Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:34:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljubav ili ludilo?  (Pročitano 14176 puta)
Ucesnik diskusija


Dodir duse na dlanu.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 174
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung e700
ovako:..........ona zauzeta ali zeli svim srcem biti samnom............ja nju cekam duuugggiiihhh 5 godina.......ona zeli ali nesme.....sukob razuma i ljubavi.....dali vam je sada malo jasnije?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
jasnije je samo malo...
ne kontam u cemu je fazon i sto lepo ne ispricas sve, onda bismo ti mozda mogli pomoci Smiley
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Дакле, она је удата или у "озбиљној" вези.

Даље прсте од ње.

Ко ти даје за право да се мешаш у туђу везу ?

Са друге стране - како је спремна да остави њега, оставиће сутра и тебе и отићи са трећим.  Smile

IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 20962
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Дакле, она је удата или у "озбиљној" вези.

Даље прсте од ње.

Ко ти даје за право да се мешаш у туђу везу ?

Са друге стране - како је спремна да остави њега, оставиће сутра и тебе и отићи са трећим.  Smile


u potpunosti tacno
da oseca isto sto i ti, razum joj ne bi smetao
IP sačuvana
social share
       
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Fenix

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1231
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung 
Pa nije sve bas tako jednostavno...Ja sam sa dvadesetak godina mislila isto sto i vi...kad je ljubav u pitanju-razum ne postoji...
Medjutim...tu je i gomila drugih ljudi...tu je sve sto ste stvarali godinama[mozda i deca]...
Ja je sa jedne strane potpuno razumem ali sa d :wave:ruge ne znam sta da kazem...jer sam i ja godinama u istoj situaciji...i nikako to da resim...strahovito se plasim da menjam zivot a sa druge strane zivot mi je potpuni pakao...
Znam da ce se sad naci neki pametnjakovic koji ce me ocrniti ali nema veze...ja ne krijem...
@cvrcan...ne znam sta da ti kazem...cuvaj se,ja sam imala manji nervni slom i ne bih pozelela to ni najgorem neprijatelju...
IP sačuvana
social share
Fenix
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Citat
Ja je sa jedne strane potpuno razumem ali sa d :wave:ruge ne znam sta da kazem...jer sam i ja godinama u istoj situaciji...i nikako to da resim...strahovito se plasim da menjam zivot a sa druge strane zivot mi je potpuni pakao...

Каже наш народ "Срећа прати храбре".

Ако је некоме живот "пакао", а тај нема храбрости да прекине са таквим начином живота ..........

Свакако, све је боље него "пакао". Не видим ни један разлог да се остаје у паклу.

Људи моји, сами смо кројачи своје судбине и онако нам је како то себи скројимо.

Не могу да разумем да је неко спреман да живи у паклу и да ништа не покуша да се тога реши.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Dodir duse na dlanu.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 174
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung e700


Pol:
Poruka: 1137




Fenix

 Windows XP
 Mozilla Firefox 2.0.0.3
 Samsung
   Re: Ljubav ili ludilo?
« Odgovor #14 Danas u 20:15:37 »
    
Pa nije sve bas tako jednostavno...Ja sam sa dvadesetak godina mislila isto sto i vi...kad je ljubav u pitanju-razum ne postoji...
Medjutim...tu je i gomila drugih ljudi...tu je sve sto ste stvarali godinama[mozda i deca]...
Ja je sa jedne strane potpuno razumem ali sa d :wave:ruge ne znam sta da kazem...jer sam i ja godinama u istoj situaciji...i nikako to da resim...strahovito se plasim da menjam zivot a sa druge strane zivot mi je potpuni pakao...
Znam da ce se sad naci neki pametnjakovic koji ce me ocrniti ali nema veze...ja ne krijem...
@cvrcan...ne znam sta da ti kazem...cuvaj se,ja sam imala manji nervni slom i ne bih pozelela to ni najgorem neprijatelju..


i ja sam na ivici nervnog sloma...........nemogu da ostavim nesto tako "veliko",a ona nesme da promeni svoj zivot..........zacaran krug koji sigurno vodi ka nervnom slomu.....svestan sam njega ali to je jace od mene od nas svih......to je ljubav!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Dodir duse na dlanu.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 174
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung e700
Citat

Pol:
Poruka: 1137




Fenix

 Windows XP
 Mozilla Firefox 2.0.0.3
 Samsung
   Re: Ljubav ili ludilo?
« Odgovor #14 Danas u 20:15:37 »
    
Pa nije sve bas tako jednostavno...Ja sam sa dvadesetak godina mislila isto sto i vi...kad je ljubav u pitanju-razum ne postoji...
Medjutim...tu je i gomila drugih ljudi...tu je sve sto ste stvarali godinama[mozda i deca]...
Ja je sa jedne strane potpuno razumem ali sa d :wave:ruge ne znam sta da kazem...jer sam i ja godinama u istoj situaciji...i nikako to da resim...strahovito se plasim da menjam zivot a sa druge strane zivot mi je potpuni pakao...
Znam da ce se sad naci neki pametnjakovic koji ce me ocrniti ali nema veze...ja ne krijem...
@cvrcan...ne znam sta da ti kazem...cuvaj se,ja sam imala manji nervni slom i ne bih pozelela to ni najgorem neprijatelju..
i ja sam na ivici nervnog sloma...........nemogu da ostavim nesto tako "veliko",a ona nesme da promeni svoj zivot..........zacaran krug koji sigurno vodi ka nervnom slomu.....svestan sam njega ali to je jace od mene od nas svih......to je ljubav!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Fenix

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1231
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung 
@Davidovac...znam da je tesko razumeti...nismo svi isti...
Ja u jednom trenutku mislim da mogu sve a vec u sledecem sedim,vristim i placem...
Veruj mi da je to ravno ludilu...
IP sačuvana
social share
Fenix
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Citat
nemogu da ostavim nesto tako "veliko",a ona nesme da promeni svoj zivot..........zacaran krug koji sigurno vodi ka nervnom slomu.....svestan sam njega ali to je jace od mene od nas svih......to je ljubav!

Немојте реч "љубав" користити као изговор.

Не. То није љубав, то је нерационално размишљање.  Smile

@Davidovac...znam da je tesko razumeti...nismo svi isti...
Ja u jednom trenutku mislim da mogu sve a vec u sledecem sedim,vristim i placem...
Veruj mi da je to ravno ludilu...

Уопште не мислим да је лако неке ствари прекинути и кренути испочетка.

Размишљам овако: Ако сам, оваквим начином живота, на дну и ако прекинем са таквим начином живота, постоје две могућности - остајем на дну или се уздижем.

Једно је сигурно - ако ништа не променим, остајем на дну.

Скупи храбрости и реци НЕ таквом начину живота, сутра ће свима бити боље - веруј ми.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:34:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.