Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Љубавне везе са зараћеним балканским нацијама  (Pročitano 11955 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N97
Svoju religijsku toleranciju cu pokazati na nadolazecoj univerzijadi prema Japankama, Korejkama i Tajlandjankama  Smile Previse sam slab na kose oci  Smile

shta sad ? lolana ti ne valja ... a valjaju ti te sa princhanih polja ... razmisli josh jednom.  Smile



(Oblachak, machakz, B@mbin@) kad dodju videces ti svog Boga Smile

vredi svaku paru ...  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
This dude always preferred Asian chicks  Smile
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mm ..
Ako se ne varam,
prvo se covjek krene druziti s nekim, pa onda to prerasta u nesto vise i vise... i tako jelte.
s tim u vezi sam spomenula to druzenje.
ustvari, oni koji u startu odluce da nece da se druze s nekim ko nije njihove nacije su posteniji od ovih drugih koji se druze, al do odredjene granice.


drugo, sto se tice vjerskih odrednica, koliko znam, kod nas na balkanu su nacije i vjere usko povezane kategorije, odnosno, kad ja kazem 'hrvat' prvo se pomisli da je on istovremeno i katolik. ali ako me neko nije shvatio, a vidim da nije, evo: u mom prethodnom postu umjesto musliman zamislite da stoji bosnjak. ili hrvat.

Citat
ja sam nas sve,a vezano za odredjene stvari,nazvala balkanikusima Smile

u to spada svaka vjera i nacija na ovim prostorima.

prvo kazes da su balkanikusi odredjenog mentaliteta, a onda kazes da smo svi balkanikusi u odredjenim stvarima.
ja te ne razumijem zaista.



a ja ubjedjena da sam jasna kao dan Smile

eto,kakvu ja zabludu citavo vrijeme uzgajam Smile

da,svi su balkanikusi u smislu da ni jedna nacija i vjera na ovim prostorima nije bolja ili gora od druge.

u smislu nedostatka tolerancije i latentne netrpeljivosti  Smile...ne zna se ko vise prednjaci...
mrtva trka.




IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
a ja ubjedjena da sam jasna kao dan Smile

eto,kakvu ja zabludu citavo vrijeme uzgajam Smile
super.
samo ne znam cemu taj ton, s obzirom na to da s tobom normalno diskutujem.

Citat
da,svi su balkanikusi u smislu da ni jedna nacija i vjera na ovim prostorima nije bolja ili gora od druge.
niko nije ni tvrdio da su jedni bolji od drugih.

Citat
u smislu nedostatka tolerancije i latentne netrpeljivosti  Smile...ne zna se ko vise prednjaci...
niti je iko pricao o procentu tolerancije u jednoj naciji, ovdje pricamo o pojedincima i njihovim misljenjima.
tako da, ako ti kazes da ne vjerujes nikom ko kaze da tolerise pripadnika druge nacije, ja mogu samo da zakljucim da ni ti sama ne tolerises razlike te vrste. i s tim u vezi sam rekla da nije ni cudo sto se saljemo u jame svakih pedeset godina.

IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ti mozes da zakljucis sta god hoces,pa i da mi lupis indirektno etiketu koju si lupila Smile

bez namjere da te ubjedjujem koliko nisi u pravu,tijesi me cinjenica da postoje moji postovi...i da govore ono sto govore.
kada se recenice ne izvuku iz konteksta i tumace po svom nahodjenju.
dugo sam ovdje,tesko da je mene neko mogao uhvatiti u klopke huskanja i podrzavanja bilo kakvog necovjecnog ponasanja.
vrijedja mi moja osjecanja da sada u nedogled,a posebno sa tobom cije misljenje sam uvijek cijenila,citiram u nedogled svoje postove i branim sebe od napada da sam ja netolerantna.
ne vidim u tome smisao na forumu.posebno kada vidim koliko je ova tema za neke jako osjetljiva,
tijesi me da je vaznije da u zivotu i na ulici budem primjer toga.
s'tim sto cu ovdje uvijek dozvoliti da me neko u tom smilsu pogresno shvati i da mi lupi bilo kakvu etiketu.zabrinula bih se da mi je neko lupi u stvarnom zivotu i zivotnim situacijama.

sto se tice moga tona,dozvoljavam da ti se ucinio pun animoziteta prema tebi,jer jeste tesko na ovakav nacin katkada tvrditi i pogoditi kakav je ton.

moj ton,to kazem ja,u ovom slucaju nije problematican Smile
ako se tebi ucinio....moja namjera nije bila ni da ti se ucini takvim Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
ti mozes da zakljucis sta god hoces,pa i da mi lupis indirektno etiketu koju si lupila Smile

bez namjere da te ubjedjujem koliko nisi u pravu,tijesi me cinjenica da postoje moji postovi...i da govore ono sto govore.
kada se recenice ne izvuku iz konteksta i tumace po svom nahodjenju.
dugo sam ovdje,tesko da je mene neko mogao uhvatiti u klopke huskanja i podrzavanja bilo kakvog necovjecnog ponasanja.
vrijedja mi moja osjecanja da sada u nedogled,a posebno sa tobom cije misljenje sam uvijek cijenila,citiram u nedogled svoje postove i branim sebe od napada da sam ja netolerantna.
ne vidim u tome smisao na forumu.posebno kada vidim koliko je ova tema za neke jako osjetljiva,
tijesi me da je vaznije da u zivotu i na ulici budem primjer toga.
s'tim sto cu ovdje uvijek dozvoliti da me neko u tom smilsu pogresno shvati i da mi lupi bilo kakvu etiketu.zabrinula bih se da mi je neko lupi u stvarnom zivotu i zivotnim situacijama.

ako sam ja lupila bilo kakve etikete, nisam ih lupila napamet, vec na osnovu onog sto si rekla, pa sam cak i navela zasto.

sto se tice tvojih postova, meni konkretno si bila nejasna i ne slazem se s tobom.
ako si ti to shvatila kao da izvlacim iz konteksta i tumacim kako hocu, samo cu ti reci da nisi u pravu jer u suprotnom ne bih indirektno trazila da mi pojasnis svoj stav.

no dobro, da ne razvlacim vise, ne slazemo se ukratko i to je to.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
kako si to zakljucila,majke ti? Smile

iz te recenice?

balkanikus bilo koje nacije je i Crnogorac Smile...cak jedan od boljih primjera balkanikusa (a ova rijec ima pezorativno znacenje u mom kontekstu)....balkanikus kao termin odredjenog mentaliteta i diskursa...a tako karakteristicnog za ove prostore.


mene ne zanima tolerancija kao politicki manifest Smile
bilo koja ideja,politicka ideologija...ili bilo sta slicno....ukoliko se ne sprovodi u praksi...meni je samo mrtvo slovo na papiru ili cak utopija Smile

nama na ovim prostorima,nazalost...praktikovanje tolerancije i zajednickog zivota...nije jaca strana.
tako da je moj skepticizam spram govora slatkorijecivosti,a lisenosti prakse...potpuno opravdan.
do daljnjeg.

priznajem samo one postupke gdje ljudi u praksi  sprovode ono sto misle.
dakle,
respekt za ljude iz mjesovitih brakova koji su uspjesni,
respekt za one koji zive u multietnickim sredinama,a bez osjecaja podredjenosti ili nadradjenosti u odnosu na druge nacije sa kojima zive,respekt za toleranciju na djelu Smile

ali,ne vidim da sam partibrejker kada kazem da to nije masovna pojava kod nas  Smile

"hulje lijepio zbore...ali nitkovski rade"...zato i ckiljim na politicki korektne govore...ja bih toga u praksi... Smile

nikada u svoj narod,naciju...pa ni u ljude iz Crne Gore (ako je to za ovu temu toliko vazno odakle sam Smile)...nisam u toj mjeri zaljubljena da mu ne vidim mane i slabe tacke Smile...pored sve...pa i ljubavi,sto da ne? Smile

ni ja se ne slazem sa tobom,ali to ovdje nije problem.
problem je neslaganje sa necijim misljenjem dovoditi u vezu sa netolerancijom prema pripadnicima druge nacije u ovom slucaju Smile...
moji postovi ti nisu jasni...to je u redu.
mozda i nisu dovoljno jasni za tebe.
treba li to da bude dokaz da je tvoj zakljucak tacan?

ne,ne vjerujem ni jednom politicaru sa ovih prostora (Balkan) kome su usta puna tolerancije,niti vjerujem ikakvim organizacijama za ljudska prava na ovim prostorima,a ni ljudima koji ne zive u multietnickim sredinama,a tvrde da su tolerantni...

u postu koji citiram sam naglasila kome u tom smislu vjerujem i ko su ljudi koji su pravi primjer tolerantnosti.i sta znaci tolerantnost na djelu.
po meni ...samo je to tolerantnost.
kada je na djelu.

ali...da zavrsimo...u redu je ako mislis da su ljudi kao ja,odnosno mog profila,krivci za bacanje u jame...
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
Ovo je preraslo u:

A: Ako si shvatila
B: Ako si razumela
A: Ako si tako protumacila
B: Ako si ti to tako dozivela

Smile

Zeneeeeeeeeee, sto bi rekao Light, omanjite tenziju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Wildfire S
Ovo je preraslo u:

A: Ako si shvatila
B: Ako si razumela
A: Ako si tako protumacila
B: Ako si ti to tako dozivela


 Smile

Samo što sam hteo da ih smirujem...  Smile preduhitrio si me... Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ajde,molim te...

Smile

pa vi ste pravi primjer toga...makar na forumu filozofije i religije... Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.