i za tren ćeš videtikako izgleda mrak

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 25600
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Sagem vrrrrrr
plavi zumbul i zelena kada.


iz narodne pesme


dva su cveta u bostanu rasla..

dvoje koji se vole iz razlicitih gradova
IP sačuvana
social share
ako neko ubije neciju zenu pa mu onda siluje cerku, a sina zivog saHrani u mravinjku. ako kod tog covEka dodJe nA veceru, ne moze biti iSKLjuceno da eventualno nece docN i do te teme. G

tu eres un pecado mortale
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2074
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Sharp cigla
extra Nena i Oliver dragojevic.

ona umetnica, htela da bude slikarka ali silom prilika otisla u druge vode.
on pomalo problematican i blesav.
ali su se nasli kao dve polutke
IP sačuvana
social share
tacno je 26 stepeni.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 16696
Zastava Stuttgart
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Apple 
E ja cu neshto privatno...

Moja mama i ljubav njenog zivota...

Vole se od prvog pogleda... a to je bilo 79... Ona prelepa studentkinja... On ugledan shofer autobusa...
Voleli se od tada... On je puno stariji od nje... Bio je vec zenjen... Ona mlada cura koju su njeni hteli udati...
Nije nikada ima hrabrosti da mu rasturi brak i da uvredi svoje, i ako je i on to zeleo i ako je mnogo stariji od nje...
Nikada se nije slagala sa mojim ocem... ja sam od malena znala za kim joj srce kuca... Poznavala sam i njega...
Sada kada je udovica toliko godina... On je vec suvishe star... Ali vole se i dalje...
Do kraja zivota... I ako im je veza celog zivota ostajala tajna... i pored njega imala drugih musharaca...I on pored nje druge zene... Uvek znam da zatrepti kada se gradom slucajno sretnu... Da joj srce kuca kada je sa njim na kafu... Da umire od strasti kad su sami...

Proshli su mnogo toga... Rodila je brata i mene... sa covekom... koga nije nikada volela... I koga danas mrzi!!! Nas obozava vishe od svega, vishe od sebe, vishe od zivota... Kao i njega... A nikada ga nece imati...

Smile
« Poslednja izmena: 11. Okt 2007, 19:18:02 od nedostizna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 13241
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Sony 
 Smile
IP sačuvana
social share


Sreca ne postoji u zivotu... postoje samo momenti srece        just strawberry                   Gde volite da letujete/zimujete,putujete uopste?...posetite novi pod forum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


*u gadnu babu rastem*

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 12422
Zastava francuska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 5610
Johnny Depp i Vanessa Paradis

fantastican glumac za kojim uzdisu mnoge zene sveta,svoju zivotnu saputnicu je,nakon mnogo lutanja po tudjim krevetima konacno nasao u francuskoj pevacici i glumici Vanessi Paradis sa kojom ima dvoje dece
IP sačuvana
social share
U mom penkalu je jos mnogo mastila, ali volim da pisem samo jednoj osobi...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.