Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:10:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1 ... 98 99
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lidija Bačić - hrvatska pevacica  (Pročitano 516040 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 835
Nije. Jos nesto bih napisao ali ono, ne vredi s tobom nista, kad nisi ni razumeo sta sam napisao, zato cu samo napisati da nije.
Vidi ne zanimaju me njihove karijere, glas i tako te slicne budalastine.
Ali sto se tice izgleda, gradje i svega ostalog sto zenu cini vrhunskom pickom...Lidija od severine za dve klase bolja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 833
Nije. Jos nesto bih napisao ali ono, ne vredi s tobom nista, kad nisi ni razumeo sta sam napisao, zato cu samo napisati da nije.
Vidi ne zanimaju me njihove karijere, glas i tako te slicne budalastine.
Ali sto se tice izgleda, gradje i svega ostalog sto zenu cini vrhunskom pickom...Lidija od severine za dve klase bolja.

Realno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 269
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 67
« Poslednja izmena: 21. Mar 2024, 23:28:58 od adam100 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 492
Nije. Jos nesto bih napisao ali ono, ne vredi s tobom nista, kad nisi ni razumeo sta sam napisao, zato cu samo napisati da nije.
Vidi ne zanimaju me njihove karijere, glas i tako te slicne budalastine.
Ali sto se tice izgleda, gradje i svega ostalog sto zenu cini vrhunskom pickom...Lidija od severine za dve klase bolja.

Pa o tome se pricalo, ako te ne zanima onda nemoj da se trpas, pogotovo ne 2 meseca kasnije. Da da, ti samo iznosis svoje misljenje, a zapravo te nista ne zanima, nista te ne dotice, odnosno izvuces se ko puvanjak. Zanimljivo zaista, kao da udjes u prodavnicu, pitas za 5 proizvoda da li su dostupni i koje su cene, i onda kazes a ne mene oni ne zanimaju, zabole me za njih, ne znam zasto uopste mislite da bi ih kupio.  Smile

Sto se izgleda tice, ukusi su razliciti, a i njih 2 su razliciti tipovi zena. Objektivno gledano, Lidija je mozda bolja, ali nikako za 2 klase, ali aj da ti ne naturam ukus. Prvo, Severina je 13 godina starija. Drugo, i dalje je jebozovnija duplo. Trece, Lidija je meso, latino tip, sa ne bas nekom lepotom, vrhunskom buljom i vestackim sisama. I to je otprilike kraj, znaci uzmes taman onaj kalendar isprskas ga i to je to. Severina, takodje ne bas lepa, ali kao sto rekoh jedno od najjebozovnijih pojava. Prirodne sise, lepo dupe i odlicne noge, uvezbane i dalje iako ima 300 godina. I da, karijere nisu nebitne po tom pitanju, jer Severina (kakva god da je) ostavlja elegantniji utisak, i to solidno elegantniji.

Na kraju, i jedna i druga zasluzuju da se posteno izjebu i bace u kontejner zajedno sa kurtonom. Lidija nakon prvog seksa, Severina nakon drugog-treceg. Razlika je takodje sto bi sa prvom seks bio prikladan u nekom kamionu, sa drugom bi pala i neka vecera, pa eto Lidija je isplativija svakako.

Adio.
« Poslednja izmena: 22. Mar 2024, 21:02:40 od celbabayaro »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
Lidija turpijala nos i radila jagodice, a Severina sto ne ukloni onaj brabonjak Smile sa leve strane lica. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 492
ma i severina je radila lice i to posteno da se ne lazemo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 98 99
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:10:49
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.