Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:29:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Liberalizam  (Pročitano 5735 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da sam se ja oslanjao na nekakve omnibuse u ovom trenutku ovo ne bi imao ko da pise.
Dok je policija peglala uniforme kojekakvim tigricima, svako se branio kako zna i ume.
Nada da ce biti bar malo bolje po tom pitanju polako nestaje, zrtvuj kralja i damu da se spase partija, a partija je uvek vlast. Honduras na Balkanu, a i u tom Hondurasu ima CocaCole.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Diskriminacija postoji u svakom drustvu... bez obzira na kom je stupnju razvoja i koji je politicki sistem zastupljen... to je sastavni deo ljudske psihe jos od postanka...zbog toga se uvodi tzv. "pozitivna diskriminacija", kako bi se manjinama, u bilo kom smislu, obezbedila koliko-toliko ista startna pozicija... primer i za krsenje i za izjednacavanje je upravo ta "velika demokratija" Amerika... do pre par godina u pojedinim juznjackim drzavama bilo je zabranjeno zakljucivanje braka izmedju crnog muskarca i bele zene, a s druge strane, brojni crni, ili da budemo politicki korektni, afroamericki intelektualci stekli su obrazovanje zahvaljujuci "pozitivnoj diskriminaciji" prilikom prijema na koledz...

Sto se tice morala... secam se jedne izjave da je moralni kodeks stvara elita, stoga... da bi promenio narod, moras da promenis elitu... ali, vreme velikih revolucija je odavno proslo

Na kraju, sve se svodi na akciju jedne osobe... dok neko ne predje crtu, nece biti promena.. do tada samo mozemo da se vrtimo u krug i kao Kalimero uzvikujemo: "Nepravda, pa to ti je!"

@Imaginelo

Da li ti to istices kandidaturu za narodnog heroja!  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@anea

Pa sad, narodni heroj!??? Cela moja generacija je prosla kroz isti ruzan film, pa bi potrosili mnogo mesinga za odlikovanja.  Smile Mada, ako uz to ide i nacionalna penzija???? Da ojacam skromni budzet! Bar onoliko kolko ima ex-poslanik u penziji!!

Ipak nije dovoljno da jedan covek zagalami, ma koliko da je grlat! I Tito je imao 6. licku, pa je onda mogao postati marsal. Uvek je potrebno da tih boraca bude dovoljno. Obezbedio stipendije za skolovanje na Lomonosovu, Dzaba, niko nece. Ni ja nisam previse sklon da se borim za ono sto me ne zanima.

Ocekivati da ce sve obaviti vlast, da ti to tutnu u usta ko bebi-kashu??? Neka i te bebe pomere zadnjice.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
      nova ideologija
nova ideologija koju ce nadam se podrzati ceo svet jeste delo kojim bi se zavla jednakost mir i red i disciplina u svetu.
ideologiju ce samo slediti pametni i manje pametni kao i sirotinja na celom svetu zato sto ce misliti da je najbolja za svet i narod.
prva prepreka ce biti konzervativci koji ce hteti da sve ostane na starom.
naravno da bi se presla ova prepreka nece dolaziti do sukoba izmedju dve partije .
druga prepreka ce biti kako srusiti demokratiju koja je vec zauzela ceo svet amerikanci kao nacija misle da je ona najbolja za narod,ali nije tako ja i moji ljudi mislimo suprotno.
amerikanci tako misle zato sto im nije stalo do svojih ljudi do svoje nacije nego im je stalo do svog dzepa.
ni za prelazak ove prepreke nece biti primorana sila.
ali kako se sam boriti protiv celog sveta lezi u anti-semitizmu koju ponistava razlike medju rasama koje je sproveo u delo adolf hitler .
da bi presli drugu prepreku moramo prisvojiti sto vise ljudi ako treba jevreja jevreja cigana cigana bilo koga.
mislim da ce nam naj pre prici zuti-kinezi i japanci,a posebno koreja koja se mozda nece slagati sa nasim recima,a to je da se neupotrebljava sila u svetu.
drugi koji bi nam prisli jesu romi i sloveni i rusi koji sada leze u zatvorima zbog sprovodjene dobre ideologije koju ja i moj kolega mislim da malo izmenimo i da je nastavimo pravim putem kojim ni amerika nece moci da nam se suprostavi.
ova ideologija je malo preuredjena u odnosu na komunizam koji je propao zbog americke demokratije i mislim da su amerikanci krivi za to sta se dogadja u svetu.
nova ideologija glasi ovako.
prvi stupanj ideologije je isti kao sto je sledio komunizam da svi budemo isti da svi imamo isto da se slazemo i da delimo jer nema moje tvoje to je sve zajednicko.
drugi stupanj ideologije jeanti-semitizam koji je se protivio razlikama medju rasama mislim da to igra veoma znacajnu ulogu u reformisanju ove ideologije zato sto ako bi mrzeli druge ko bi nam prisao?
naravno niko ako pricamo lose o njima i cinimo im zlodela.
treci stupac ove ideologije je disciplina.
ako bi narod bio disviplinovan on bi mogao da se nosi cak i ako ih je malo mogao bi da se nosi protim amerike koja je ekonomski najmocnija zemlja na svetu.
disciplina je kao sto sam i naglasio najvazniji deo ove ideologije koja bi bila najmocnija ideologija na scvetu.
zasto smo mi sad u ovakvom polozaju?
zaostali smo 100 godina za normalnim svetom zasto?
tito je kriv previse nam je pruzio i mi smo se opustili i zapali tamo gde netreba kako tata japanac kaze malom japancu "sine mi smo siromasno moramo da radimo stalno bez obzira koliko imamo novca".
nemama nameru da vredjam titiovo ime ali zelim da ispoljim gresku koja se dogodila u komunizmu i to nezelim da se opet dogodi.
se slazem sa titiom sto je svakom smeo reci ne i da.
na celu ove partije mora biti covek od reci covek koji je spreman da zivot da da za ovu partiju.
to bi mogao da bude svaki nas pristalica koji je spreman da da zivot za partiju.
sledeca stavka je kako usaditi ovu ideologiju u mozak deteta jel ako hocete pravog coveka za partiju morate od malih nogu da ga ucite o toj ideologijimora da zna gde mu je mesto u drustvu naravno mesto mu je u sredini kao i svima nama.
znate kako se kaze zlatna sredina.
sledece je dali teba ubaciti u ovu ideologiju verovanje u boga mislim da bi trebalo ubaciti ako nam nestane vere u partiju mocicemo da se borimo za boga i njegovu zemlju mocicemo da reikanairamo samopouzdanje koje bi se tog trenutka izgubilo.
mozda se mnogi nece sloziti sa bogom ali morao sam to da uradim bas zbog samopouzdanja,ali svestenici koji bi se borili za boga morali bi biti dobro placeni.
za kraljevinu nikad u ovoj ideologiji nema mesta za kraljevinu kao jednu sasvim odbacenu stvar koja vise nepostoji na planeti zemlji.
i zato kazem moramo se boriti za bolje naroda za bolje sutra i za bolje nas iz zlatne srednje klase koji bi samo hteli da zauzmu veci deo u vodjenu politike u svetu.......
nivije doba podrazumeva i bolju tehnologiju koju moramo razvijati kako bi se borili protv vecih nacija i protiv kriminala u svetu ako nam je staljo do nas moramo razvijati tehnologiju.
ono sto se podrazumeva pod reci ideologija jeste ideja kojom bi se stvarala nacija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:29:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.