Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:38:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Let 3,umetnost ili sprdnja?  (Pročitano 6018 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5;M
mob
Samsung Neki shit
Znate sta je cool...citajuci ovu temu provaljujem koliko su ljudi ustvari ograniceni i zatucani i uopshte ne shvataju ono sto let 3 radi..gledate pogreshne stvari kod tog benda...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Sve bih ucinila za moje sence:)

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 37
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Pa hajde nam onda ti objasni koje stvari bi stvari trebalo da gledamo. Smile  .Ja i dalje stojim pri tome da mi se tekstovi ne dopadaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
Pa hajde nam onda ti objasni ....
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Born to be wild

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4116
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
SonyEricsson k770
Znate sta je cool...citajuci ovu temu provaljujem koliko su ljudi ustvari ograniceni i zatucani i uopshte ne shvataju ono sto let 3 radi..gledate pogreshne stvari kod tog benda...
pravo kazes...
ljudi se zajebavaju...
bas sam bio u subotu na njihovom koncertu, bilo je ludo Smile
fakat znaju napravit atmosferu...al gle, nit lose sviraju...
ajde da to bzvz nabijaju po gitarama, al ipak oni
neki k*rac sviraju...
a textovi, ko voli nek izvoli..
meni su super
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 3Gs
Let 3 kažnjeni zbog golotinje na koncertu

Članovi kultne riječke grupe Let 3, Damir Martinović Mrle, Zoran Prodanović Prlja i Ivan Žarar moraće da plate 300 kuna, (40 evra) kazne, jer su na koncertu na trgu u Varaždinu prošlog decembra pokazivanjem stražnjice i genitalija narušili javni red i mir.

Ako ne plate, članovi Let 3 moraće tri dana da provedu na društveno korisnom radu ili u zatvoru, prenosi internet sajt Popboks.com.

''Uvredjeni smo i žalićemo se, jer je to udar pravne države na umetnički izraz Leta 3'', rekao je Mrle tim povodom.

''Ironija celog slučaja je da smo koncert na glavnom varaždinskom trgu, na pozornici smeštenoj ispred Gradskog poglavarstva, održali upravo na poziv Grada Varaždina. Nakon što smo završili sa svirkom, policija je došla u našu garderobu i legitimisala nas pod isprikom da imaju kome poslati prekršajnu tužbu ako se neko od gradjana Varaždina oseti uvredjenim našim nastupom.

To se sad i dogodilo, iako u rešenju koje smo dobili ne piše je li se neki gradjanin uopšte osetio uvredjenim'', kazao je Mrle i dodao kako će zatražiti i rekonstrukciju nastupa na nadležnom sudu kako bi videli čime su to narušavali javni red i mir.

"Ako odemo u zatvor jebat će nas svi u guzicu", navode članovi Let 3 na svom blogu.

"Mi se toga ne bojimo jer već duže vreme u guzici nosimo čep. On potiče iz drevnog Japana, a izradio ga je veliki filozof i mislilac Turimtiga. Čep potvrdjuje i to da zahvaljujući njemu nismo bili potpuno goli, već su nam guzice bile ukrašene ovim umetničkim i korisnim predmetom", kažu članovi grupe.
Smile Smile



Izvor: MTS-Mondo

kraljevi.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 292
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
po meni sprdnja, ali pouzdano znam da imaju kvalitetne muzicare
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


ostaču slobodan, neću se vezati

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
let 3 sam prvi puta gledao još dok su se zvali let 2. . . gledao sam ih jako puno puta, jbg.  iz istog smo kvarta, a i probe su im ni 100 m od moje kuće.

Jako sam ih volio slušati i gledati nekada, al ovo što rade zadnjih 7 godina je stvarno goli kurac.  To više nema nikakve veze sa onim starim Let3.  Unjetnost? pa dobro, neka je to umjetnost, al danas je nažalost svako drkanje kurca proglašeno za umjetnošću.
Ono što im se mora priznati je nevjerojatno dobra usviranost, al s druge strane, jebeš rock bend koji na probama uvježbava svaki pokret, kad će se šta reći, tipa ruke gore bla-bla.  Tu više nema ni malo iskrenosti, spontanosti.
Sve se radi samo zbog love, i zato i sviraju tu usranu narodnjačku muziku, koja nema nikakve veze ni sa rockom a još manje sa alternativom, a oni se i dalje na to kao furaju.
Riječke pičke??  da. . oni koji ih malo bolje poznaju, znaju da su neki od članova, ne mogu tvrditi za sve, prave pičke.  od ljudi.   nisu nekad možda takvi bili, al para mjenja sve, pa tako i ljude.  nažalost.

I taj koncert u Rijeci, u Harteri. . hahaha, kao nešto jako strašno.  ok, vizualno su napravili nešto što nema na ovim prostorima, al vani tako nešto je radi skoro svaki prosječan bend, i to još prije 10 godina  a što se muzike tiče, došlo mi je da odem sa koncerta nakon 20 minuta

za kraj - ''prodane duše mogu da mi puše'' !!!!

p. s.  istina, u bendu ima i pokoji srbin, al to im užasno smeta, barem u hrvatskoj, tako da im se to ne smije ni spomenuti. . pa jebo čovjeka koji se boji samog sebe. . . da, P I Č K E !!!!
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 292
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ali iskreni njihova pesma Nisi me volela u ono vrjeme je pomeni odlicna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Sve bih ucinila za moje sence:)

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 37
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Bas me cudi to sto im smeta a vezano za clanove koji su Srbi!?Mislim,ako je vec to problem sto nisu uzeli neke koji su Hrvati? Uostalom kao da je to bitno ko je sta,valjda je bitno kakav si covek! Ako si pi..ka nije bitna nacionalnost..Kakva glupost!!E pa tek mi se sad ne svidjaju Smile..Vise me je zanimalo sta ljudi misle o njihovoj muzici,nastupima,pesmama itd.ali moram i ovo da uzmem u obzir Smile.Ipak vidim da su misljenja podeljena a na kraju krajeva ukusi su razliciti i svako ima prava da slusa sta hoce.Ja njihov cd svakako necu kupiti..mada moj muz sigurno hoce Smile   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Mozilla (KHTML,
Ali iskreni njihova pesma Nisi me volela u ono vrjeme je pomeni odlicna.

pesma se zove "Dijete u vremenu". radjena po Dip Parplovom hitu "Child in time" sa tekstom Sabana Saulica - "Dođi da ostarimo zajedno" ....  Smile

pa ti vidi ....


~R
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:38:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.