Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Ljubav je pobedila" reče Kristina i uđe u dečkov avion...  (Pročitano 24971 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.50
mob
Samsung 111111
Lep par  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia N97
Posle neko kazhe da evolucija ne postoji ... pa evo je u praksi.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Ranije su me te stvari mnogo vise doticale i mnogo sam ih licnije shvatala, sad to gledam sa jedne objektivne tacke : Ja nikad tako ne bih mogla i definitivno ne bih bila srecna takvim zivotom, ali ima kome odgovara.
Njima ocigledno odgovara.
Ali da je smesno, smesno je  Smile

Ma fino su se nasli, ova kostur a ovaj kepec...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia N-shurnaest
Riba je neuranjena, ovaj prcko ima dobru majicu, shto se ne bi moglo retji za cipele..  Smile
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Deluje mi kao da joj je na prvoj slici rekao: 'Joj kako cu da ti se iserem niz grlo kad dodjemo u hotel lubavi..'
A ona onda misli:
'Jbt koliko govana li cu da pojedem uz ovog lika...'
Evo jos malko jedan drugi slucaj:
« Poslednja izmena: 09. Avg 2010, 17:50:36 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Semper Fidelis

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2067
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17

Mogla je za drugu ručicu da povede i Vudija Alena, taman bi bili idealna trojka.  Smile



Riba je neuranjena, ovaj prcko ima dobru majicu, shto se ne bi moglo retji za cipele..  Smile

Pa sad majca bi možda na nekom atleski građenom muškarci i izgledala dobro, na ovom "batici"
majca se slaže sa kako Ahana reče: "klovnovskim cipelama".  Smile

Edit: @1deki,
što bi ti Дулаћ rekao - "Razumem ja da smanjiš neku sliku, ali ovo što si ti uradio začudilo bi i tvorce photoshopa."
« Poslednja izmena: 09. Avg 2010, 17:57:57 od Achelles183 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.50
mob
Samsung 111111
I ja bih mu bio devojka za ove pare i avione  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.60
Achelles183  ....да ли си некад чуо за ово: "лепота је у оку посматрача" ?

можда се овој манекенки свиђа такав мушкарац а гаде јој се атлетски грађени мушкарци...можда овај њен дечко има батину од 25 цм а неки атлетски грађен фрајер има ћевап од 5 цм...а можда једноставно воли паре и то је то...зашто би се ти оптерећивао са тим?
« Poslednja izmena: 10. Avg 2010, 00:18:36 od mrgec »
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.50
mob
Samsung 111111
Pa da upravu je mrgec..to sto se bas zadesilo da ima jahtu,avione kintu u vrecama..to je puka slucajnost..Ma nek' se vole deca  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Semper Fidelis

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2067
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
OK mrgec,  Smile
pošto se obraćaš direktno meni red je da ti odgovorim. Ja sam u uvodnom tekstu postavio jedno jasno definisano pitanje, čak sam ga i boldovao, ali mi deluje da ga ti nisi ni pročitao, jer komentarišeš nešto sasvim drugo. Tvoj komentar bi bio odgovor na pitanje: "Zašto se ovakva riba šeta sa ovakvim klovnom", ali ja nisam to pitao. Dozvoli mi da pođem od kraja tvog komentara:

...зашто би се ти оптерећивао са тим?

Uopšte se ne opterećujem sa tim, do juče, nisam nikad čuo za ovu ribu, za ovog njenog dasu takođe nisam nikad čuo, dakle nema nikakvog opterećenja. Tema je zezanje kao i većina tema na forumu, čisto me je interesovalo šta ko misli o direknom pitanju koje sam postavio, a na koje ti nisi odgovorio, nego si zamenio temu.

...а можда једноставно воли паре и то је то

Možda i najverovatnije devojka voli pare, ali moje pitanje nije bilo zašto je ona sa njim. Da sam to pitao, odgovor bi mogao da bude da ona možda jednostavno voli pare, ali ja sam pitao šta ko misli da je u njenoj glavi dok se šeta sa ovakvom karikaturom i novinari je fotkaju, a ljudi zagledaju. Da li se ona ponosi što šeta milijardera koji ovako izgleda ili joj je malo blam?

можда се овој манекенки свиђа такав мушкарац а гаде јој се атлетски грађени мушкарци...можда овај њен дечко има батину од 25 цм а неки атлетски грађен фрајер има ћевап од 5 цм.

Ovo o batini od 25cm i ćevapu od 5cm opet nema veze sa mojim pitanjem. Jasno mi je da nisi mislio bukvalno ovo što si napisao, jer su i batina od 25cm i ćevap od 5cm gotovo podjednako neupotrebljivi. Ako si ovim hteo da dokažeš da muškarac koji nije atletski građen može da bude ženama privlačniji od onog koji jeste atletski građen, nisi morao da se trudiš, i moje lično iskustvo je takvo. Bar 3 puta u životu mi se desilo da devojka u odnosu na mene da prednost, muškarcu koji je od mene fizički upadljivo inferiorniji. Samo nekako, (bar u mom slučaju) uvek se radilo o muškarcu koji je osim što je upadljivo fizički inferiorniji u odnosu na mene, istovremeno i mnogo debljeg novčanika u odnosu na mene (verovatno čista slučajnost).  Smile

Achelles183  ....да ли си некад чуо за ово: "лепота је у оку посматрача" ?

Ne samo da sam čuo za tu izreku, nego je i sam često koristim. Više sam nego svestan, da je devojka iz mog potpisa samo meni i eventualno još vrlo malom broju ljudi tako lepa - kako sam ja to napisao, a da je većina ljudi ne doživljava na taj način.

Naravno ukusi su različiti i lepota je jako, jako relativan pojam, ipak i ta relativnost ima svojih granica. Recimo Hemfri Bogart nije bio lep muškarac, ni krupan ni atleski građen muškarac, ali je bio za ono vreme prosečno građen muškarac, možda tek nešto malo sitnije građe, i u svakom slučaju bio je i veoma muževan i veliki šmeker. Ili Alen Delon i Žan Pol Belmondo. Alen lepotan, a Žan Pol čak ružnjikave, ali opet vrlo muževne face, bolje građe od Delona i naravno opet veliki šmeker.

Trebalo bi da kapiraš moju poentu, ima ružnjikavih muškaraca koji su i šmekeri i muževni, ali oni ne izgledaju poput klovna, a ovaj milijarder izgleda više nego groteskno, tako da u njegovom slucaju teza: "Lepota je u oku posmatrača" deluje vrlo, vrlo nategnuto...

Naravno kolko ljudi tolko ćudi, možda ona stvarno voli baš takvog muškarca, ali opet nije to tema, moja tema je: da li je njoj makar malo blam kada je javno vide sa njim.




Pa da upravu je mrgec..to sto se bas zadesilo da ima jahtu,avione kintu u vrecama..to je puka slucajnost..Ma nek' se vole deca  Smile

 Smile  Smile Sad kad ti to izložiš tako kratko i jezgrovito i sam shvatam da je ljubav u pitanju. Ti si u pravu, a samim tim i mrgec je u pravu, dakle džaba sam pisao onako dug odgovor upućen njemu, ili džaba sam ga krečio...  Smile
« Poslednja izmena: 10. Avg 2010, 02:17:43 od Achelles183 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.