Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Љубавна љубомора и лечење од ње  (Pročitano 4273 puta)
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24
Zastava lazarevac
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.24
mob
Samsung Galaxy S4
Ujutu zateknes sebe kako gledas u plafon,ne znas da li si spavao ili nisi,svest na rezervi.
Nesto curi niz obrze,sta je to? Greh? Tuga? Dim? Ne prijatelji moji,ne. To je samoca,ona tera oci da suze,zube da se stezu.Volja ubijena,dusa uzeta,iscupana.Sta mi je? Zapitam se.To je sigurno depresija,kazem sebi.Da,da kako da nije.Strah drugovi,to je strah!!! Strah od samoce,od mrznje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Malo vam fali samopouzdanja momci. Naduvajte malo taj ego. Veza od 9 godina je davno trebala da prestane da bude veza.  Smile
Razmisljajte vako: Sigurno joj je smetala velicina moje ogromne pishetine! Sad je nashla lika kome je upadljivo manji, a ja cu naci neku koja ce uzivati na mojoj alatki... Smile
CIm neko (devojka, prijatelj, rodja, kuche, mache, kosa, Pera, Mika, Zika) ne zeli da bude sa mnom - dovidjenja i svako dobro! Smile Bice mi tesko neko vreme, ali nije to nista sto dobra online pucacina ne moze da zaleci. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24
Zastava lazarevac
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.24
mob
Samsung Galaxy S4

Razmisljajte vako: Sigurno joj je smetala velicina moje ogromne pishetine! Sad je nashla lika kome je upadljivo manji, a ja cu naci neku koja ce uzivati na mojoj alatki... Smile

Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 
Izlecices se tako sto neces birati debila od zena za partnerku a za zene koje su debili a nisu ti nista ces prestati da se nerviras.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 988
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Да ли мрзите  новог дечка своје бивше девојке ? Мислим осећате да сте за њега појам, лепши сте, паметнији, духовитији, образованији, али он и поред тога што је неопевана кретенчина њу опчињава. Морам признати да популарност  којекаквих кретена међу женама које ми се допадају , мене доводи до кључања.Понекад ми се љубомора претвори у праву мржњу. Smile Наравно све ме брзо прође али занима ме ситуација код других мушкараца овде.

<hr />
Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 09. Oct 2009, 14:40:58)

Ne mrzim ga. Ma ni ne znam da li uopste ima decka. Pravo da ti kazem, ni ne interesuje me. Smile
Sad, ja ne znam kad je tebe ova muka uhvatila, ali veruj mi posle nekog vremena bices u stanju ove tri recenice.
Zivi za taj dan, i to bez mrznje...pre ces se osecati bolje.

Osecas se bedno zbog neke osobe, i ti tu osobu kao kaznjavas time sto je mrzis. Nema smisla, ti osecas tu mrznju, a ne on.
Iz iskustva svog i iskustva drugih znam da mrznja ne pomaze. Zajebi to sranje od osecanja.

Sto se tice ovog drugog...
Uzdigni se iznad toga.

Propustila je priliku da kad bude umirala, umre s osmehom na licu Smile




IP sačuvana
social share
Moras malo vise da ispratis lik i delo... covek je u najmanju ruku poseban Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24
Zastava lazarevac
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.24
mob
Samsung Galaxy S4
Znate sta je cudno?
Prodjes razne situacije u zivotu,strasno teske gde ti je ugrozen zivot,egzistencija,nagledas se svacega,radis svasta sto ne sluzi na cast.
Rekao bi covek kako moze ovako beznacajna stvar kao sto je bliskost da me uzdrma,kad sam bio hladan u mnogo tezim situacijama???
Mislim da slomije nesto u tebi,iscupa ono dobro sto imas i onda te vrati u pakao zvani zivot.
Znate sta je jos cudnije?
Ako ste citali predhodne postove,devojku sa kojom sam bio 9 godina sam preboleo odmah,nije me potreslo uopste,ali ona sa kojom sam bio pre 12 godina,neverovatno je za koliko je iz mene izvukla svu ljubav koju sam osecao prema njoj i tad.Cudno,vrlo cudno,kao da nisam ni prestao da je volim nikad!!!
« Poslednja izmena: 10. Okt 2009, 13:05:33 od dinamic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Nije to nista cudno, kad poklonis skotu 9 godina zivota, zavrsis sa nozem duboko u ledjima, svesno ili podsvesno, budes zahvalan sto si saznao tada a ne posle dvoje dece... I naravno da prebolis, narod kaze "da je valjalo, jos bi trajalo". Ako to stavis u moderniji kontekst, zvuci : hvala Bogu sto sam uvideo da si kucka, sad mogu da se lepo posvetim sebi i drugima (zenama).
Sto se mene tice, moja maksima je uvek bila "bolje dobar razvod nego los brak" i nisam toliko sujetan da ne mogu da podnesem da se nekome ne svidjam ili da me ne voli, ali da sam se nasao u tvojoj poziciji, da te neko tako hladnokrvno izje*e i napravi majmunom, radile bi batine...teske batine....
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 
Mda...Muskarci ne raskidaju 5,6,7,8,9 godina duge veze, to samo zene(kucke) rade...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24
Zastava lazarevac
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.24
mob
Samsung Galaxy S4
Mda...Muskarci ne raskidaju 5,6,7,8,9 godina duge veze, to samo zene(kucke) rade...  Smile

Ne radi se o tome da li to rade muskarci ili zene,sve jedno je.
Samo mi je cudno to sto sam vezu od 9 godina preboleo tako reci za dan,a devojku sa kojom sam raskinuo pre 12 godina i koja mi je sad posle ove veze usla ponovo u zivot na dve nedelje ne mogu da prebolim.
Zato i pitam da li je moguce da nisam ni prestao da je volim sve te godine i pored svih ostalih veza i zivota kakav sam vodio???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14


Знам, знам али како да човек буде равнодушан? Будеш фин према њој , поштујеш је волиш је, даш целог себе а онда се појави нека кретенчина која наступа у стилу: "Оћеш да се јебеш" (извињавам се на вулгарностима) и она оде са њим!

to ti je osnovna greshka  Smile  ... mislim ,ozbiljno govoreci ,tvoji drugari su u pravu ,zene su bioloshki "programirane" za izvesnu dozu mazohizma. ako ona pomisli da si suvishe mekan ,odmah cesh u njenim ochima postati manje privlachan ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.