Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Љубавна љубомора и лечење од ње  (Pročitano 4274 puta)
30. Sep 2009, 13:42:15
Svakodnevni prolaznik

Čovek , o kako to gordo zvuči !

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 249
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 6500
Да ли мрзите  новог дечка своје бивше девојке ? Мислим осећате да сте за њега појам, лепши сте, паметнији, духовитији, образованији, али он и поред тога што је неопевана кретенчина њу опчињава. Морам признати да популарност  којекаквих кретена међу женама које ми се допадају , мене доводи до кључања.Понекад ми се љубомора претвори у праву мржњу. Smile Наравно све ме брзо прође али занима ме ситуација код других мушкараца овде.


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 09. Oct 2009, 14:40:58)
IP sačuvana
social share
Човек, о како то гордо звучи!




КАТАРИНА РАДИВОЈЕВИЋ ЈЕ КРШ РИБА!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24
Zastava lazarevac
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.24
mob
Samsung Galaxy S4
...e moj prijatelju,shvati da mozda i tebe neko tako mrzi i misli isto sto i ti...jbg tako je to u zivotu srce je cudna stvar
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Serbian Empire

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 18830
Zastava Суботица - Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6288
...e moj prijatelju,shvati da mozda i tebe neko tako mrzi i misli isto sto i ti...jbg tako je to u zivotu srce je cudna stvar
bas tako...i nikako drugacije... Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24
Zastava lazarevac
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.24
mob
Samsung Galaxy S4
Koliko je samo tesko da covek nadje svoj dusevni mir,skoro nemoguce,nikakav novac ga ne moze kupiti.
Stalno jurimo za necim nedostiznim,a zivot prolazi ispred nosa.
Koliko samo bola donese mrznja,zavist,sujeta,udalje te od osobe koja ti je bliska,do koje ti je stalo....

Sve je uzalud,srce i mozak se nikad nisu slagali.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Čovek , o kako to gordo zvuči !

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 249
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 6500
Citat
...e moj prijatelju,shvati da mozda i tebe neko tako mrzi i misli isto sto i ti...jbg tako je to u zivotu srce je cudna stvar

Знам, знам али како да човек буде равнодушан? Будеш фин према њој, поштујеш је волиш је, даш целог себе а онда се појави нека кретенчина која наступа у стилу: "Оћеш да се јебеш" (извињавам се на вулгарностима) и она оде са њим!

А пре тога данима ти дроби о љубави, нежности, како мушкарац мора да буде учтив, фин, културан , да зна да је поштује; а чим налети први мачо горила прораде хормони и одлепрша са њим!

А што је најгоре, није  први пут да ми се то дешава, другови ми кажу да морам да променим наступ да будем агресивнији јер жене у суштини желе мужјака, горилу, стварно више не знам шта да мислим...
IP sačuvana
social share
Човек, о како то гордо звучи!




КАТАРИНА РАДИВОЈЕВИЋ ЈЕ КРШ РИБА!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 578
Zastava
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 525.2
kad te jednom uhvatinema leka , iz iskustwa  Smile
IP sačuvana
social share
Strpljenje je moc
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24
Zastava lazarevac
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.24
mob
Samsung Galaxy S4
Citat
...e moj prijatelju,shvati da mozda i tebe neko tako mrzi i misli isto sto i ti...jbg tako je to u zivotu srce je cudna stvar

Знам, знам али како да човек буде равнодушан? Будеш фин према њој, поштујеш је волиш је, даш целог себе а онда се појави нека кретенчина која наступа у стилу: "Оћеш да се јебеш" (извињавам се на вулгарностима) и она оде са њим!

А пре тога данима ти дроби о љубави, нежности, како мушкарац мора да буде учтив, фин, културан , да зна да је поштује; а чим налети први мачо горила прораде хормони и одлепрша са њим!

А што је најгоре, није  први пут да ми се то дешава, другови ми кажу да морам да променим наступ да будем агресивнији јер жене у суштини желе мужјака, горилу, стварно више не знам шта да мислим...

Savrseno te razumem.Slusaj sad ovo,bio sam sa devojkom 9 jebenih godina,svasta prosli zajedno...ma ljubav ludacka i da ne gnjavim. Zovem je telefonom,hocemo li da se vidimo? Ne mogu kaze ona,umorna sam...itd. Kazem ok i odem da se prosetam sam do nekih terena za basket,kad ne lezi vraze i ona se seta,samo sa drugim!!! Dobro vece,dobro vece,imas li vremena da popricamo? da,kazem ja,imam.Znas kaze ona,vec mesec dana ja neznam kako da ti kazem za ovo...i jebiga.Dobro kazem ja,sve je ok,budi srecna i cuvaj se.To je sve sto sam rekao.eeejjjj 9 jebenih godina!!!!

Zatim sledi slucajnost...vidim se sa bivsom,bivsom,bivsom devojkom koju nisam cuo ni video 12 godina.
Grom iz vedra neba!!! Emocije,strast,ma ludilo u dve nedelje!!!
eeeeee a onda sledi ovo,kaze ona meni,znas sta,cula sam da si se bavio raznim stvarima,molim te ne ljuti se ja mogu da ti budem prijatelj i nista vise.Sta da kazem? OK,srce iskoci,zeludac u grlu,ali cutim,nem,bled,gledam ne vidim.....

Jbg greske iz proslosti dosle po svoje,pomirio sam se sa tim,verovatno cu ostati sam ceo zivot i to je to.

E sad ti kazi nesto!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6630, valjda
Ма нема вајде разбијати главу око тога ко је бољи а ко није. Ако је са њим а није са тобом, прихвати чињеницу, у нечему је бољи од тебе, тј више јој одговара него ти...  А бити љубоморан на њега је тако бесмислено...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
au, Dinamice, brate mili...bas se ne bih menjao sa tobom....
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24
Zastava lazarevac
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.24
mob
Samsung Galaxy S4
Priznajem radio sam ruzne stvari u zivotu,kajem se iskreno.
Godinama trpim zbog toga,ali dokle bre vise???
Ja nisam ljubomoran covek,prihvatam stvari onakve kakve jesu,ali bre ja sam samo covek od krvi i mesa.
Cutim,trpim da ne bi zlo izbilo ponovo iz mene.
Samo ima jos jedna stvar tu,definitivno dobro se dobrim ne vraca!!!!!!
Ja ljudima ne sudim po onome ko su i sta rade,vec jednostavno kakvi su prema meni,takav sam i ja prema njima.
Ljude delim na one koje poznajem i ne poznajem,a prijatelja imas jednog ili nijednog.
Tesko je kad patis,jako tesko,znas da bi toj osobi pruzio sve,ljubav,paznju,sigurnost,toplinu....
Pojavi se,izvuce iz tebe ono sto si mislio da je davno umrlo u tebi,dusu,ljubav,svest da postojis,da si nekome bitan,a onda te zakopa skroz. Sta ces,kazes sebi sigurno to mora tako biti,ne mrzi,mrznja radja zlo,nevolju,bol.
Kazes,bolje ja da patim nego vise nas,bice bolje,mada znas da nece...
Sta reci,uraditi da ne povredis nekoga ko ti je do juce bio sve???
« Poslednja izmena: 10. Okt 2009, 08:59:08 od dinamic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.