Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Registracijom prihvatate pravila foruma.
ConQUIZtador
banner
Trenutno vreme je: 17. Avg 2018, 07:36:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1 ... 64 65
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lidija Vukićević  (Pročitano 214683 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 177
Zastava Beograd
Sad je najslađa za karanje  :flower:
IP sačuvana
social share
Pravila službe strogo zabranjuju vojnim licima da se voze kolima strane registracije i da primaju PARE,PIČKU i BOMBONE, na provokativna pitanja reći:" Nisam ja ni gladan ni žedan, JNA nam sve obezbeđuje u dovoljnim količinama i u pravo vreme ".
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 905
Zastava Berlin
mob
Samsung S2
Neki bi rekli, sta je ovoj u 55. godini da se tako droljasto ponasa, ja bi im odgovorio: Pa sta onda kada mnogo mladje  od nje su postale obicne sprdacine ili su se bukvalno "zamonasile"... [-X

Kod:
Evo moja poruka za nju, pa sta god mislili drugi o tome: Bravo Lidija, ja tebe ne bi samo karao u svim rupama, polizao bi te gde god stignem, i onda na kraju bi svrsio u tebe i uradio bi jos sve drugo sto se moze i sto se ne moze zamisliti!
=D> :P
« Poslednja izmena: 13. Avg 2018, 22:34:52 od Carletto »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1929
Neki bi rekli, sta je ovoj u 55. godini da se tako droljasto ponasa, ja bi im odgovorio: Pa sta onda kada mnogo mladje  od nje su postale obicne sprdacine ili su se bukvalno "zamonasile"... [-X

Kod:
Evo moja poruka za nju, pa sta god mislili drugi o tome: Bravo Lidija, ja tebe ne bi samo karao u svim rupama, polizao bi te gde god stignem, i onda na kraju bi svrsio u tebe i uradio bi jos sve drugo sto se moze i sto se ne moze zamisliti!

Ako možete samo za nijansu ublažiti detaljisanje o tome šta bi vaša prljava mašta da joj se ukaže prilika...  :mrgreen:
Lidija je zaista savremena i što se tiče društvenih mreža ima u to bolji uvid nego mnoge mlađe koleginice, ali ipak ajmo da ne budemo baš degutantni, žena povremeno obiđe temu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4688

Kod:

Ako možete samo za nijansu ublažiti detaljisanje o tome šta bi vaša prljava mašta da joj se ukaže prilika...  :mrgreen:
Lidija je zaista savremena i što se tiče društvenih mreža ima u to bolji uvid nego mnoge mlađe koleginice, ali ipak ajmo da ne budemo baš degutantni, žena povremeno obiđe temu.

slazem se ostavimo neke stvari masti, a Lidija kad obidje ovu temu mogu poruciti da je kraljica, i da je od tabana navise obozavam :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 4038
mob
Motorola Moto Z
 :[115]:

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

vukiceviclidija-20180814-0002.jpg
(1375.58 KB, 1080x1323)
vukiceviclidija-20180814-0001.jpg
(1421.26 KB, 1080x1319)
Stories • Instagram.mp4_snapshot_00.00.jpg
(382.85 KB, 640x1136)
Stories • Instagram.mp4_snapshot_00.01.jpg
(383.99 KB, 640x1136)
« Poslednja izmena: 14. Avg 2018, 20:38:56 od nenad.73 »
IP sačuvana
social share
nenadm73
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 4038
mob
Motorola Moto Z
 :wave:

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

URADILA OVO USRED PARKA U našu prezgodnu glumicu u minijaturnom.mp4_snapshot_00.07.jpg
(263.71 KB, 1024x576)
URADILA OVO USRED PARKA U našu prezgodnu glumicu u minijaturnom.mp4_snapshot_00.14.jpg
(240.17 KB, 1024x576)
URADILA OVO USRED PARKA U našu prezgodnu glumicu u minijaturnom.mp4_snapshot_00.31.jpg
(215.19 KB, 1024x576)
URADILA OVO USRED PARKA U našu prezgodnu glumicu u minijaturnom.mp4_snapshot_00.38.jpg
(254.03 KB, 1024x576)
URADILA OVO USRED PARKA U našu prezgodnu glumicu u minijaturnom.mp4_snapshot_01.08.jpg
(254.77 KB, 1024x576)
URADILA OVO USRED PARKA U našu prezgodnu glumicu u minijaturnom.mp4_snapshot_01.14.jpg
(155 KB, 1024x576)
www.jpg
(389.71 KB, 908x1250)
IP sačuvana
social share
nenadm73
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 64 65
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 17. Avg 2018, 07:36:57
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: 24sata :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: ConQUIZtador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: Juzne Vesti :: Citati :: Serbia News :: Kuvar :: Tvorac Grada :: MojaFirma

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.