Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:31:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljubav kao smisao zivota?  (Pročitano 22634 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Znas... postoje i oni likovi sto zive samo od vazduha.. ne konzumiraju nikakvu hranu...skoro smo o tome pisali negde... jebiga.. ako oni tako mogu svaka im cast, ali ja zaista bez novca ne mogu, i da, uvek ce mi prioritet broj 1 biti prezivljavanje a ljubav nazalost broj 2. Kad zivis od nekoga mozes se zavaravati kako novac nije bitan i idealizovati, kad probas da sam nesto napravis i uradis sam vidis kako je to zajebano... posebno ovde...
Da... ljubav je najlepsa stvar u zivotu.. i jedino ona zivotu daje neki smisao.. ali isto tako od nje se ne zivi... a ono od cega se zivi su pare.. i tek kad obezbedis svoje postojanje za odredjeni vremenski period mozes da se opusteno i posveceno upustis u oplemenjivanje tog postojanja.
Zivot bez ljubavi je jadan i bedan, ali postoji. Zivot sa ljubavlju a bez hrane, vode, pica, novca ne postoji.. i dzaba mu ljubav.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Citat
ali, da stavis novac i jurnjavu za istim ispred ljubavi....


Ne treba juriti za novcima i nikada nije bilo naglaseno da se treba juriti. Za zivot je potrebno onoliko novca kolika je optimalna potrosacka korpa! Ako imas malo novca kao ljudi u Srbiji, onda je tesko ziveti u nekoj ljubavi. Ljudi su zajedno, jer je lakse u dvoje nego sam,ali najmanje nezadovoljstvo li kriza moze dovesti do pogubnog stanja. Novine su nam pune crne hronike gde se najblizi rodjaci kolju zbog komada zemlje ili mizernog duga. I jos stosta sto ispunjava stranice crne hronike. E sad gde je ljubav tu?

Citat
ali dozvoli da postoje ljudi koji smatraju da je ljubav moguca i bez tog novca


Ima takvih ali kao ona Britanka!

Citat
studenti koji uce i ne rade ne mogu da dozive ljubav jer nemaju novca


Studentska ljubav je upitna kao ljubav. Nije to ljubav to je samo flert koji se zavrsava raskidom, i eventualno prvo u krevetu a onda raskid. I ako je neko student, a ne zaradjue to ne znaci da nema novca, taj onda ima izvor prihoda sa strane, u vidu roditelja, brata lil sestre ili nekog drugog sponzora. Tako da ne moze se biti student, bez posla i roditelja i jos bez novca!:) Znaci novac je prisutan!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
@serbianFighter
to sto ti rece donekle stoji
ali ja nisam govorila da se treba baciti samo u potragu za ljubavlju a bataliti sve ostalo
dok ta ljubav ne dodje pa naravno da ces raditi nesto a ne sedeti skrstenih ruku

@costa
a sto se studenata tice...
sta cemo sa onim primercima studentskih parova koji su se zavrsavali uspesnim brakovima i koji su zajednickim snagama stvarali sebi neki zajednicki zivot?
nisu ni oni na startu imali bog zna koliko para
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Mozda si samo bila nesmotrena, ali ja cu ovo ipak da citiram i proverim:
Citat
...dok ta ljubav ne dodje pa naravno da ces raditi nesto a ne sedeti skrstenih ruku

Kad ona dodje onda vise ne moras raditi?
Kad ona dodje onda imas elana da radis, onda to sto radis ima smisao, al ko sto ne mozes prestati kad je nema, ne mozes prestati ni kad je ima...
Od kad postoji ljudski rod prezivljavanje je prioritet i to se kod normalne jedinke homosapiensa nece promeniti dok ne budemo ziveli u utopiji, a posto je to protivno prirodi ljudi, to se nikad nece desiti...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
da, bejah nesmotrena
elem, mogao si iz prethodnog sto napisah da zakljucis da ne mislim da kad dodje ta ljubav da treba prestati sa svim ostalim sferama zivota
i da, kada ona dodje sve dobija visi smisao, tu se slazem
mada i dok je nema taj rad ima smisla
jer, ucimo da bismo sutra mogli da radimo neki dobar posao, na njemu se zalazemo da bismo napredovali i imali vece mogucnosti. isto tako ucimo o sebi i radimo na sebi da bismo sutradan mogli da se kompletnije damo u toj ljubavi.
a rekoh vec da je ta ljubav samo jos veci podstrek da ides dalje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ok, moglo bi se tu sta dodati, al ne bih da sirim previse temu.
Sto se studentskih ljubavi tice, stvari mozemo gledati ovako...
Za svaku srecnu i dugovecnu ljubav neophodna je materijalna sigurnost, to je nepobitna cinjenica, pricati kako se bez $$$ moze lepo ziveti je ko pricati da invalid bez nogu moze biti dobar centarfor..
Ima ljudi koji studentski zivot provode jako lepo, sto od para sa strane, sto od stipendije, sto od roditelja, sto od neke sljakice...
Ne pricamo mi tu o neophodnim milionima eura.. ali imati dom, imati normalan posao i normalnu platu bilo bi ono sto treba... jos uvek postoje ljudi koji su u stanju svojoj porodici i sebi obezbediti normalan zivot bez previse stresa.. samo je problem sto ih je jako malo i sto ih je sve manje i manje...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 53
Naravno... ljubav je pokretach svega...
Ne vredi ni ziveti niti raditi znajuci da ljubav ne postoji jer se na taj nachin gubi smisao... (to se odnosi na ljude kojima ljubav jeste smisao )
...Kad bolje razmislim nismo ni sa drveta trebali sici...ili ne tako brzo... mozda se vecina ne bi toliko iskvarila...
:yes:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
o.k.
zamislite situaciju
trenutno trazite posao i trenutno nemate bas neke pare a neko odozgo vam posalje neverovatnu ljubav
da li to znaci da cete je se odreci tj. ignorisati je samo jer trenutno nemate para?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne, ali to znaci da svakako necu uletiti u to i krenuti u stvaranje porodice dok toj porodici ne obezbedim normalne uslove zivota. Vezu svakako ne bih odbio, pokusao bih i video gde to ide, ali dzaba sve to ako mi ne bi imali od cega ziveti? Poginuo bih da to obezbedim (obezbedimo), ali dokle god to nije stabilno , nije ni veza...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
o.k.
samo me zanimalo kako kontas
gde ima volje, truda, ima i rezultata
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:31:16
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.