Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:37:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lets get ready to rumble  (Pročitano 7305 puta)
26. Mar 2010, 15:50:24
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 6500c


Dame i gospodo...

Budite svedoci i ucesnici stvaranja  istorije

U cast 8-mog rodjendana Burek foruma, 06 04 2010 god u 20 h odrzace se do sada najveci on line turnir ...u kome ce snage odmeriti neki od najvecih igraca ove drevne intelektualne igre...

Pozivaju se svi clanovi Burek foruma da se registruju i uzmu ucesce u ovom turniru i tako postanu ucesnici i svedoci stvaranja istorije...

Pokazite svoje znanje, hrabrost, umece, zelju za pobedom ili samo dodjite da se druzimo i navijamo za svoje favorite...

Navijajte ili pobedite:

1 Omera Ekica...coveka koji je pobedio u svim ili skoro svim TV kvizovima u Srbiji...

ConQUIZtador skor: PI 8102,  broj igara 497


2 Systemic Sy ...coveka iz senke...ubicu kula...nocnu moru svojih protivnika

ConQUIZtador skor: PI 7932,  broj igara 546


3 suncokreten-a : ..."treceg coveka" koji nikom ne ostaje duzan

ConQUIZtador skor: PI 7744, broj igara 1076


4 Totalisa: ...beskompromisnog borca...moram reci mog licnog favorita

ConQUIZtador skor: PI 7641,  broj igara 2108....


8 Wallery:  ...devojka koja je autor najveceg broja pitanja u ovom kvizu... i moja nesudjena ljubav Smile


10 Djubre018: ...momak koga sam naucio kako se igra ovaj kviz...a sad me redovno dobija Smile

ConQUIZtador skor:  PI 7367,  broj igara 4404...


ili nekog drugog sjajnog igraca kojih je ovde zaista mnogo...

Dame i gospodo, odbrojavanj je pocelo, udobno se smestite u svoje fotelje i vezite pojaseve...polecemo...10...9...8...7

Let's Get Ready To Rumbleeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!


« Poslednja izmena: 26. Mar 2010, 16:28:58 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I tako...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 38246
Zastava Šta te se samo tiče!?
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Motorola DynaTAC 8000X
Ti si se baš primio,a?  Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 6500c
Ti si se baš primio,a?  Smile

Strasno, ne spavam nocima Smile...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
@ertekin
Palo mi je u оči pa me zanima zašto si svima naveo PI i broj partija a samo kod tvoje nesuđene ljubavi si to izostavio?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


još uvek za tobom ludak

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 7938
Zastava Пало Алто
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
LG g5
ET ET imaces srece
necu te moci opet unistiti, odigram samo jednu partiju na dan tako da sam u slaboj formi  samo 2191 a mogao sam i vise
moj broj igara je opao u zadnje vreme zbog problema kojih imam
( sam znas o cemu ti govorim )

naravno turnir ce bit zanimljiv
voleo bih da sretnem sledece igrace jer ih veoma postujem i bilo bi mi zadovoljstvo igrati sa njima
Omer Ekic, Vasa_Ladacki, Totalis, steva77, ma ri ja i naravno moj omiljeni ET ET.

ne ocekujte previse od mene ipak mi je 17 godina
IP sačuvana
social share
Facebook community manager

Burek filmski magazin No.1
Burek filmski magazin No.2

* - Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot.
* - I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
* - Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
* - Istorija dokazuje da istorija može da dokaže sve.
* - Sky is the limit.
* - Postoje ljudi kojima su potrebni ljudi da im budu potrebni.
* - Ono što volimo da mislimo o sebi i ono što zaista jesmo retko kada imaju išta zajedničkog.




Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 6500c
@ertekin
Palo mi je u оči pa me zanima zašto si svima naveo PI i broj partija a samo kod tvoje nesuđene ljubavi si to izostavio?

"Ljubav je slepa"

Sjajna sposobnost da primetis stvari Omere...zato i jesi najbolji...izvinjavam se i ispravljam gresku...

8 Wallery:  ...devojka koja je autor najveceg broja pitanja u ovom kvizu... i moja nesudjena ljubav

ConQUIZtador skor: 7439,  broj igara : 6459...valjda se ovo pika, nemam opciju IZMENI




alex 69...nadam se da ces brzo razresiti svoje probleme...a sto se plasmana na turniru tice to je zaista malo bitno ili potpuno nebitno...lepo cemo se druziti i zezati...mada bice tu i polomljenih tastatura,miseva i povrataka u stvarnost...zavisi ko sta od ovoga ocekuje.
« Poslednja izmena: 27. Mar 2010, 00:15:01 od ertekin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Yo!!!:)))

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 93
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
SonyEricsson K510I
Zaboravio je da naglasi moj PI jer se totalno zbunio !!!
Hahahahahaha!!!
Mada, čudno je to kako sam mu na prečac postala nesuđena ljubav, čim je malo "bacio okce" u moj profil...
Smile
Šta su ti ljudi, eh...
A kad smo kod famoznog turnira, ozbiljno razmišljam da ne učestvujem, mada sam se prijavila, naravno...
Smiley
Verovatno ću u moj rodni Šabac za uskršnje praznike, a tamo nemam komp. Smile
Da se grebem po komšiluku, nisam toliko zaluđena. Smile
A ako i ostanem ovde gde jesam, možda ću i tada biti samo posmatrač i verna podrška mom draganu, LaGrofu. Smile
Što se, pak, pitanja tiče, smem da se opkladim da nisam ja ta koja ih je najviše poslala, ali neizmerno mi je drago ako ET ET  najčešće na moja "nailazi'', da stalno misli na mene... Smile Smile Smile


« Poslednja izmena: 27. Mar 2010, 10:59:25 od Wallery »
IP sačuvana
social share
...I gde nas nema - nije nas ni bilo. I gde smo slabi - ostaćemo uvek!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 400
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
A zaboravio si Cheinchija, nase gore list i jedan od reeetkih sa PI preko 7000 koji ne zapisuje i ne gugla, tj ne vara!!
IP sačuvana
social share
Alesandro Nesta bez traga i glasa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 6500c
Ovo je trebala da bude tema za opustanje i ja sam pokusao da ubacim "mrvicu" ironije ili sarkazma ali bez namere da povredim bilo cija osecanja ili tastinu...

Draga moja Wallery, mozda gresim ali ti u svakom pominjanju tvog lika i dela vidis pokusaj da se isti omalovazi.Vidis teoriju zavere tamo gde je nema i zao mi je sto sam te ovde uopste pomenuo u bilo kom kontekstu a narocito kao "moju nesudjenu ljubav"...kao sto rekoh pokusavam da relaksiram situaciju jer vidim da je veliki broj ljudi koji se nalaze na prvoj strani PI ranga prilicno napeta i ozbiljno razmislja da ne ucestvuje u ovom kvizu...

Shoshoncina druze, nisam nikoga "zaboravio" jednostavno da sam ubacio sve ljude sa PI preko 7000, post tj. tema bi bila predugacka pa sam izabrao ljude za koje sam pretpostavio da nece imati nista protiv,ali eto uvek se neko nadje uvredjen...Cheinchi je sjajan igrac i siguran sam da ce svoje znanje pokazatu u kvizu.


A sto se guglanja i varanja tice, meni je ta mogucnost prosto ne shvatljiva...kako neko uspe da za deset sekundi izgugla nesto...iskreno ja to nisam nikad ni pokusavao a i ne znam kako se to radi...a i ne bih se dobro osecao znajuci da imam visok PI koji je rezultat varanja...ali opet cudna smo mi nacija.
« Poslednja izmena: 27. Mar 2010, 15:09:12 od ertekin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 400
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Ma ok bre, necu da se raspravljam, da ti kvarim temu...super si ovo smislio !!

 

"Sutra cemo se biitiii, sutra cemo se tuucii!!"
IP sačuvana
social share
Alesandro Nesta bez traga i glasa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:37:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.