Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljubav na daljinu  (Pročitano 13906 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
Ko to zna?Nekad i takve veze uspevaju....Bas kao i moja "ljubav na daljinu..."Moras samo biti jaka,istrajna u tome.Ma,sve zavisi koliko je tebi stalo do tog tipa i da li on to zasluzuje....Kome treba pomoc za "ljubav na daljinu" tu sam...... Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam svim muskarcima
dobrim losim djacima
starim i vrsnjacima
bila M A M A
ucila ih voleti
gubiti i dobiti
s'curama ih svadjala
a sad sam sama....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
Citat: Preterana_Joa
Ko to zna?Nekad i takve veze uspevaju....Bas kao i moja "ljubav na daljinu..."Moras samo biti jaka,istrajna u tome.Ma,sve zavisi koliko je tebi stalo do tog tipa i da li on to zasluzuje....Kome treba pomoc za "ljubav na daljinu" tu sam...... Smile




....hej,nije proslo ni nedelju dana kad sam ovo gore napisala,ali sam hvala Bogu progledala.Veze na daljinu...ne uspevaju!To nije cinjenica,vec ISTINA.Kako ti mozes da budes sigurna da on tamo (gde je vec?) nema neku i tebi prica iste stvari kao i njoj.Ma bezi od takvih veza....to ti netreba.
U stvari,vidi kako hoces,ali ja ti ne bih preporucila da budes sa tipom koji zivi iha-haj km od tebe.Zar nije lepse kad se svaki dan vidjate,cujete....?Nemoj da kidas zivce,ima mnogo dobrih tipova,koji mozda zele samo tebe a ti ih ne primecujes...Ma,valjda ti sama znas sta je najbolje za tebe.
Ja samo zelim da se niko ne zajebe kao ja.... :mad:  Smile  Smile:
IP sačuvana
social share
Ja sam svim muskarcima
dobrim losim djacima
starim i vrsnjacima
bila M A M A
ucila ih voleti
gubiti i dobiti
s'curama ih svadjala
a sad sam sama....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Kako funkcionisu veze na daljinu?
Prije neka 2 mjeseca, kada je moja veza na daljinu pocinjala, postavila sam vam ovo pitanje. Sada cu ja dati odgovor na njega. Iz svog iskustva. Sada kada se moja veza nalazi na pocetku kraja.
Kada zapocinjete takvu vezu mislite da znate kako ce biti (odmah da vam kazem, nemate pojma u sta se upustate). Kazete sebi :Bice tesko, ali izdrzacu ja. I znam da stvarno to mislite. Ali...Eh, kada bi sve bilo onako kako mi mislimo da ce biti i kako bi voljeli da bude... Ali nazalost, najcesce bude suprotno. Ako nesto moze poci naopako, poci ce naopako, zar ne?
Ona misao sa pocetka, ono Izdrzacu ja, to ce vas stvarno drzati neko vrijeme. Mastacete o toj osobi, svakodnevno cete razgovarati s njom, pricati jedno drugome kako vam je glupo i dosadno kad on/a nije tu,...
Ali nakon nekog vremena vasa veza ce doci u fazu kada vise nije dovoljno da cujete glas te druge osobe. Pocinjete shvatati da postoji jos puno zanimljivih ljudi oko vas. Drugim rijecima, pocinjete shvatati da ima i drugih riba u moru a da neke jedva cekaju da ih upecate.
I onda dolazi do trenutka odluke.
Treba se odluciti ostaviti sve i krenuti svojim putem ili ici dalje istim putem kao do sad.
Ja sam se odlucila za ovo prvo. Mozda grijesim, ali ako sada ne krenem dalje mozda nikada necu imati nesto bolje. Nekada jednostavno moramo ostati bez icega na neko vrijeme da bi dobili nesto bolje.
A sta ako neko odluci ostati? Pa izgleda da ja to nikad necu saznati. Necete dobiti odgovor iz prve ruke, ali mogu vam reci sta bi se moglo desiti...
Znaci, najcesce vremenom opsjecaji pocinju da blijede. Javlja se daleko od ociju daleko od srca sindrom, pocinju svadje i dolazi do bolnog raskida i kajanja sto sve niste zavrsili ranije kada je citava stvar mogla ostati lijepa uspomena.
I sta na kraju da vam kazem? Kada je gotovo, gotovo je. Priznajte to sebi i zavrsite s njim/njom na vrijeme jer sto vise otezete raskid ce biti bolniji.
Nemojte se zavaravati da ce vasa ljubav trajati vjecno. To se desava samo u filmovima, romanima i onom jednom malom, malom dijelu ljudi. Nama, obicnim smrtnicima, ne.

p.s. Hvala osobi koja se tokom svega ovoga pokazala kao pravi prijatelj(prepoznace se vec dok bude ovo citala).
Bio si u pravu, ja nisam, ali morala sam sama proci kroz sve to da bih shvatila sta si mi govorio.
I naravno hvala svima vama na savjetima i podrsci.
:wink:
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
gocac
Gost


E-mail
znas sta to moze i da uspe.
evo moj slucaj:
sa deckom sam 3god i 2meseca Smiley
do sad na relaciji banjaluka -cacak.sad je to banjaluka-beograd
treba zivaca i strpljenja ali mislim da se isplati na kraju
so go for it
IP sačuvana
social share
E-mail
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Napomenula sam da uvjek postoji onaj 1% srecnih veza kojima ni daljina ni vrijeme ne mogu nista...
Samo sto ja necu imati takvu vezu... Smile
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Dobro Goco znamo se Smiley ipak nije isto banjaluka - cacak i banjaluka - minhen Smile Izmedju tebe i njega je jedna labava granica i 5-6 sati busom za koje ti treba 100ak dm , a izmedju nje i njega .... fuck Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 379
A kako, onda da funkcionise veza YU-NY, 6 sati vremenske razlike i mnogo HILJADA kilometara (ima tu jos nekih detalja), ili mozda veza YU-Chittagong, sa ogromnim kulturnim jazom. Mozete li zamisliti, to funkcionise Smile !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 468
pa ti bas imas srece Smiley
mora da su neke egzoticne devojcice Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
Ne znam,moje misljenje je da ako se dovoljno potrudis i zelis nesto to bi trebalo da uspe ili bude tako kako si zamislio.Naravno to zavisi dosta i od te druge osobe.
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.