Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: LG KE850 Prada  (Pročitano 4312 puta)
18. Jan 2007, 23:11:31
Zvezda u usponu


Onaj nervozni.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1691
Zastava Karaburma
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Today LG officially confirmed their upcoming LG Prada phone. Featuring a full touch-control design, the new handset is the result from the collaboration between the Korean manufacturer and the Prada design team.

Yesterday at the IF product design awards the LG Prada mobile was first seen designated as the LG KE850. The unique thing about it is the large touchcreen menu interface which eliminates the need for a conventional keypad whatsoever. We cannot help but think about the newly announced iPhone by Apple which though would much larger and would run under the OS X. The LG KE850 Prada phone on the other hand would be only 12 mm run with a Macromedia Flash user interface.

The Prada phone by LG (KE850) would feature a large 3" LCD touchscreen display with yet unknown resolution and would also have a 2 megapixel camera with Schneider-Kreuznach optics and a microSD memory card slot. The most interesting thing about the display itself is that it's made using the capacitive touchscreen technology. What that means is that the screen uses electroconductivity to sense your touch - much like the touchpad on the popular LG Chocolate. This technology is made to be used with fingers only, so the use of a stylus is out of the question whatsoever.

The PRADA Phone by LG will be available with prices starting from 600 EUR in the UK, France, Germany and Italy as of late February, 2007, followed by countries in Asia such as Hong Kong, Taiwan, and Singapore from late March, 2007. The Korean version of the phone is scheduled to launch in the second quarter of 2007.





(01. May 2007, 10:36:38)
IP sačuvana
social share
"Dobra fotografija je znati gde da staneš" - Ansel Adams.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 176
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia E61-1
Интересантан телефон мада очито за богатуне  Smile
Што се тиче карактеристика,колико видим имаће ОС,има TFT touch screan мада још је резолуција непозната,тако да што се тиче камере од 2.0 мпих још увек не може ништа да се каже док се не види која ће бити резолуција.Што се тиче дизајна никако ми се не свиђа задњи део маске,да је макар изједна а не ова подела на средини,мада није лоше  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
HTC desire s
Ljudi meni se cini da LG pokusava svojim, mogu reci tako, zanimljivim dizajnom i prilicno lepih karakteristika da povrati i navuce nove fanove tj korisnike....medjutim ja se i dalje pitam mada pravio sam vec temu o ovome, koliko li su LG telefoni pouzdani i da li imaju neke bagove. Ja iskreno nisam nikad bio pristalica LG fonova medjutim kada pogledam odnos cene i onoga sto nude neki modeli, ipak se zapitam dal mozda ja ne gresim kada se sklanjam od LG-a  Smile. Imam dosta drugova koji su bez razmisljanja uzeli neke od LG-a....medjutim kad je malo vremena proslo primetili su neke nedostatke....npr ne mogu da salju preko BT ako mu je fajl na kartici, nekada nece da primi neki fajl....kod nekih na preklop a uglavnom su na preklop, kasni glavni ekran sa osvetljenjem kada se otvara i jos dosta toga.... No sad sam ispricao mane, ali nasao sam i neke pohvale...evo na jednom od ovih modela koje sam imao priliku da cackam prilicno je jak zvuk, kamera koja je 1.3mpixela zadovoljavajuci snimak ima.....
Zeleo bih da cujem sta vi mislite o tome da neki lg koji ima prilicno dobre specifikacije kosta 150 evra a neka nokia samsung motorola sa istim tim specifikacijama kostaju bar po 40 evra vise, posebno je slucaj kod nokia ali ne govorim o nim nokiama koje su smart Smile
« Poslednja izmena: 19. Jan 2007, 13:38:00 od acikav »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 145
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia 1112
Eh ovaj LG pravi samo neke fenserajske modele i pokusava time da pridobije masu.Sto se mene tice ja nikad ne bih uzeo LG telefon i to ne zbog dizajna vec zbog karakteristika(uvek ima nesto sto fali tim LG telefonima) Smile
Ipak se zna ko je gazda  Smile,mada je ovaj model  zaista lep Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


45

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6631
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple 4s
ovaj telefon je iskljucivo za fensere

koji ce ti takav fon...neka prave obicne ali normalne
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Live free or die like a rabbit!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 6681-7710
kupio sam ovaj telefon prije 10 dana i prezadovoljan sam,stvarno je extra  Smile
IP sačuvana
social share
They shouldn't have put me in the water,if they didn't want me to make waves!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
HTC desire s
Huh prve impresije Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
imam ovaj telefon ali nisam zadovoljan kvalitetom fotografija, pogotovo u prostorijama sa manje svetla.  Npr.  SE K750 ima isto kameru od 2 megapiksela i ekran 265000 boja ali pravi PUNO bolje fotografije.  prada ima istu kameru i 16000000 boja i dosta losije foto.  inace tel je ok!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 606
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia N95 8gb Apple 3g
to koliko ekran ima boja nema veze sa kvalitetom slika
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Kako se podesava kvalitet zvuka na mobilnom telefonu lg prada? da li moze da se fino podesava ili samo po jacini ? hvala unapred na pomoci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.