Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 13:14:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Letnja muvanja  (Pročitano 11485 puta)
18. Jul 2009, 03:34:38
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 372
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
SonyEricsson k800i
Evo ovako..svima da se izvinim ako sam pogresio mesto gde bi poruka trebala da zavrsi..neka me moderatori isprave,na moru sam i ulazim preko telefona.zaista mi je potrebna pomoc..naime letujem u crnoj gori i na plazi ima puno kafica,veliko setaliste ,uvece puno omladine,od 90-96 godista pretezno..ja sam 94to ali treniram plivanje i lepo sam razvijen decko pa svi misle da sam 92.
Dobro,to sad i nije toliko bitno..veceras posle nocnog kupanja smeknuo sam jednu devojcicu bila je u crnoj haljini crna kosa,zelene oci,za glavu niza od mene,boginja..mnogo mi se svidela..na momente mi se ucinilo da sam se i ja njoj svideo..veoma sam duhovit decko pa kad je cula moj i ortakov razgovor i moje odvale nasmejala se..mislim da je ocekivala da cu joj prici veceras,ali bio sam umoran i bila je neraspolozena kad sam rekao ortaku ajmo kuci,gledali smo se u oci u mnogo navrata...imam cilj a to je da joj sutra uvece pridjem..e sad treba mi savet iskusnijih..ne bih zeleo da izgledam napadno,visio sam i ranije po mnogim forumima,ako neko moze da mi objasni sta je tacno spontanost,opustenost imam..cisto mi treba pomoc oko prvog koraka,posle toga se lako snadjem..ne bih zeleo da prodjem kao neke devojke koje su meni prilazile i popile korpu,jer jednostavno mi se ne svidjaju,ja mnogo forsiram fizicki izgled i ne volim kad devojka meni pridje nije mi zanimljivo,mnogi mi zameraju.meni se svidja ova i ne bih voleo da je izgubim palo bi mi samopouzdanje znacajno..proslog leta sam prilazio i jednom sam popio zescu korpetinu na foru:sto mi diras devojku(ovo kaze drugarica te koju sam startovao)..??nesto slicno bi me dotuklo i vise u zivotu verovatno ne bih prisao ni jednoj devojci..inace devojka koja mi se dopada,stalno je u drustvu drugarice,po celo vece setaju same po plazi,kolko sam zakljucio na osnovu toga nemaju decka(uvek postoji opasnost od gore navedenog) ..po razgovoru sam zakljucio da su iz crne gore.slatke su obe al je ova bolja,mozda su i sestre..ako ja krenem na ovu ortak mi je rekao da ce on da proba ovu drugu,al uvek tako kaze pa nista.znaci pokusavam obavezno jer sam konacno nabio samopouzdanje posle dugo vremena..ranije sam dok sam bio manji mucao i sve to..znaci molim vas za neki savet cim pucam ovoliki kredit vazno je..znaci da li da slazem da sam stariji posto tako i izgledam jer sam obicno sa svojim godistem pio korpe u 90% slucajeva,nije mi jasno sto je to toliko bitno?ne bih hteo nikakve zvake,deluje mi kao skromna i normalna devojcica...nesto sto bi bilo od srca srcu..i da,da li alkohol dolazi u obzir kad malo cirkam posle mnogo lakse prilazim..oslobodim se svakakvog straha i osecam da mogu da prilazim celu noc svima,ali cini mi se da devojke to bas i ne vole..sto vise predloga to bolje.hvala unapred
Luka


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora lightsoft (Vreme: 18. Jul 2009, 04:11:25)
IP sačuvana
social share
eqweqe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 259
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson w550
Ma kad je večeras vidiš ti joj odma priđi i reci joj da si je primetio još ranije, da bi da je upoznaš. Za dalje ćeš se već snaći. Samo nemoj da joj prilaziš posle 2-3 sata razmišljanja nego odma čim uđe u lokal.
IP sačuvana
social share
Da je kupus dobar zec bi imao 100 kila.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla desktopsmiley_2_2
eto ti sad.... Hoćeš spontanost, a ovamo već imaš i cilj i plan u glavi, koji još dodatno želiš da razradiš uz pomoć kojekakvih komentara... Dakle, spontanost isključi... 
Jer, bar kako ja gledam na spontanost, ona uvek zavisi od trenutka, u skladu je sa situacijom i zavisi jedino od tvog viđenja iste u određenom momentu... Da bi bio spontan, ne treba previše da razmišljaš, treba da se osloniš jedino na svoja neka dosadašnja iskustva, na svoje karakterne crte, na sebe, onakvog kakav jesi... Toga ovde nema, jer ti već smišljaš kakav će pristup biti, kakav ćeš ti biti, razrađuješ u sebi kako bi moglo i kako bi trebalo da se odigra sve, čak ideš do toga da ste se 'postarali' i za njenu drugaricu... 
Kažeš da si opušten, to ti je dovoljno. Ali, ja ne bih rekla da jesi.... "da li alkohol dolazi u obzir kad malo cirkam posle mnogo lakse prilazim..oslobodim se svakakvog straha i osecam da mogu da prilazim celu noc svima"  - ovo mi se ne uklapa u tu sliku..... Uostalom imaš 14, 15 godina, o kakvom alkoholu pričaš???
Kad smo već kod godina..... "znaci da li da slazem da sam stariji posto tako i izgledam jer sam obicno sa svojim godistem pio korpe u 90% slucajeva"  Spontanost ne uključuje unapred osmišljenu laž : )))  I koja je razlika, imao 14 ili 16 godina? Pa šta ako si 'pio korpe'? U, tek će ih biti.... što pre naučiš to da podneseš, biće ti kasnije lakše.... : ))   
Šta još? Pa ništa... naoružaj se osmehom i dobrom voljom, oslobodi se fraza i teorije... Pa kako prođe, uostalom to je samo kratka letnja igra, ništa više od toga... ne bi trebalo da te brine kakav ćeš odraz svog lika videti u njenim, lepim, zelenim, očima (simpatičan mi je taj detalj, koji si zapazio)
ajd' pa nek' je sa srećom    Smile
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i
   E, ti bi savete za dobro muvanje, pa si dosao ovde na forum! Greska!  Smile
   Mala sala. Postovanje kolegama.  Smile

   Kako ja to vidim, cim ti odlozis to, sve je teze i teze, dok ne postane u pm tesko. Ne razumem zasto, ali tako je. Tako sam i ja pre koji dan video neku seksi devojku, ali nisam joj odmah prisao... i na kraju nisam uopste. Smile
   Cim vidis neku da ti se dopadne, odma! I samo roknes prvu stvar koja ti je na pameti. Mislim, prvu racionalnu i kulturnu stvar (znamo svi sta muskarcima prvo pada na pamet kada vide dobru ribu). A za ovo da ti pruzim pomoc ne mogu...

   Mozda nemoj ni o cemu da razmisljas, relaksiraj se, i onda kad je vidis, odma jurni, zvek nesto, pa de padne da padne... ako uopste padne. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 372
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
SonyEricsson k800i
Znaci,bez ikakvog plana,sve opusteno..pa jbg trebo sam sinoc al sam morao kuci jbg,ocekivala je ja mislim da joj juce pridjem pa zato veceras izduvam..sta mislite?dobro,necu piti,imam 15 godina,a kad mnogima to kazem,pa i nekima koje su mene startovale,dobijem samo:ok cao
IP sačuvana
social share
eqweqe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia N97
Pridji vecheras, reci bilo shta, jer ako si joj se dopao proci ce bilo shta da kazhesh. Reci im da si ih primetio sinoc. Ali kljuchna stvar koju sam hteo da ti napishem je da im obema pridjesh, da obema posvetish pazhnju. Ako pridjesh samo njoj, drugarica ce se osetiti odbacheno, nebitno i shta ti ja znam, i sabotiracve sve tvoje napore. A devojke ko devojke u tim godinama vishe slushaju drugarice nego sebe. Ti i ortak u tandemu, nije losha ideja ali nemojte odmah da se podelite, ti sa ovom malom a on sa drugaricom. Bitno je da ti inicirash shto brzhe kontakt sa njih dve. Shto vishe se zezaj sa ortakom kao i sinoc, i na isti nachin se i sa njih dve zezaj. Budi malko bezobrazan, boli te uvo.

I srecno.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 259
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson w550
Док ти смислиш начин како да приђеш проћи ће вам летовање Smile
IP sačuvana
social share
Da je kupus dobar zec bi imao 100 kila.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Pridji vecheras, reci bilo shta, jer ako si joj se dopao proci ce bilo shta da kazhesh. Reci im da si ih primetio sinoc. Ali kljuchna stvar koju sam hteo da ti napishem je da im obema pridjesh, da obema posvetish pazhnju. Ako pridjesh samo njoj, drugarica ce se osetiti odbacheno, nebitno i shta ti ja znam, i sabotiracve sve tvoje napore. A devojke ko devojke u tim godinama vishe slushaju drugarice nego sebe. Ti i ortak u tandemu, nije losha ideja ali nemojte odmah da se podelite, ti sa ovom malom a on sa drugaricom. Bitno je da ti inicirash shto brzhe kontakt sa njih dve. Shto vishe se zezaj sa ortakom kao i sinoc, i na isti nachin se i sa njih dve zezaj. Budi malko bezobrazan, boli te uvo.

I srecno.

Poslusaj ovaj savet,sve ti je cika Far lepo rekao  Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
 probaj ovo : dodji do njenog stola ili vec gde bude bila , stani ispred nje i pochni da je gledash ali nishta ne govori. ona ce onda da te pita shta hocesh i verovatno ce ti reci da si lud ,blesav ili tako neshto pogrdno  Smile . ti joj onda reci da si poludeo zbog njenih zanosnih zelenih ociju i.t.d. ona ce pocheti da se smeje ,a ti si uspostavio prvi kontakt  Smile ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia N97
Pridji vecheras, reci bilo shta, jer ako si joj se dopao proci ce bilo shta da kazhesh. Reci im da si ih primetio sinoc. Ali kljuchna stvar koju sam hteo da ti napishem je da im obema pridjesh, da obema posvetish pazhnju. Ako pridjesh samo njoj, drugarica ce se osetiti odbacheno, nebitno i shta ti ja znam, i sabotiracve sve tvoje napore. A devojke ko devojke u tim godinama vishe slushaju drugarice nego sebe. Ti i ortak u tandemu, nije losha ideja ali nemojte odmah da se podelite, ti sa ovom malom a on sa drugaricom. Bitno je da ti inicirash shto brzhe kontakt sa njih dve. Shto vishe se zezaj sa ortakom kao i sinoc, i na isti nachin se i sa njih dve zezaj. Budi malko bezobrazan, boli te uvo.

I srecno.

Poslusaj ovaj savet,sve ti je cika Far lepo rekao  Smile Smile

Shto chika majku mu ?  Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 13:14:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.