Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:22:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Life story ~ Nevinost u tridesetoj!  (Pročitano 41801 puta)
30. Jul 2006, 12:58:45
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
NEVINOST U tridesetoj

M. P. (34) i A. Đ. (32) su muškarac i žena koji su doslovno nevini i žive u nadi da će ipak jednog dana imati partnera

Čoveče, nisam ja nikakav frik! Svestan sam da nisam neki lepotan, ali nisam ni nakaza. Jednostavno, ne da mi se. Poludeću, bre, ovako! Čak mi je padalo na pamet da se zamonašim. Ako do sada nisam imao devojku, možda i ne treba da je imam

Žali mi se drugarica, kaže, nije imala seks s mužem tri meseca. Ja samo ćutim. Šta da joj kažem? Ne znam ni da li mi nedostaje, kad nisam ni probala. Poslednjeg momka imala sam u 6. razredu. Držali smo se za ruke

BEOGRAD - Mladi sve ranije stupaju u seksualne odnose, ali s druge strane je nemali broj onih koji sa 20, 30 pa i 40 godina nikada do sada nisu imali partnera! Zvanične statistike o tome ne postoje, ali skoro svako poznaje nekoga ko nikada nije imao momka ili devojku, ili sumnja u to.
Press je uspeo da dođe do mladog čoveka i žene koji su, posle dugih pregovora, pristali za novine da ispričaju svoje potresne ispovesti. Jedini uslov bio je da im ne objavljujemo imena i fotografije, a razgovor su prihvatili, kako se uspostavilo, iz terapeutskih razloga - osetili su se mnogo lakše kada su obelodanili tajnu koja ih žestoko muči, u nadi da će bar na ovaj način biti bliže rešenju svojih problema. I nisu pogrešili.

ŽIVOT U FANTAZIJI

M. P. (34) iz Beograda izgleda kao i većina vršnjaka. Što bi se reklo, normalan čovek. Probirljive žene primetile bi samo dve "anomalije" - nosi naočare i ima pivski stomak.
- Čoveče, nisam ja nikakav frik! Svestan sam da nisam neki lepotan, ali nisam ni nakaza. Jednostavno, ne da mi se. Ne znam da li je to neko prokletstvo ili šta već. Poludeću, bre, ovako! Čak mi je nekoliko puta padalo na pamet da se zamonašim. Ako do sada nisam imao devojku možda i ne treba da je imam - priča M. P.
Završio je višu elektrotehničku, bio u vojsci, zaposlio se pre šest godina u firmi koja se bavi kompjuterima. Živi sa roditeljima, mlađa sestra mu se nedavno udala. Otac je penzionisan iz zdravstvenih razloga, majka je trgovac.
- Imao sam normalno detinjstvo, rastao sam uz roditelje koji su mi pružili sve što su mogli. Znači, nema tu priče o nekom nesrećnom detinjstvu, nema priče o mojim homoseksualnim sklonostima i šta ti ja znam kakvim devijacijama - kaže naš sagovornik.
Prvu devojku imao je sa 17 godina. Samo su se držali za ruke i kaže da nikada nije otišao dalje od poljupca. Njegovi prijatelji u to vreme hvalisali su se ljubavnim poduhvatima, zatim su imali stabilne veze i sada ih je većina oženjeno.
- Uvek sam trošio mnogo vremena i energije za razne laži. Morao sam stalno u društvu, ali i pred rodbinom da se dokazujem, makar i rečima. Stalno sam izmišljao da sam sa ovom ili onom devojkom... Kad vratim film, ispada da je ceo moj život laž. Zašto? Zato što je teško priznati, a najteže sebi, da nisi pravi muškarac. Teško je sa tim živeti, jako teško - otkriva on.
M. P. misli da njegov problem potiče iz velike nesigurnosti u sebe, stidljivosti i straha od žena koji je iz godine u godinu sve veći. Kaže da od straha odavno ne prilazi devojkama.
- Znaš, sve više mi se čini da ću ostati nevin do kraja života. Nisam ni od koga tražio pomoć, ne znam ni ko bi mogao da mi pomogne. Oglasi, internet i javne kuće mi ne padaju na pamet. Ako treba da mi se desi, neka se desi normalno, kao i svim ljudima. Samo da se ovaj pakao nekako završi - poručuje on.

NIŠTA BEZ ROMANTIKE

A. Đ. ima 32 godine i doslovno je nevina. Seks je videla samo na filmovima i ponekoj reklami. O njemu može samo da mašta, a ako je i imala neku priliku, ona se izjalovila.
- Žali mi se ponekad drugarica, kaže, nije imala seks s mužem tri meseca. Ja samo ćutim. Šta da joj kažem? Ne znam ni da li mi nedostaje, kad nisam ni probala. Poslednjeg momka imala sam u 6. razredu. Držali smo se za ruke - seća se ona.
Posle je išla u jezičku školu. Na njih trideset devojaka bio je jedan mladić. Sad radi u osnovnoj školi, oko nje su sve nastavnice i učiteljice.
- Ovo malo muškaraca sve je poženjeno, a ja baš i nisam neka prilika. Kad me upoznaju s nekim, ruke počnu da mi se tresu, ne znam kako da sedim, ni šta da popijem. Jedan mi rekao: "Šta se treseš kao frižider?" Kako da se ne tresem, imam viška i kilograma i godina. Pre tri godine sam dobila poslednju ponudu. Dolazio mi neku komšija na kafu, pa onako usput mi ponudio da spavamo. Kaže, onako sportski. Uvredila sam se i izbacila ga. Valjda tu treba da ima i neke ljubavi - veruje ona u romantiku.
Uveče sedi ispred televizora i mašta. Kaže da joj dođe nekad da ode u neko selo gde neće nijedna devojka da se uda, pa da tako završi stvar.
Novinar Pressa ipak je pogazio datu reč i narušio njihovu diskreciju, ali iz najbolje namere. Predložio im je da se upoznaju. Pristali su. Prijateljstvo je na pomolu, a možda i rešenje problema koji ih godinama muči.


Izvor: Press \ MILAN RADULOVIĆ
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Mislim sta reci ?

Jednostavno ima mentola....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
zasto su to mentoli?

nekim osobama jednostavno treba dobar razgovor sa strucnim licem ili dobrim prijateljem koji ce im pomoci da prestanu da se stide.... da nesto i ucine sa svojim zivotom...

nisu svi rodjeni da budu jebaci presretaci (najcesce samo u svojim snovima...ofkors)
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Ko je samnom i sa tobom pricao pa smo kao normalni, valjda se trudis da budes bolji u svemu, moras nesto i sam da uradis, ako ne znas a oces to sam se raspitas...to su ljudi bez trunke svesti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma dobro,sta sad,ima i cudnijih stvari...to je samo strah od ljudi
nedostatak ambicija..jebem li ga...ne trude se svi da budu bolji u svemu,kako objasni covek,nekome je dovoljno da bude dobar u bilo cemu,a nekoga ne zanima da bude dobar ni u cemu...ne mora biti mentol zbog toga
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
@toaletni papir
E, sad stvarno preterujes...
Mislim... govoris da ne volis generalizaciju, a generalizujes...
Govoris da ne treba praviti podele, pravis podele...

Jednostavno.. neki ljudi pate od manjka samopouzdanja, mozda postoje neke traume, mozda su osetljiviji od vecine i\ili proseka... mi to ne mozemo znati na osnovu jednog novinskog clanka...

Osnova ljudskosti bi trebao da bude poriv da ako neko ima problem, da mu se pomogne, a ne da se osudjuje i ponizava kao sto ti cinis...

Stavi prst na celo i razmisli kako bi se ti osecao...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Ja uopste to nisam njima rekao u lice, vec medju nama, a medju nama mogu kazem sta god hocu, kakva crna generalizacija, jednostavno to po meni nisu normalni ljudi, ne mozes da budes normalan sa 30/40 godina da se zalis kako nikad nisi imao sex.
Stavljam prst na celo svaki dan , svaki dan sebe preispitam , e mozda je u meni problem, mozda ja gresim.
Ja nisam losa osoba, ja se uvek trudim da pomognem ljudima oko sebe oko tih i drugih problema.
Ja sam jednostavno malo cudan, ako me devojka ostavi to sluzi meni na cast, necu sutra da zovem sve za ljubav ili vecernje novosti.
Jednostavno po meni, ja se nikad nisam zalio kako nemam devojku, eto kao imam pored sebe nekog nije bitno ko je to samo eto tako da drugi vide, vec mogu da zalim kako nemam neku odredjenu devojku. Smatram da ako oces da budes srecan, ako zelis nesto treba i da se boris za to, kao sto sam se ja borio i izborio. Ne treba da trazis seks radi seksa vec ako nadjes neku osobu koju bi mogao da volis, onda trazis seks sa njom.
Kapiras me ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Ne treba da trazis seks radi seksa vec ako nadjes neku osobu koju bi mogao da volis, onda trazis seks sa njom

da si pazivljivije procitao, video bi da je u tome problem... bar kod zenskog subjekta...
ona trazi sex iz ljubavi, a ne usputan sex.. to je bar lako...

a, s druge strane, tu je i taj problem... ako nisi sa nekim, nisi normalan....
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Nije uposte katastofalno kada si , sam , ja volim svoju devojku ali volim i da budem sam nedelju - dve, i samoca ima svoje prednosti.
Nego da ti u 30/40 godina, drugi traze devojku/decka.
Ne bi ih ja prozivao na ulici, mozda bi ih cak branio jer ne volim nepravdu cak i kad nije na meni.
Imam losu naviku da sam mozda previse otvoren, pa nekad zvucim brutalno.
Ali ti ako trebao oko necega da im pomognes, to je da im das neku odrednicu kako treba da razmisljaju o svemu, das im onaj neki start, odakle da krenu, a da ih ti kao spajas u 30 godina to mi je glupo. Ja sam u 14 godina zadnji put spojio drugaricu i druga i nikad vise.
Verovatno imaju neki problem u komunikaciji, to je vec za psihijatra, ali ja nisam uopste za psihijatra kao opciju
« Poslednja izmena: 30. Jul 2006, 14:35:40 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
a, s druge strane, tu je i taj problem... ako nisi sa nekim, nisi normalan....
e meni ovo izgleda kao glavni problem,mozda se dogodi da neko propusti u tinejdzerskim godinama da ima par nekih vezica i da pokaze okolini da je "normalan" pa onda pritisak raste sve vise dok ne postane jednostavno preveliki da bi se nesto moglo uciniti

@T.P.
ti bi ih branio na ulici,a u sebi bi mislio da su umobolni i za psihijatra Smile
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:22:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.