Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 12:32:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da li ste po politickom opredeljenju levicar ili desnicar? (pogledaj sliku).
Levo
52.6%  (10)
Desno
47.4%  (9)
Ukupno glasova: 19
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Levo ili Desno?  (Pročitano 7576 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
vradovic
Mislim da si malo pobrkao loncice, SPO pokusava da bude desno od centra , oni vode pricu o cetnistvu i monarhiji, kako ih stavi na levicu.
A Karicev PSS vise vuce kao SPS-ovim biracima, socijalne price, pa bi trebao da bude blizi levici.
Zaje^ao si se i za SPS i SDP.
Ali sve stranke posebno DS, znaju da skrenu na „pogresnu“ stranu.

Ja razumem politicki korektne forumase koji podrzavaju zapadnu politiku, ali oni koji to nisu ne bi trebalo da upadaju u zamku zvanu umereni i ekstremni nacionalizam, jer tako nesto ne postoji, sem u glavama americkih gebelsa.

Ako smatrate da su Radikali fasisti ili nacisti recite tako, samo nemojte da prosipate gluposti o nekom podeljenom nacionalizmu, po jacini inteziteta.
Ili si nacionalisti ili nisi.

Ja sam licno desno orjentisan, ali podrzavam svaku politicku opciju koja se zalaze za unistenje NSP, posebno S.A.D., i nisam rasista, tako da nemam nista protiv treceg sveta za razliku od prozapadnih Srba.
Mrznja prema Americi i zapadu je u stanju da pomiri nepomirljive i svi smo svedoci toga.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
Mrznja prema Americi i zapadu je u stanju da pomiri nepomirljive i svi smo svedoci toga.

Donekle tachno, ali ja se ipak ne bih mirio sa dzihadovcima koji su sekli glave i slikali se tako po bosni samo zato shto mrze amerikance. jednostavno podrzavam da se malo oni medjusobno rokaju na relaciji usa-islamisti ali nikako ne prihvatam pomirenje s njima.  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
pa merilo je politicka vaga na nasoj sceni. Ovako se ponasaju politicke partije.

Ultra nacionalna desnica su SRS jasno ko dan a ultra nacionalni levicari su LDP ...to su dve potpuno suprotne opcije. (to je samo primer)

Ok...a, koje su tvoje kvalifikacije da mozes da tvrdis da je tvoja podela tacna...
Koliko se meni cini, to je jedna ofrlje podela zasnovana na imenima partija... Smiley
Znaci... da bi ti mogao da napravis pravu podelu, morao bi prvo da procitas statute i programske planove tih partija, te da bar par meseci, ako ne i godina, pratis rad istih...

inace... ja cu zastati kod ovog dela druge recenice

Citat
ultra nacionalni levicari su LDP

Ova nova pojava na svetskoj politickoj sceni upravo govori da ti nisi imao jasna merila... tj. da ne znas sta je levica, a sta je desnica...
Za pocetak.. levica i nacionalizam nikako ne idu zajedno... postoji razlog zasto se komunizam zove komunizam... a, komunisticke partije su upravo ultra levicarske partije... dovoljno je samo ukljuciti mozak...
I da zakljucim... ako prihvatimo da postoji "ultra nacionalna levica", pravi predstavnik sigurno nije LDP, vec Socijalisticka partija Srbije...


IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 740
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 
Da li levica znaci komunizam? U komunistickom sistemu, oni su centar jer su jedini. U evropskim okvirima njih gotovo da i nema ili su krajnji ekstremisti. Na svetskom planu, oni na cudjenje zaista idu zajedno.Na pitanje da li je SPS levo ili desno verovatno ni samo socijalisti ne znaju da odgovore, prica ratovacemo za Kosovo nije svojstveno strankama socijalne orijentacije. Neko ko prica o srpstvu, nacionalizmu i besplatnom skolovanju je definitivno lud. Najvise polemika je ko je onda levo od centra odnosno koje levica. Mislim da levicu nemamo, dok ostale nabrojane stranke, po evro merilima izuzev SPO-a, mogu biti levo od centra. Uostalom, LSV, SDU i DS su i primljene u socijalisticku internacionalu. Nase ekstremne stranke nisu u medjunarodnim organizacijama i ako postoje, sto dovoljno govori o njima samima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Govorila sam o ekstremnoj levici... znam sta sam rekla... molim.. ne izvrcite moje reci...
Ako vi patite od senilnosti, ja ne patim....  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
podele na levicu-desnicu su u srbiji deplasirane.

mi imamo 2 glavne opcije i neshto kao medju-opciju:
- judeo-liberalnu koju predvodi ds. zalazu se da srbija postane kolonija zapada - jeftina radna snaga,jeftine sirovine ,bez nacionalnog ,rasnog ili kulturnog identiteta .jednom rechju banana-republika u kojoj ce da bude dobro samo njima (tj maloj grupi lakeja zapada)

- narodnjachka opcija .ovde ne mislim na dss ,nego na srs jer ova stranka zalaze za nacionalne interese ,ali to chini na populistichki nachin ,chesto izbegavajuci najvaznija pitanja i koristeci se demagogijom.

medju-opcija: stranke poput dss ,ns ,spo koje se drze izmedju ove 2 glavne opcije i ne mogu da se opredele za shta su. zato za njih glasaju ljudi koji su i sami "na 2 stolice".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 
ma kakav cetnik. Vuk se sve vreme zalaze za EU...za isporucivanje R.Mladica...cak je izjavio da je spreman da pristane da Kosovo bude Nezavisno (pa ga je Kostunica ubedio da to vise ne prica). Doduse Vuk cesto menja i dlaku i cud ali trenutno je Levo od centra :-)
to je vuk mozda bio juce kada si postavio temu, a kako miozes sa sigurnoscu da tvrdis sta je danas??? ja se ne bih kladio u to. Smile

Na ovoj slici je sve logicno. Koalicije mogu da se prave samo sa najblizom strankom do sebe i takve koalcije treba ocekivati.

Npr
- LDP, G17, SPO i DS
- DS-DSS-NS-PSS
- SRS-SPS-DSS-NS

to je upravo tako i na nasoj politickoj sceni. Zato za DSS kazu da moze i tamo i vamo ...jer su na sredini ali isto tako je i DS na sredini. zato SPS i G17 se ne mirisu jer su previse udaljeni. a tek LDP i SRS :-)

ti si sve najgore sto moze da bude jedan LDPovac... ti si u stvari jedan od jako malo LDPovaca koji toliko krivi istinu.
sad ti hoces da kazes da je DS udaljen od radikala isto koliko i LDP od DSSa??? Smile Smile pa vasi lideri su bili u vladi sa DSSom a DSovi nikada nisu niti ce biti u vladi sa SRS ili SPS!!!!! uvek lazno potuzujes neistomisljenike i lupas gluposti, a kad se tako odvalis, samo odes i nema te da prokomentarises svoje gluposti.
videces novu politicku realnost posle izbora kada cete podrzati vladu u kojoj je DSS. DS nikada ne bi podrzao SPS ili SRS tako da ti podela nije na mestu.

bolje da ga strpaju u "lazu" nek pishe knjige Wink


 Smile Smile Smile Smile
uzgred DS levo od centra hahaha  Smile Smile Smile,koliko znam DS su cisti levicari A SPO umerena desnica,koji mentol je pravio ovu tabelu.
ma naravno da je DS cista levica nego se "nekima" iz LDPa(svima) svidja da samo oni budu levo kako bi uzimali glasove od DSa. kad god je DS donosio odluke, ponasali su se kao extremna levica, a sad ovi novi tvrde da su oni kao levo i da nam nije dobro dok je DS na vlasti!! Smile a DS je bio na vlasti samo i jedino kada su isti ti koji ga sada pljuju bili u njemu!!
drago mi je da je rejting DSa odskocio za 13% od kako su stranku "napustili" pojedini koji su juce na 'kongresu' dok pricaju kopirali akcenat sa sve pokretima pokojnog premijera, i pri tom nisu rekli nista novo i nista posebno pametno. zelimo srbiju da bude: (i sad ide ista prica koju prica DS).
a zale se na nas da se igramo sa mrtvim ljudima.

pa merilo je politicka vaga na nasoj sceni. Ovako se ponasaju politicke partije.

Ultra nacionalna desnica su SRS jasno ko dan a ultra nacionalni levicari su LDP ...to su dve potpuno suprotne opcije. (to je samo primer)
evo ga opet ovaj. A DS NIJE ULTRA LEVO??????????? Smile

vradovic
Mislim da si malo pobrkao loncice, SPO pokusava da bude desno od centra , oni vode pricu o cetnistvu i monarhiji, kako ih stavi na levicu.
A Karicev PSS vise vuce kao SPS-ovim biracima, socijalne price, pa bi trebao da bude blizi levici.
Zaje^ao si se i za SPS i SDP.
Ali sve stranke posebno DS, znaju da skrenu na „pogresnu“ stranu.

Ja razumem politicki korektne forumase koji podrzavaju zapadnu politiku, ali oni koji to nisu ne bi trebalo da upadaju u zamku zvanu umereni i ekstremni nacionalizam, jer tako nesto ne postoji, sem u glavama americkih gebelsa.

Ako smatrate da su Radikali fasisti ili nacisti recite tako, samo nemojte da prosipate gluposti o nekom podeljenom nacionalizmu, po jacini inteziteta.
Ili si nacionalisti ili nisi.


Ja sam licno desno orjentisan, ali podrzavam svaku politicku opciju koja se zalaze za unistenje NSP, posebno S.A.D., i nisam rasista, tako da nemam nista protiv treceg sveta za razliku od prozapadnih Srba.
Mrznja prema Americi i zapadu je u stanju da pomiri nepomirljive i svi smo svedoci toga.

a izvina gambino, imam li ja prava da budem patriota??????

@Vradovic: da li si ti svestan da je GSS blizi DSu nego LDPu???? oni su sa vama jer ih je Tadic zamolio da se povuku na kratko dok se ne resi pitanje kosova! utuvi to sebi u glavu. Svilanovic licno kaze da je blizi DSu i da ce se uvek ponasati kako DS kaze! Smile Smile
« Poslednja izmena: 05. Dec 2006, 10:50:56 od Kraljevicu Marko »
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Samo pravo i napred!
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 226
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
prvi post je  Smile Smile Smile
evo ovako za neupucene:

levica: socijalizam,jednakost,globalizam,socijalna pravda,besplatno skolstvo,zdravstvo i sl.,demokratija,republika
desnica: kapitalizam,monarhija,nacionalizam

tako da kod nas nema levih partija,sem mozda LDP,posto je jedino za sta se oni bore svetski globalizam - ujedinjenje
svih zemalja u sveta u jednu - Albaniju Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Citat
tako da kod nas nema levih partija
Укратко сви су центар?
« Poslednja izmena: 08. Feb 2007, 16:49:14 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 12:32:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.