Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:37:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Limbo  (Pročitano 9479 puta)
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
SonyEricsson K610i
Citat
ima ljudi koji su mislili da su dve zamke (leze na zemlji jedna do druge) na pocetku ujedno i kraj igre i odmah krenuli da pljuju a nije im palo na pamet da pomere/preskoce.

U takvim pokušajima se izgubi sat-dva igre, jer ljudi misle da treba da naprave milimetarski precizan skok da bi prešli prepreku...  Smile

Slično sam se zajebao na početku, odmah posle brodića, bio je malo viši teren nego što dečak može da skoči. Mislio sam da može nekako da se uhvati i tako popne, ili izvede neki kombo jump... malo sutra, trebalo je da se dovuče brod da se tu popnem, koji mi nije padao na pamet, jer nisam mislio da je dečak sposoban da ga dovuče... nepovratno izgubljeni 20 minuta igre.  Smile

Citat
Da, uglavnom je trial&error mada je superioran osecaj kada iz prve odradis sta treba.

veoma retki trenuci... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46912
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Slično sam se zajebao na početku, odmah posle brodića, bio je malo viši teren nego što dečak može da skoči. Mislio sam da može nekako da se uhvati i tako popne, ili izvede neki kombo jump... malo sutra, trebalo je da se dovuče brod da se tu popnem, koji mi nije padao na pamet, jer nisam mislio da je dečak sposoban da ga dovuče... nepovratno izgubljeni 20 minuta igre.


E хвала Богу да не испада како се само ја жалим. Потписујем поруку.  Smile   Smile
« Poslednja izmena: 04. Sep 2011, 18:10:41 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Ja sam prešao za oko tri sata (15 min više manje) bez walkthrough-a (ne koristim ta sranja).

Stvarno nije teška. Mnogo je teži Braid (samim tim i bolji).

Drugi put sam prešao limbo za sat i 15 min.

Jako kratka i slatka doza igranja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46912
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Evo, tek iz treceg puta sam presao igru za svega tri sata.

Ukupno sam Walkthrough konsultovao samo jednom. 

Jeste da malo smara, ali dobro. Smiley

80/100

Dio sa gravitacijom je totalno ubio atmosferu sa pocetka igre. Epilog, bar meni, nista nije rekao. Prica ostaje potpuna nepoznanica.  Smile

Sto se kontrolera tice, uopste ova igra nece da ga prepozna. Medjutim na SK forumu su mi dali savjet za Xpadder. Odlican program za konfiguraciju, kojim mozete da funkciju tastera sa tastaure prenesete na dugmad vaseg gamepad-a. Koristio sam ga i zaista radi perfektno. Samo izaberite komande i i tastere i to je to!  Smile

« Poslednja izmena: 05. Sep 2011, 15:06:59 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
I meni se najviše svideo deo u divljini. Voleo bi da je cjela igra bila u tom fazonu sa "organskim" problemima. Ili barem da su divljinu ostavili za kraj. U svakom slučaju ni ovako nije loše.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46912
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Evo zasto se meni igra toliko otegla...  Smile

Zato sto se veoma sporo vukla na mojoj laptop konfi koja je minimum minimuma. A ne postoje odgovarajuca graficka podesavanja.




Jeste da se djecak vukao na losem framerate-u, ali zaista sam zelio da odigram ovu igru. I jeste bilo iritirajuce, ali je na kraju vrijedilo vremena i paznje.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.220
mob
Samsung Galaxy S III
bez walkthroughta ste presli ovo !?!? ?!  Smile

za uru vremena .. ?? ??!?~?  Smile

ili ste supergenijad, živci zajedno sa strpljenjem su vam čelični..  ili sam ja retardiran  Smile  samo sam se oko one bare vrćeo po ure..
« Poslednja izmena: 06. Sep 2011, 00:04:18 od Black_Pirate »
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Ma jok, vjerujem da malo ko može da pređe Limbo prvim igranjem za sat vremena. Ja sam ga tek nakon drugog igranja prešao za nekih sat vremena ali tada sam već znao šta trebam da radim i glavne cake. Vjerujem da to može svaki član foruma. Kul je osjećaj kad propičiš kroz igru tako.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46912
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
bez walkthroughta ste presli ovo !?!? ?!  Smile

za uru vremena .. ?? ??!?~?  Smile

ili ste supergenijad, živci zajedno sa strpljenjem su vam čelični..  ili sam ja retardiran  Smile  samo sam se oko one bare vrćeo po ure..


Ја сам прешао са само једним консултовањем, пред сами крај игре. Јер нисам могао да више скачем у провалију са крова директ на циркулар, а да никако не ухватим конопац. Да бих касније сазанао да уопште није поента у томе већ у некој десетој ствари, која ми никада ама баш никада не би пала напамет. Иначе крв треба да се пропиша док се ово пређе. Уколико наравно не спадате у категорију играча који су се усавршили на пазл и поинт&клик механици, одигравши милионе оваквих игара до сада. (@Bokac, @Dzuksi и остала "IGN" i "steam" публика).
« Poslednja izmena: 06. Sep 2011, 06:40:14 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 331
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
Samsung D600
Slazem se sa Dzuksi-jem.... nista tesko.... nigde se nisam zadrzao vise od 5-10 min da bi provalio kako se prelazi... otprilike manje vise linearno picis......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:37:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.