Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:19:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ljubano sjeban lik  (Pročitano 8527 puta)
13. Jan 2011, 19:47:01
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
Imam jedan veliki problem. Zivim sa verenicom vec duze vreme i volim je. Medjutim pre nekog vremena u moj zivot se uvikla jedna druga zena. Za sada nemam nista sa njom, medjutim kako vreme prolazi sve mi se vise svidja, sto je u stvari cudno jer mi se na pocetku nije svidela ni malo. U stvari ona me jako podseca na moju verenicu sa pocetka nase veze, sa razlikom sto se izazovnije oblaci. U pocetku sam mislio da je u pitanju cist sexualni nagon, ali stvar se pogorsala. Bas sam se zaljubio !!!!  Smile  Smile Po ceo dan mi se nesto mota po stomaku, uzdisem. jednom recju patim... Smile Da stvar bude gora ona je moja koleginica sa posla. Sto do stola. Za njena osecanja ne znam. Verovatno ih nema, sobzirom da i ona zivi sa verenikom. Sobzirom da je gledam po ceo dan, mozda i kapira kako se osecam. Sa vremena na vreme mi se nasmesi i taman pomislim da joj se svidjam a onda pak slozi ledenu facu... Nisam neki smotanko i umem sa zenama. Medjutim ovu ne kapiram ni malo... Vidim da joj se svidjam, ali kad pokusam konkretno da pricam, ona samo ucuti. Stvarno se nalazim u uzasnoj situaciji. Ovako vise ne moze. Da li napustiti posao, napraviti sranje i pokusati nesto? Ipak je to koleginica, i pogresna odluka bi opet znacila otkaz... Posao ne bih napustao, plata je dobra, ali jednostavno ne mogu vise da je gledam. Osecam da ovo nije obicna zaljubljenost... Mozda bi mi bilo lakse kada bih makar znao sta je u njenoj glavi... Narocito bih voleo neki zenski savet Smiley Hvala i pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
A gde je u celoj priči tvoja verenica koju voliš???
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
pa na desktopu... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
Znaci verujte mi... ja sam ovde najvise zbunjen. NIsta mi nije jasno. Svi koji me znaju znaju da sam ja jedan od najvecih protivnika preljube ... Smile .... bas sam pocepan kompletno. Pretpostavljam da je nemoguce shvatiti kako je to moguce... ali takav komfilikt emocija treba doziveti, da bi se razumelo. Ali izgleda da je ipak moguce voleti jednu, a biti zaljubljen u drugu. Neverovatan osecaj, ali tako je... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
teshka drama  Smile Smile

ukoliko ovo nije neko zezanje (a mislim da  jeste  Smile ) , verovatno se radi o strahu od vezivanja i eventualnog braka . indikativno je shto ova druga lichi na verenicu sa pochetka veze (kad je sve josh uvek bilo fino i neozbiljno ) .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Alcatel One Touch
pa na desktopu... Smile
   ...al ne na poslu... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
Na zalost nije zajebancija. Vise je pocelo kao test i neki revolt, tj reakcija na ignorisanje mojih  sexualnoh zelja od strane verenice. Dugo nisam nista muvao, pa cak ni flertovao i hteo sam da vidim da li sam zaboravio kako to ide ... Takodje nikada nisam prevario ni jednu devojku i mozda me je mallo uhvatilo i to sto  nisam nikada probao... Medjutim, ono sto sam stvarno zaboravio je cinjenica da sam emotivac i da se brzo vezujem ... tako da  eto... Vezao sam se i to izgleda zesce ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.628.0
mob
I-mate 30 Pro
marko jel si to ti? Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
marko jel si to ti? Smile

 Smile
garant je on. vido da Zondra, Munka i Brana imaju vise postova pa je sad nasao 'legitiman' nacin da ih prestigne i bude ope' on top... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Apple iPhone SE 2020
Cold feet...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:19:49
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: ljubano lik sjeban

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.