Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 04. Jun 2024, 09:53:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Ocenite trailere
Doomsday
8.3%  (1)
Hancock
8.3%  (1)
Hellboy 2
16.7%  (2)
Vantage Point
8.3%  (1)
Wanted
0%  (0)
Bank Job
0%  (0)
Dark Knight
16.7%  (2)
The Spiderwick Chronicles
0%  (0)
The Jumper
0%  (0)
10 000B.C.
8.3%  (1)
Iron Man
0%  (0)
Speed Racer
0%  (0)
Sex & City: Movie
0%  (0)
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
16.7%  (2)
Get Smart
8.3%  (1)
Star Trek: Movie
0%  (0)
Shutter
0%  (0)
Cloverfield
8.3%  (1)
Ukupno glasova: 12
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Traileri nadolazecih hitova  (Pročitano 857 puta)
29. Jan 2008, 22:20:20
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
Da vam olaksam posao i zainteresujem vas za odredjene filmove evo spisak linkova pa pogledajte:

Doomsday

Novi film rezisera Neil Marshalla - poznatog po odlicnim hororima kao sto su Descent i Dog Soliders.
Prica je zapravo postapokalipticni SF. Za sve Ljubitelje Pobesnelog Maksa!

Doomsday Trailer

Hancock
Novi film Will Smitha u kojem doticni glumi poklosarenog heroja, koji pravi vise stete nego sto cini dobrog. Zanr:Komedija. Priznajem malo izgleda retardirano...

Hancock Trailer

Hellboy 2:The Golden Army

Voleli ga ili ne, drugi deo filma-baziranog-po stripu Hellboy se ponovo vraca, i vec je u zavrsnoj fazi. I dalje Pod reziserskom palicom Guillerma del tora film izgleda veoma impresivno...

Hellboy 2 Trailer

Vantage Point

E ovaj film definitivno obecava! Pogledajte trailer - nista vise ne trebam reci!

Vantage point Trailer

Wanted

Novi film s Angelinom Jolie. Dobra glumacka postava, dobri efekti i prica o zavjeri medju ubicama. Mozda malo previse akcijski...

Wanted Trailer

Bank Job

Ako ste volili "Oceans eleven" ovaj film ce vas odusevit. Istinita prica o najNepoznatijoj pljacki. obavezno pogledati.

Bank Job Trailer

Dark Knight

Novi Betmen - trebas jos podataka:

Batman: Dark Knight Trailer

The Spiderwick Chronicles

Mrzim decije filmove poput Narnije, Mosta za terabitiju i slicne. Ali ovaj mi deluje simpaticno mozda i mracniji pa cu ga cekat... Prosudite:

The Spiderwick Chronicles Trailer

The Jumper

Pa prica je zanimljiva - ljudi koji mogu da se teleportuju, privlace paznju na sebe starih lovaca koji brinu za posledice. Dobri glumci - Samuel L. Jackson je lovac - car. Veoma dobre scene:

The Jumper Trailer

10 000 B.C.

O pecinskim ljudima, mamutima, tigrovima - kombinacija Apocalypta i..... pa jos necega:

10 000 Trailer

Iron man

Jos jedan film po stripu. Zasad neizgleda nesto posebno. Medjutim - puno dobrih glumaca:

Iron Man Trailer

Speed Racer

Meni izgeda ovo jako glupo i decije ali mozda sam to ja. Zacudilo me sto su reziseri braca Watchowski (Matrix Trilogija)
Speed Racer Trailer

Sex i Grad: Film

Da culi ste dobro, izlazi i film - exclusiva za penzionere...

Sex i Grad Trailer

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian

Nastavak Narnije - ako ste voleli prvi volet cete i ovo, a ako niste : pa zaobidjite Smile

Narnia 2 Trailer

Get Smart

Ovo deluje kao zanimljiva parodija na Bonda. Nesto u stilu Naked Gun sa dobrim glumcima.
Simpatican trailer:

Get Smart Trailer

Star Trek: Movie

Ovo je nesto za stare fanove. Trailer ne otkriva nista puno ali je opet dobar.

Star Trek Trailer

Shutter

Pa horror o duhovima na fotkama. Takodje rimejk istoimenog filma iz 60 i neke... Malo istroseno ako mene pitate:

Shutter Trailer

Cloverfield

Ovaj film je izasao ali morao sam ga postaviti, zato sto je dobar i ima zanimljivu ideju. Film je radjen u stilu "Vestica iz Blejra". Trailer odgledati!

Cloverfield Trailer

Pa to je za sada to ima ih jos ali kasnije cu ih postaviti, nadam se da sam vas zainteresovo za odredjene filmove...


« Poslednja izmena: 30. Jan 2008, 14:42:58 od Dzuksi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Predlazem da se glasa za utrvdjivanje najpotencilalnijeg filma godine na osnovu trailera....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 04. Jun 2024, 09:53:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.