Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:05:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lezbijke bolje odgajaju decu  (Pročitano 9240 puta)
17. Nov 2009, 15:13:07
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Lezbijke bolje odgajaju decu



Najnovije istraživanje pokazalo je da su lezbijke bolji roditelji od konvencionalnih heteroseksualnih parova, i to zato jer im se ne može dogoditi da slučajno zatrudne.
Stephen Scott, voditelj kontroverznog istraživanja s Nacionalne akademije za roditeljstvo, rekao je da je njegovo istraživanje pokazalo da djeca lezbijskih parova imaju bolji život od djece heteroseksualaca.

A neka su prijašnja istraživanja pokazala i da djeca čiji su roditelji dvije žene nemaju veće šanse da i sama budu homoseksualna, nego iste kao i djeca homoseksualnih parova.

Istospolni parovi su bolji roditelji zato jer oni ne mogu slučajno začeti, poput heteroseksualnih parova. Oni moraju donijeti odluku da žele djecu, te posvojiti ili pronaći donatora sperme.

Bilo kako bilo, smatra se da otac ima važnu ulogu kao dio obitelji i djeca imaju pravo upoznati biološke roditelje.

Između ostalog, rezultati istraživanja pokazali su i da više od trećine ljudi koji su sudjelovali u istraživanju vjeruje da su istospolni roditelji jednako dobri kao i heteroseksualni, prenosi telegraph.co.uk.

Izvor: NetPortal
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
LG Frizider
Citat
Najnovije istraživanje pokazalo je da su lezbijke bolji roditelji od konvencionalnih heteroseksualnih parova, i to zato jer im se ne može dogoditi da slučajno zatrudne.

 Smile Опасан разлог кеве ми, мора да се дуго радило на истраживању овог феномена Smile

« Poslednja izmena: 17. Nov 2009, 15:46:48 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
I ja mislim da je ovo jedno fantasticno istrazivanje, sacu ih predloziti za nobela za razvoj nauke.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
LG Frizider
Ја чуо јуче једног научника који је поставио тезу "трава је зелена", човек се учи док је жив.........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 

Mozda daju vise ljubavi deci ali svakako da sve ukupno nije zdravije  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 4206
Zastava Bosna i Hercegovina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Samsung 
Homoseksualcima ili lezbejkama uopšte ne treba dozvoliti da usvajaju djecu niti da koriste metode umjetne oplodnje. Nek' rade što žele između svoja "4 zida", ali da odgajaju djecu Smile 

A ova istraživanja... Bože sačuvaj šta sve neće istraživati i do kakvih "zaključaka"(čitaj gluposti) neće doći... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Nije to nista, mi smo grdne pare dali da se uradi istrazivanje kada su djeca najugrozenija u saobracaju. Nakon trogodisnjeg istrazivanja, pokazalo se da djeca najvise ginu u onim vremenskim periodima kada idu ili se vracaju u skole, ali nisu mogli da razluce misteriju zasto djeca ginu i u periodu od 9.30-10.00 odnosno 15.00-15.30 - za to ce sprovesti posebno dvogodisnje istrazivanje.

Da su umjesto toga navatali prvog djaka, ovaj bi im rekao da se ti vremenski intervali poklapaju sa misterioznim dogadjajem zvanim Veliki odmor. Ali ko pita djecu, vazno je 5 godina dobijati pare od grada i pisati tezu od 500 strana.

Sto se ovog istrazivanja tice, ja bih sa istrazivanjima sacekala dok djeca ovih parova ne dobiju svoju djecu. Pa onda da se vidi kakvo je njihovo opste zdravstveno / psihicko stanje u odnosu na opstu populaciju.

Inace istopolni parovi meni nikako nisu jasni, "normalni" parovi se uzimaju i izmedju ostalog da bi imali zajednicku djecu, dok je ovdje u startu jasno da ce svako djete biti ili tvoje ili moje. A cesto se desi da u slucaju razvoda to djete pripadne samo bioloskom roditelju, narocito ako se razvod desi u prvih 5 godina braka, pa tako onaj drugi ostane i bez supruznika i bez djeteta.

IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Samsung S8
To je bolesno.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3969
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Odvratna mi je i sama pomisao da lezbejke ili pederi odgajaju decu a kamoli da se to stvarno desava. Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson w350
Epa, moje dete ce da trpi, i bice ne odgojeno, nevaspitano, vandal i varvarin, ali ce da se odgaja u heterosexualnoj porodici...
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:05:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.