Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lg u880 je otključan  (Pročitano 3163 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Mislim da je u njoj dat "link"!!!
Citat

Zašto sa znacima navoda? Nešto nije OK?
Ako postavim ovde flas.rar, nećeš da me bannuješ? Smile
Prežaliću nekako tih 35 MB... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zašto je ovo ispalo ovako bezveze? Zašto citat nije u citatno polju?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Probaj ovde, trebalo i on da radi.



[Edit by Cigla tel.: Svaka poruka cija je svrha iskljucivo reklama komercijalnih sadrzaja, drugih foruma, drugih sajtova krsi Pravilnik Burek Foruma, i bice cenzurisana i reciklirana.]
« Poslednja izmena: 17. Jun 2006, 14:41:42 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kada ga flešuješ, (ako ga ubiješ, postavio sam temu kako da ga oživiš), onda postupi ovako:
Ako ti je italijanski, trebalo bi da radi bez prepravki....

Pay attention for wich country is media file, you must hex edit your media file for country, in hex editor, search string: "Flex.ini" then you should see something like this FLEX_COUNTRY_CODE=X where X is code for country, and they are: 0=UK, 1=ITALY, 2=HK, 3=SWEDEN, 4=AUSTRALIA, 5=AUSTRIA, 6=DENMARK, just type instead of X the number you need.
(thanks to florinmar for sharing this info with us)
Like i said, its temp solution, when you flash it, put in your SIM, (not 3g), on screen appears SIM LOCKED (with old FW it says INSERT SIM, right?), you type 142358#*# and if doesnt enter MENI press HANGUP (RED button). (while typing, nothing appears on screen, dont be confused) Suddenly, you are in MENI, go down find FACTORY SETTINGS and choose it. Phone will restart, and you are in desired network. NOTE: every time you turn off the phone (out of battery, change sim...) you must repeat entering code, and you are on factory settings again, so must be carefull its always on, but while waiting to real unlock happends, im happy with this.
Regards, enjoy, and inform us of your results.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 43
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sa rumunskog sajta? Kod 142358#*# ? I koliko bi ti to naplaćivao, ako nije tajna?
Mogao sam i ja da napišem : radim, pa ko oće, daj pare, a ja napisao linkove, tekstove, da pomognem ljudima, a ti tako? Smile Shame on you.....
Rekao sam ako neko nezna, ili ne sme, jer ipak je u pitanju flesovanje telefona,a koliko je ljudi to radilo u zivotu? Bolje ja da uradim za nekih par dinara, nego neki prevarantski servis za 50eur!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dobro bre, sta se ljutis, a koliko bi naplatio? Moze li da se flešuje sa onim njegovim originalnim kablom iz kutije? Evo novog linka, ne mora kod, dovoljno da stisnes SOS (trouglic) dugme i on odradi isti posao. Potpuno ista fora, samo ne moraš da pamtiš šifru....



[Edit by Cigla tel.: Svaka poruka cija je svrha iskljucivo reklama komercijalnih sadrzaja, drugih foruma, drugih sajtova krsi Pravilnik Burek Foruma, i bice cenzurisana i reciklirana.]
« Poslednja izmena: 17. Jun 2006, 14:40:08 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
@MagicMaster, umesto linka ka drugom forumu, zar je toliko teško bilo dati recimo linkove ka free host-u i to u kompletu?!?
Program potreban za flešovanje:
http://www.megaupload.com/?d=PWBQBL88 -  Flasher u880 Unlock.exe
Potrebni Firmwer:
http://www.megaupload.com/?d=Y3ULURLS -  U880_Unlock_Solution.rar
Uputstvo kako sve to odraditi:
http://www.megaupload.com/?d=50MQWVBW - Unlock u880.pdf
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sorry, don't know how to do it. Ja tamo nasao, tamo postavio link.....
Više neću, sad smo sredeli telefon  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.