Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljubav na nasoj estradi ...  (Pročitano 2856 puta)
28. Sep 2002, 13:41:15
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ovima ni malj ne bi pomogao a kamoli psiholog:
Citat
as mogle uti prie da su se pomirili, pa posvaali, pa opet pomirili Nataa Bekvalac i Miodrag Kosti Kole, potom Slaa i ole, pa Sandra Nikoli i Marko Jari... I najaurnijim estradnim hronolozima i analitiarima teko je polazilo za rukom da ubelee svaku svau i pomirenje. Vruine su iza nas, izgleda da su se glave ohladile, pa se sve manje mogu uti prie o svaama, a sve ee o pomirenjima. Kao da je jesenji vetar raspalmsao ar ljubavi kojima je malo falilo da se ugase, kao i one na koje je ve bila stavljena taka. JELENA OPROSTILA PEI Dok sa svih strana stiu vesti i nagovetaji o obnavljanu nekadanjih ljubavi, jedna od retkih pria koja nema srean kraj je pria o Sandri Nikoli i Marku Jariu i njihovom ljubavnom plamenu koji se zauvek ugasio. I do sada, njih dvoje su nekoliko puta raskidali, pa nas je Sandra na trenutak podsetila na najmlau "modelsicu" Nevenu koje je pokuavajui da pojasni ta se deava izmeu nje i tadanjeg deka Petra Kapisode, izjavila: "Mi se posvaamo, pa se pomirimo, pa se opet posvaamo, tako da ponekad ni sam ne znam da li smo posvaani ili je sve O.K.!". Kako sada stvari stoje, Sandra i Marko odluili su da dalje kroz ivot idu svako svojim putem, bez izgleda da im se putevi vie ikada ukrste. Za razliku od Sandre, biva misica, a sada manekenka, Jelena Jakovljevi ne predaje se lako. Pokuava spasti, to se spasti moe, pa je posle prie da joj je voditeljka "Sitija" Biljana Obradovi preotela deka Peu Stojakovia, odluila da ga pozove u Italiju i proveri da li emocije jo uvek postoje. Kako "Svet" saznaje, Pea je posluao Jelenu, uputio se na Apeninsko poluostrvo, a Jakovljevievoj je to bilo dovoljno da mu oprosti. NEINA RUKA NA LEONTININOM STRUKU Privatni ivot Leontine Vukomanovi i eljka Joksimovia scenaristima moe da poslui kao inspitacija za jo jednu latinoameriku sapunicu. O njihovim svaama i pomirenjima toliko se pisalo da i vrapci na grani znaju za burne prepirke na javnim mestima, amare, eljkove avanture sa igraicama iz njegove pratee plesne grupe... Vest o ponovnom, raskidu i ne bi bila vredna pomena da nismo nauli da se Leontina vratila nekadanjoj ljubavi. Na nedavno odranoj promociji eljka Joksimovia u vazduhu se oseala napetost, a tek kasnije se ispostavilo da je uzrok tome bila svaa sa Leontinom neposredno pred poetak promocije. eljko se trudio da prikrije neraspoloenje, dok je Leontina naoigled svih prisutnih napustila promociju ve posle petnaestak minuta. Zlobnici kau da je kontroverzna pop pevaica odmah nakon raskida sa eljkom otila u zagrljaj svoje nekadanje velike ljubavi Nenada Radujevia, vlasnika modnog studija "Klik". U ovu priu nije teko poverovati s obzirom na to da nam je poznato da je Leontina i ranije, uvek kada bi se posvaala sa eljkom, imala obiaj da trai utehu na Neinom ramenu, kao to je bio sluaj prole godine kada su Leontina i Nea primeeni kako se smekaju i askaju dok je njegova ruka opipavala njen struk. Kao nekada. JAAR KONANO NAJAVIO VENANJE I u privatnom ivotu pevaa narodnog melosa Jaara Ahmedovskog sve je kao nekada. On ve dvadeset godina ivi u vanbranoj zajednici sa verenicom Sneanom. Gotovo dve decenije nije se mogao uti nijedan tra u kome se pominje Jaar, a onda su prole godine pola nagaanja da je njegovoj i Sneinoj ljubavi doao kraj i da je Jaar do uiju zaljubljen u izvesnu Azru, devojku iz njegovog rodnog kraja, inae sestru na naim prostorima manje poznate folk pevaice Elvire Rahi. U to vreme Jaar je esto boravio u zaviaju (selo Lisiani nadomak Prilepa), to je jo vie podstaklo prie da ljubav sa Sneanom za njega predstavlja prolost. Popularni folk peva nije se obazirao na nagaanja, niti je davao bilo kakve komentare, a deurni estradni duebrinici su prestali da analiziraju njegov ljubavni ivot. Prvih dana ove jeseni Jaar i Sneana ponovo su postali jedna od glavnih tema razgovora u meu estradnim svetom. Naime, aktuelna je pria da ljubav ponovo cveta i da je Jaar konano odluio da stane na ludi kamen i ozakoni dvadesetogodinju vezu. U jednom dvonedeljniku i on sam je najavio da e sa Sneanom krajem septembra obaviti i tu slatku formalnost i pred matiarem izgovoriti sudbonosno DA. SLAA I OLE PONOVO IVE ZAJEDNO - ALI KAO KOMIJE Posle nedavno odrane promocije novog albuma Goge Sekuli, u estradnim kuloarima se mogla uti pria da su se ole ogani i Slaa (sada Delibai) ponovo u ljubavi. Ima i onih koji idu toliko daleko da ve priaju kako aban auli vie nee biti jedini peva koji se dva puta venao sa istom enom. Kamere i fotoaparati zabeleili su vie nego srdaan susret bivih suprunika, a kada smo Slau pitali da li to oni neto skrivaju od javnosti, ona se samo nasmejala, a potom je objasnila: "Nemam ta da krijem. ole i ja nikada nismo ni bili u loim odnosima. Moda sam ja bila malo razoarana kada se on nije pojavio na promociji mog prvog solistikog albuma, pa sam kontakte htela da svedem na minimum. Nije mi bilo svejedno kada sam shvatila da na promociju nije doao ovek sa kojim sam bila u braku i sa kojim imam decu. Bila sam razoarana i revoltirana! Meutim, vremenom sam to prevazila i nastavili smo normalno da kontaktiramo. Izaemo na pie, porazgovaramo o svemu pa i o privatnosti. Interesuje ga sa kim sam, kako mi je, ali nikada ne postavlja suvina pitanja. On pretpostavlja sa kim sam, ali nikada nismo direktno otvoreno razgovoarali na temu ljubavnog ivota. Ja znam sa kim je on i drago mi je to je srean. Pria o naem ponovnom venanju je smena!" Slaana je osam meseci boravila u stanu koji se nalazi u General danovoj ulici. Prvog dana meseca septembra preselila se, tanije vratila, u kraj u kojem je ranije ivela. Moda je i ta injenica podstakla priu o zbliavanju sa bivim suprugom. Meutim, ona tvrdi da je sa oletom iskljuivo u prijateljskim odnosima i ponavlja da nema govora o zajednikom ivotu. "Nekoliko meseci sam adaptirala staru kuu koja se nalazi pored kue u kojoj ivi ole. Srena sam to sam taj posao privela kraju i to sam kuu uredila ba onako kako sam planirala. Sa oletom delim dvorite, ali ipak - to su dve odvojene stambene jedinice." Dakle, istina je da Slaa i ole ponovo ive zajedno, ali kao komije. Da li je to samo korak ka ponovnom zajednikom ivotu dve zvezde koje sem uspenih muzikih karijera veu i dvoje zajednike dece - ostaje da se vidi. "OVE NEDELJE SU ZAJEDNO..." O vezi Natae Bekvalac i njenog deka, poznatog vojvoanskog biznismena Miodraga Kostia Koleta, toliko je toga ve reeno i napisano, da ovek mora da se upita da li jo uvek ima ta da se kae, a da se ne pree u "zavirivanje u tu krevet i tanjir", to se kosi s lepim vaspitanjem. Veza, koja je od samog poetka izazivala panju novosadske arije - i ne samo nje - ve mesecima funkcionie po principu toplo-hladno. Zbog toga mnogi, dodue u ali, kau da bi u svakom broju "Sveta" trebalo odvojiti deo strane za njih dvoje, a ceo tekst bi se sastojao u konstataciji "Nataa i Kole su ove nedelje zajedno" ili "Nataa i Kole do daljeg nisu u vezi". Bilo kako bilo, prisetimo se da je sve poelo na modnoj reviji koju je organizovao njihov zajedniki prijatelj Mladen Milivojevi Baron. Nekoliko meseci kasnije, Nataa je izjavila: "im sam ga upoznala, bilo mi je jasno da je to mukarac kakvog sam elela celog ivota". S obzirom na to da je Natain "princ na belom konju", od nje stariji vie od dve decenije, tih dana je bilo aktuelno pitanje kako prevazilaze toliku razliku u godinama. "S jedne strane, to mi deluje udno, jer ranije nisam bila pobornik takvih veza. Meutim, zato dozvoliti da godine budu prepreka, kad meu nama sve savreno funkcionie", govorila je Nataa, a potom je dodavala da je uz Koleta mnogo toga nauila, te da joj se ini da kraj njega ubrzano sazreva. Kad su je pitali koje bi njegove osobine volela da poseduje, pominjala je ozbiljnost, odgovornost, tanost, doslednost i selektivnost u odnosu prema ljudima. Iz tog perioda, mnogi su zapamtili Natainu izjavu: "Ne bih mogla da budem sa mukrcem koji nije moan u svakom smislu". Znajui da se sve to izgovori neka javna linsot vie puta "prepakuje", pojasnila je svoj stav rekavi: "Kad kaem moan, mislim da je jaa osoba od mene, jer ja uopte nisam dobar vodi". Mesecima je trajala idila, poput onih o kojima se piu knjige i snimaju filmove. Nataa i Kole su, zaista, delovali kao "preslikani" iz neke holivudske melodrame. On - uticajan, bogat, samouveren i uspean, ona - lepa, ljupka, mlada i poznata. Njeni i njegovi najblii prijatelji su, sigurno, znali za oscilacije u njihovoj vezi, kakve postoje u svakoj ljubavi. Medutim, ira javnost o tome nije imala pojma, pa su zato svi bili zaueni kad se u tabloidima - neposredno po Natainom povratku sa Malte, gde je uestvovala na jednom festivalu - pojavila vest da su ona i Kole raskinuli. Njeno odbijanje da za novine govori o razlozima rastanka, jo vie je podgrevalo znatielju. Nekoliko meseci kasnije, ule su se prie da je Koletovo mesto, u Natainom srcu, zauzeo zavodnik na glasu - Sergej Trifunovi. Nataa tu informaciju nikada nije potvrdila, a Sergej je eskivirao odgovor na pitanja vezana za atraktivnu Novosadanku. Nedugo potom krenula je i pria o Natainoj ljubavi sa hrvatskim pevaem Sandijem, poznatim po sklonosti ka lepoticama (biva ena - Branka Bebi, mis Hrvatske 1994.). Meutim, ni Nataa ni Sandi nikad ovu vezu nisu obelodanili niti javno priznali. OD "PERINGA" DO ENEJA Ove godine, "nekako s prolea", pronela se vest da su se Nataa i Kole pomirili. Ona je, tih dana, govorila da je sasvim normalno da njih dvoje, kad se negde sretnu, stanu i popriaju. Re po re i - ponovo uplovie u vezu, a kad smo ve kod plovidbe podsetiemo vas na fotografije, koje su u julu objavljene u "Svetu". One su nas ponovo podsetile na "holivudsku produkciju", jer je sve bilo tu: uspean poslovni ovek, zanosna plavua i - jahta "'Pering". Da je, u to vreme, njihova veza prestala da bude "mamac za ljubitelje traeva" videlo se po tome to su oni, koji su videli slike, mnogo ee govorili: "Vidi, Kole stvarno ima 'Pering'" ili "Au, kol'ko mora imati para kad za jahtu moe da da milion evra", nego: "Vidi, njih dvoje su opet zajedno". Posle jahte, "pod lupom" su se nale Nataine noge. S obzirom na to da se stalno pojavljivala u dugim haljinama ili pantalonama, publika naviknuta da pevaice sve to na njima vredi pokau u gro planu, pitala se da li Nataa ima krive ili debele noge. Slike s jahte pokazale su da Naca, kako je prijatelji zovu, i u kupaem kostimu izgleda tip-top. Iako se inilo da je sve da ne moe biti bolje, Nataa vie nije elela da za medije govori o ljubavi s Koletom. Pouena ranijim iskustvima, na sva pitanja koja su se odnosila na tu temu, odgovarala je: "Shvatila sam da bar jedan deo svog ivota treba da sauvam samo za sebe. Ostaviu novinarima da piu, ljudima da priaju, ali ja, ubudue, o svojoj privatnosti neu rei ni re". Od avgusta do danas, pria o njima je imala dva obrta - prvo je objavljeno da su- ponovo - raskinuli, a desetak dana kasnije da su se - ponovo - pomirili. Da li e konstatacija da su u vezi biti zastarela kad se ovaj broj "Sveta" pojavi na kioscma - teko je pretpostaviti. Poznavaoci itavog sluaja tvrde da su Nataa i Kole zapravo sueni jedno drugom. Ona, iako mlada i povremeno eljna ludih provoda i izleta u flert, shvata da e sve to jednom proi a da je u Koletu ipak pronala oveka koji je voli i dobro poznaje, pa bi joj jo jedno "prevaspitavanje" sada teko palo. Kosti, pak zna da bi sa svojim parama i statusom platinastih lepotica poput Natae mogao da ima na stotine i to onih koje e sedeti i utati, zadovoljne to im je "kaika upala u med". Kosti to zna, ali ipak bira "lujku" Natau sa kojom katkad ima i problema ali je valjda ba zbog toga i voli. Iako mu ponekad smeta to se kao ozbiljan poslovni ovek tako esto pojavljuje u tabloidima, na konstatacije u stilu: "U tom sluaju treba da se zabavlja sa nekom bibliotekarkom a ne sa jednom od najpopularnijih srpskih pevaica!", Kole odgovara: "Pa, u pravu si!", svestan oigledno da je to cena zabavljanja sa Nataom Bekvalac. U momentu kada budete itali ovaj broj "Sveta" Kole i Nataa e na jednom salau nedaleko od eneja kod Novog Sada proslavljati njen roendan. Ovih pet pria razliite su a sve ih vee ista nit - jesen je donela "hlaenje glava" i pomirenje starih ljubavi. Svi akteri (sem Jaarove Sneane) su autentine javne linosti, svako od njih veoma uspean u svom poslu: bilo da je to koarka, manekenstvo, pop ili folk-muzika, modni ili agro-biznis... Prole jeseni u "Tini" smo objavili smo tematsku duplericu "Jesen rastanka" u kojoj smo pobrojali desetak sluajeva raskida veza, veridbi i brakova koje je donelo "zlatno" godinje doba. Ako ovu jesen treba da pamtimo po neem lepom - neka to onda budu i ove ponovo sklopljene kockice ljubavi. ...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 242
Malo si pretarao.MIslim,treba mi itava venost da ovo proitam.
IP sačuvana
social share
Čačak, da, tu ja živim !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 2
muka mi je ovo citat,aj posalji mi SMS
IP sačuvana
social share
Svako vidi kako izgledas, ali ih malo zna ono sto jesi...

Ljudi su mi tako mrski da bi mene bas ljutilo da me postuju i cijene.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Kad bismo htjeli biti samo sretni, to bismo lako postigli. Ali mi zelimo biti sretniji od drugih, a to je veoma tesko, jer smatramo druge sretnijima no sto jesu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.