Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 310 311 313 314 ... 363
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Liverpool Football Club  (Pročitano 485920 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
mob
Apple iPhone 7
koje izdrkavanje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
"Enfild" nije "Vestfalen": Klop i navijači...

"Želim da nikada više ne odu pre poslednjeg zvižduka", rekao je pomalo razočarani menadžer Liverpula posle prvog poraza u karijeri na klupi "redsa".

Liverpul ima do koske verne naviječe i sjajnu atmosferu na "Enfildu" koja duže od 20 godina nije nagrađena titulom prvaka Engleske.

Ali, nije prošlo mnogo dok se novi menadžer i ikona Borusije Dortmund, Jirgen Klop, nije uverio da "Enfild", ipak, nije "Vestfalen".

"Okrenuo sam se oko sebe i video ih da odlaze... Osetio sam se prilično usamljenim u tom trenutku", rekao je menadžer "redsa" posle prvog poraza na klupi slavnog kluba.

Liverpul – Kristal Palas 1:2.

"Gol smo primili u 82. minutu, do kraja je bilo još 12 minuta i igralo se još osam u nadoknadi vremena, a ljudi su odlazili sa stadiona", rekao je emotivni Nemac.

"Mi smo ti koji odlučuju kada je gotovo. Između 82. i 94. minuta možete da date osam golova ako želite... Ali, na tome mora da se radi. Velike odluke i veliki potezi događaju se onda kada ste umorni i pod stresom, i to moramo da naučimo".

Dodao je...

"Osećam se loše, jer nam ovaj poraz nimalo nije bio potreban. Moramo da osetimo to, zadržimo taj osećaj i zapamtimo ga, da poželimo da nam se nikad više ne dogodi".

Kako je spontano promenio temu, novinari su ga vratili na navijače i odlazak sa stadiona...

"Vidite, ja govorim ono što mislim, molim vas da od toga ne napravite veću stvar od onoga što jeste. Nisam razočaran navijačima. Moguće da je lakše napustiti stadion na deset minuta pre kraja, možda postoje razlozi", rekao je, ali napomenuo...

"Mi smo odgovorni za to, moramo da uradimo sve da nikome ne padne na pamet da napusti stadion pre poslednjeg sudijskog zvižduka, zato što do tada može svašta da se dogodi. To moramo da pokažemo. Danas nismo..."

"Ne želim da ulazim u raspravu, sve je OK, ali možemo mnogo bolje. I večeras smo mogli, i generalno".

Glatko je odbacio i pomisao na to da bi umor mogao da bude razlog poraza, zato što su "redsi" ove nedelje putovali u 4.000 kilometara udaljeni Kazan, gde su pobedili Rubin (0:1) u meču Lige Evrope.

"Ne...", odmahnuo je glavom.

"Mi moramo da naučimo da sami odlučujemo o tome da li smo umorni. Mi odlučujemo koliko smo jaki, koliko smo spremni, koliko smo potrošeni. Niko drugi, u nama je to. Između utakmice sa Rubinom i danas, samo se o jednoj stvari razgovaralo, a to je da li je previše da isti igrač igra dve utakmice. Ali, ponavljam, ja sam odlučujem da li sam umoran, niko drugi".

Naveo je i primer...

"Ako možete da zaigrate svom snagom posle 15 minuta, onda možete da zaigrate i od prve sekunde. Danas nam je trebalo vremena da se pokrenemo, ali je posle bilo prekasno... Bilo je pozitivnih stvari, ali to nije bilo dovoljno. Ako neko misli da smo pružili sve što smo imali, greši. Naravno da možemo više", rekao je.

"Možda ne u trčanju i kretanjima, ali možemo da budemo spremniji, orniji, da budemo jednostavniji i jasniji, da verujemo više. To se sve uči".

"Nije problem da se izgubi fudbalska utakmica, naravno. To se događa stalno, ali moramo da naučimo nešto iz tih poraza. Ako naučimo iz ovog, onda ćemo jednog dana reći da je ovo bio veoma važan poraz", završio je Klop.

http://mondo.rs/a846292/Sport/Fudbal/Liverpul-Palas-1-2-Klop-kritikovao-navijace.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


"Ко не поштује свог генерала,поштоваће туђег"

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 18095
Zastava Rotterdam
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
Gotivio sam ovog Klop-a dok je bio u Dortmundu ..

Sad mi lik ide na zivce ono najstrasnije..

Moze se dati 8 golova , a imao 1 sut u okvir gola  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
mob
Apple iPhone 7
Pricao je teoretski
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


"Ко не поштује свог генерала,поштоваће туђег"

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 18095
Zastava Rotterdam
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
Pricao je teoretski

Ma znam , al prica gluposti  ..

Navijaci su poceli napustati stadion da bi izbegli guzvu , a i sta da gledaju dal ce debil Lalana uopste da pogodi okvir gola...
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 510
Zastava Soba
OS
Windows XP
Browser
Chrome 46.0.2490.80
Pa nema veze to sto je Klop cijenjen i sto je Liverpul kao klub veliki i sto je takodje cijenjen,kad su na terenu prosjecni igraci vecinom.. Katastrofa Smile
IP sačuvana
social share
Vjerujmo u proces.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.86
mob
Apple iPhone 7
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15606
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 42.0
mob
LG Nexus 4
Gde ste sad da serete po Klopu, i po prosecnim igracima...  Smile

Bravo majstori  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Pošteno mu sudite, pa da ga streljamo!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2108
Zastava Indjija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.86
mob
Nokia Lumia 630
Клоп у најави узима следеће године ПЛ.

Јеби бре буржује !!
IP sačuvana
social share
Волим пијане ноћи,мрзим мамурна јутра !!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 310 311 313 314 ... 363
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.