Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljubav na daljinu  (Pročitano 13902 puta)
Prijatelj foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 94
Vidis, zanimljiva je ta tema ljubav na daljinu. Ja sam devojku upoznao sasvim slucajno na chatu, i to je bio jedini put da smo chatali. I sad fora ona je u bg, ja nisam ali dolazim cesto a sad treba na fax tu da podjem i tako to.
Dosao sam jednom, upoznali se, ali ja nisam bio u fazonu muvanje sa njom , ovo ono. Bili tu malko, pricali i meni se ucini ok je devojka -- cool. Razmisljam se nesto kad sam otisao kuci, kao pa ona je bas fina i tako to. Zovem je i kazem joj da cu kao opet da dodjem do bg imam neki posao, ali u stvari samo zbog nje idem. I tako ponovo se vidimo, odemo kod nje kuci, INace ona vrlo lepo crta, i pokazuje mi njene neke radove i tako sedimo na podu u njenoj sobi, i pricamo tako. I tako kako prica ide, u jednom trenutku, ne znam kako  ali nesto nas privuce u istom trenutku i poljubimo se. I tako sve to pocne Smiley

I sad sam malko ljubomoran jer nema je da se javi al ok ja sam takav i znam da je to loshe.
Nego hteo sam da kazem da se uopste covek ne treba opterecivati sta ce biti u vezi sa devojkom/deckom i vazno je uzivati u svakom trenutku dok je lepo. A desice se ono sto ce se desiti, jer sve je negde zapisano. maktub.

p.s. inace ja sam u fazonu napisem ceo post i na kraju odlucim se da ne postujem to uopste, jer me je sramota hehe. cudan sam ja. sve sam pocrveneo sad. nemoj niko da chita ovo moje Smiley zezanje
IP sačuvana
social share
Najuspešniji ljudi su oni za koje nikada nećete saznati.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Imas pravo. Tacnije svi imate pravo. Ja sam donijela odluku da uzivam u svakom trenutku i da ne mislim sta ce biti sutra. Ako potraje-odlicno, ako se zavrsi... Tako je bilo sudjeno i gotovo.

Nego zanimljivo je to da skoro svi na forumu ili imaju ili su imali vezu na daljinu. Eto,TranceMaster, Stiv, BFG, SF, ja...Vjerovatno tu postoji jos ljudi samo nece da se jave... :wink:

P.S. Maktub-cudno da si to spomenuo... Vidi se da ljudi vole alhemicara...
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 94
Najbolje je biti opusten i pustiti sve da ide spontano. Na kraju krajeva, nikako drugacije ti bolje nece biti. Mislim, ne vredi se opterecivati oko necega sto ne mozes promeniti.

U vezi ovoga veza na daljinu: najgora stvar je ako suvise dugo budete u vezi  "na slepo", tj preko neta ili cega vec. Treba uspostaviti licni kontakt (ako je moguce) u najboljem trenutku.

Znaci volis Alhemicara, knjiga je stvarno dobra. Ocu da procitam i onu od Koelja, valjda se zove "Na obali reke sedela sam i plakala", tako nesto. Ne znam jel citao neko?
IP sačuvana
social share
Najuspešniji ljudi su oni za koje nikada nećete saznati.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Nije moja veza preko interneta...On je bio ovdje, upoznali smo se, bili neko vrijeme zajedno ali on je morao otici. Tako sad se cujemo svaki dan ili na chatu ili preko sms poruka ili on mene nazove...i tako. Za sada funkcionise. A vidjecemo sta ce biti....
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 94
Aha to je cool onda. Sve najlepse zelim. Ja sam bio u americi god dana i ostavio devojku ovde koju sam upoznao pre nego sto sam otputovao i bilo mi je u pocetku tesko. Posle, kasnije, svejedno mi je bilo. (nije rec o devojci koju sam gore spomenuo) Ta veza na daljinu ume da ubija malko ali ok. Jer uvek se pitas: "kako je on/a sada, sta radi, i sa kim je?"
IP sačuvana
social share
Najuspešniji ljudi su oni za koje nikada nećete saznati.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Da, tacno ali pokusavam da ne mislim na taj nacin. Sta je sudjeno da bude, bice. Ili kako si ti to fino rekao:MAKTUB.
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Ako si mi prijatelj ne razgovaraj sa mnom!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 9793
Zastava Mallevila
mob
Alcatel Mikajlo Pupin
Ariiana sacekaj jos malo pa vidi sta ce biti, ako ti budes cekala njega da na svakih 10 meseci dodje i bez veze da si usamljena, bolje trazi druge prilike
IP sačuvana
social share

Ko je nasadjivao ovu sikiru oca mu jebem?!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
Nista se ne brini.....
"Ako bude funkcionisalo super ,a ako ne, znaci  da i nije bila prava ljubav"
Konfucije IV vek
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 755
mob
Nokia 3110c
Ja sam imao puno takvih daljinskih veza. Ali nijedna nije uspela. Tako slali smo jedno drugom pisma, culi se fonom, povremeno se videli i na kraju smo se malo po malo zaboravili. Nismo u kontaktu.


Ne bih da te obeshrabrujem, ali tesko da od toga moze da bude nesto.
Kad tad neko od vas dvoje ce se zaljubiti u nekog drugog. Zato sto slika voljenog/ne vremenom bledi, a sigurno cete i ti i on upoznati jos mnogo zanimljivih ljudi.
IP sačuvana
social share
kama, al' ne sutra - danas bre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
jana
Gost


E-mail
Moja je pukla, ali ne zato sto se on nalazi na drugom kraju svijeta, bukvalno. To da li cete opstati, zavisi od drugih stvari. Ali su se jedni moji prijatelji cekali pet godina, razdaljina hiljade i hiljade km, sada su presrecni zajedno. Svako pise svoju pricu. Nece ti tu iskustva drugih mnogo pomoci.  samo ti. I on.
IP sačuvana
social share
E-mail
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.