Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Leri O'Benon u KK.Zvezdi  (Pročitano 7708 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Ti bi izmedju 4 sezone borbe za opstanak sa juniorima da bi jedna bila dobra, i 5 sezona sa povremenim uspesima na svim poljima.. odabrao ovo prvo?

Kakav opstanak u ligi? Pa ne mislim ja da igraju deca od 8 godina, nego igraci iz omladinske skole. u obe lige u kojima je zvezda igrala, garantujem da sa igracima iz omladisnske skole, takodje ne bi nista osovjili, eto cak ni taj kup, ako je to neka mera uspeha, a mozda bi bili jednu ili dve pozicije losije plasirani. Pa sta? Zar je tebi bitno da li ce zvezda biti cetvrta ili peta na tabeli? Meni to stvarno nije bitno, a za ove cetiri godine bi ti klinci bili danas formirani igraci koji bi zarili i palili, bar na ovim nasim prostorima.

Kakvi su to povremeni uspesi? Ja koliko znam, jedino sto je Zvezda osvojila u poslednjih 5 godina je bio taj kup, koji je opet osvojila na misice i znas da su igrali u svim utakmicama produzetke i pobedjivali sa 1 poenom razlike. Plus je tada igrao i Rakocevic i Jeretin i svi ostali. Koje druge povremene uspehe je Zvezda imala?

Citat
Pa niko nije lud da reskira zbog par talentovanih klinaca od kojih mozda ne bude nista... mozda oni budu novi krstici, vujanici.. a sta ako ne budu.. pa i posle 3-4 sezone njihovog stasavanja ne bude nista...

Pa da je Zvezda do sada postala evropski tim koji bi trebao da igra zapzaenu ulogu u evropligi, onda naravno da nisu trebali da rizikuju, ali posto oni do sada nista nisu uradili, a pritom nisu napravili ni jednog pravog igraca koji sutra moe makar reprezentaciji da koristi, kao sto to radi partizan, to je posebna prica. Vidis partizan sta radi, pa i refleks. Oni dovode igrace iz svojih omladinskih skola, prave od njih velike igrace i onda ih takodje prodaju, ali oni bar, mislim na partizan, osvajaju titule ovde, a i svake godine im neki igrac ode u nba, pa uzmu debele pare za to. Mi samo trosimo pare, nemamo rezultate ni kod nas i imamo politiku drzi vodu dok majstori odu. Najbolji primer kako se dobro vodi klub je refleks. Oni me potpuno odusevljavaju. Oni su poceli kao neki klub za koji niko nije cuo, a danas su jedan od 3 najaca kluba, sa po meni, ubedljivo najtalentovanijim igracima, najboljom selekcijom, najboljim radom sa mladim i starijim igracima i tako dalje. Pa ako je reklfleks iz nicega mogao da psotane tako dobar klub, zasto onda Zvezda to ne moze sa tradicijom koju ima? Zasto Zvezda nije kupila te mlade igrace, koje je reflks kupio ili napravio u svojoj skoli? Pogledaj pre cetiri godine kada je zvezda kretala u pohod na evropu, koliko igraca koji su danas ekstra dobri vec ili su ekstra talenti su bili po raznim omladinskim skolama u refleksu.

Citat
A i veliki je problem gde naci mlade igrace , kad je refleks odavno obezbedio ugovore sa maltene svima iz mladjih sastava reprezentacije

Ko pre devojci, sam u nju upada.

Citat
Skuni je bio prosecan igrac, kao i ova dvojica druga... rakoc je bio nesto mnogo vece, ali se za njega znalo da je dosao da ne bi ispao iz svih tokova i da ce covek da ide.. jeretin ostao, ostao kostur ekipe.. otisao henderson.. dosao novi i idemo dalje.. i on kad ode, docice novi..

Rakocevic jeste bio veliki potencijal i danas je moze se vec revi veliki igrac. Njemu nista ne prigvaram. On je oduvek bio zvezdas i ostao i meni je to dovoljno. Takodje je sa najboljim namerama dosao u zvezdu i rekao je da ce otici,t ako da je to ok sa njegove strane. Ja ne kapiram samo kakav interes u tome i kakvu perspektivu su imali ljudi u klubu od te jedne sezone?
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Kakav opstanak u ligi? Pa ne mislim ja da igraju deca od 8 godina, nego igraci iz omladinske skole. u obe lige u kojima je zvezda igrala, garantujem da sa igracima iz omladisnske skole, takodje ne bi nista osovjili, eto cak ni taj kup, ako je to neka mera uspeha, a mozda bi bili jednu ili dve pozicije losije plasirani. Pa sta? Zar je tebi bitno da li ce zvezda biti cetvrta ili peta na tabeli? Meni to stvarno nije bitno, a za ove cetiri godine bi ti klinci bili danas formirani igraci koji bi zarili i palili, bar na ovim nasim prostorima.

Kakvi su to povremeni uspesi? Ja koliko znam, jedino sto je Zvezda osvojila u poslednjih 5 godina je bio taj kup, koji je opet osvojila na misice i znas da su igrali u svim utakmicama produzetke i pobedjivali sa 1 poenom razlike. Plus je tada igrao i Rakocevic i Jeretin i svi ostali. Koje druge povremene uspehe je Zvezda imala
Polufinale jadranske, polufinale playofa, kup.. to su realno uspesi.
Zvezda je uzela kup tada onakvom refleksu i partizanu.. da je i rebraca u njoj igrao to je veliki uspeh.
Vrlo je bitno da li je neko 4 ili 5-6-7-8 na tabeli, posebno kad imas u vidu da je onakva vojvodina prosle godine bila Peta, i da ko bude iza prvih par mesta igra tramvaj ligu, a ko bude u prvih par igra ipak jadransku sa ipak razumno kvalitetnim ekipama, i sa koliko toliko mogucnoscu za napredak igraca i dobijanje nekih para od spoznora.
Zvezda sa juniorima ne bi bila 5, bila bi 7-8.. a to je sramota, mnogo veca nego biti u top 4 u ipak, za nase uslove jakoj konkurenciji.

Citat
Pa da je Zvezda do sada postala evropski tim koji bi trebao da igra zapzaenu ulogu u evropligi, onda naravno da nisu trebali da rizikuju, ali posto oni do sada nista nisu uradili, a pritom nisu napravili ni jednog pravog igraca koji sutra moe makar reprezentaciji da koristi, kao sto to radi partizan, to je posebna prica. Vidis partizan sta radi, pa i refleks. Oni dovode igrace iz svojih omladinskih skola, prave od njih velike igrace i onda ih takodje prodaju, ali oni bar, mislim na partizan, osvajaju titule ovde, a i svake godine im neki igrac ode u nba, pa uzmu debele pare za to. Mi samo trosimo pare, nemamo rezultate ni kod nas i imamo politiku drzi vodu dok majstori odu. Najbolji primer kako se dobro vodi klub je refleks. Oni me potpuno odusevljavaju. Oni su poceli kao neki klub za koji niko nije cuo, a danas su jedan od 3 najaca kluba, sa po meni, ubedljivo najtalentovanijim igracima, najboljom selekcijom, najboljim radom sa mladim i starijim igracima i tako dalje. Pa ako je reklfleks iz nicega mogao da psotane tako dobar klub, zasto onda Zvezda to ne moze sa tradicijom koju ima? Zasto Zvezda nije kupila te mlade igrace, koje je reflks kupio ili napravio u svojoj skoli? Pogledaj pre cetiri godine kada je zvezda kretala u pohod na evropu, koliko igraca koji su danas ekstra dobri vec ili su ekstra talenti su bili po raznim omladinskim skolama u refleksu.
A sta je taj paritzan uradio sa takvim timom koji je glat bio u top 5 evropskih? Jel svake godine pusio? Jeste. Uzeo titulu kod nas? ... pa? Sa takvim igracima to samo pod duskom vujosevicem moze da dodje u pitanje...
Sta je taj refleks uradio? Jesu bili koje mesto iznad nas, ali nista napravili znacajno nisu.
Refleks je poceo kao covicev klub sa mnogo para i uvek dobrim timom, to je poslednjih 10 godina i toliko je u top 3 konstantno. Ili kao FMP ili kao Reflex. Imaju odlican skauting jer kupe sve klince, ali imaju i 10 godina stabilnog poslovanja i obezbedjenu buducnost.. a zvezda je tek pravi.. onako kako to najbolje moze.
Znam ja da bi ti to bolje uradio Smiley Tako je bilo i sa dzajom da leti al kad treba reci ko da dodje i sta i kako da uradi, niko ne zna.
Ja verujem ovim ljudima. Nek naprave od zvezde ekipu koja stabilno igra i uvek je u 5, a za uspehe, polako, cekali smo 30 godina da budemo bolji od partizana u kosarci, cekacemo jos. Povremeni uspesi nisu preterano bitni... poslednjih 20 godina bili su maltene sve vreme nadmocni... i imali su izuzetne igrace.. i uzimali su iz zvezde sve sto je valjalo.. bar toga vise nema. Step by step.

Citat
Rakocevic jeste bio veliki potencijal i danas je moze se vec revi veliki igrac.
Nema tu moze se reci veliki.. covek je zvanicno najbolji igrac najjace evropske lige Smiley

Citat
Ja ne kapiram samo kakav interes u tome i kakvu perspektivu su imali ljudi u klubu od te jedne sezone?
Primer nadrkanog klinca koji je mislio pre 5 godina da moze da kuca sa penala, a onda shvatio kako da od sebe napravi velikog igraca mislim da je prilicno lep uzor.. makar i godinu dana... svim onima koji su u zvezdi tad bili.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Prvo Partizan je osvojio i osvaja i dalje nase prvenstvo, pa makar nista vise ne uradio, opet je bolji od nas. Pritom, Partizan je makar igrao evroligu i uzimao pare, sto mi nismo. Trece, Partizan je pre 5-6 godina igrao final-four evro-lige, a mi koliko se secam nismo nikada ni grupu u nizerazrednim takmicenjima uspeli da prodjemo, u poslednjih deset godina. Dalje, Partizan pravi igrace sto je dobro za njih, jer ih dobro prodaju, nakon sto osvoje prvenstvo, a dobro je iz reprezentaciju.

Sto se tice poslovanja kluba i nove garniture u kk crvena zvezda, procitaj malo starije teme, pa onda nesto pricaj. Ti si prvi pljuvao i napadao Ziku Andjelkovica do neba i njegovu ekipu, a sada pricas kako ih podrzavas. Ja cenim ljude kakve god stavove imali, ako su u njima dosledni.

Ako opet treba da se vracam na Dzajica, da, ponovo cu ti reci, da mislim da je najbolje sto se zvezdi desilo posle osvajanja kupa sampiona, je upravo to sto je on, a jos vaznije, ekipa oko njega, otisla iz Zvezde. Koga da dovedu? Kakvo je to pitanje? Pa sigurno nece mene da pitaju koga da dovedu, kao sto me nisu pitali ni oko smene Dzajica. Doveli su Piksija i za sada, ja sam zadovoljan njegovim potezima, ne i rezultatima, ali suvise je malo vremena da bi se rezultati mogli videti i oni ce se videti tek mozda za par sezona.

A to koliko je lose vodjen kk crvea zvezda je toliko ocigledno da svako moze to da vidi, pricam o periodu pre Zike Andjelkovica. Ne samo sto je klub finansijksi bio u teskoj dubiozi, nego je gubio i dozvoljavao Partzianu i ostalim keipama da mu odvode igrace poput VUjanica, Radmanovica, Tomasevica, Bogdanovica i mnogih drugih. To je sada stabilizovano, valjdai nadamo se da nam vise makar ovo sto imamo nece uzimati. Ovo sam napisao upravo zbog Rakocevica, kao najboljeg primera da Zvezda nije umela da iskoristi ni ono sto ima, a ne da jos dovede nesto sa strane. Rakocevic dok je bio u Zvezdi, bio je napaljeni klinac koji je samo bio ultra brz i nista drugo. Tek kada je otisao u Buducnost poceo je da sazreva kao igrac i do dan danas je sve bolji. Da je ostao u Zvezdi, u onakvoj Zvezdi, pitanje je sta bi bilo sa njim.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Prvo Partizan je osvojio i osvaja i dalje nase prvenstvo, pa makar nista vise ne uradio, opet je bolji od nas. Pritom, Partizan je makar igrao evroligu i uzimao pare, sto mi nismo. Trece, Partizan je pre 5-6 godina igrao final-four evro-lige, a mi koliko se secam nismo nikada ni grupu u nizerazrednim takmicenjima uspeli da prodjemo, u poslednjih deset godina. Dalje, Partizan pravi igrace sto je dobro za njih, jer ih dobro prodaju, nakon sto osvoje prvenstvo, a dobro je iz reprezentaciju.
Pre malo vise od 5-6. A pre i posle toga iako je imao odlican tim, nije prolazio ni grupu.
To sto se ti nesecas da je zvezda za jedan razlike izgubila finale kupa koraca (a i to je pitanje jer je popovic dao trojku sa pola terena dovoljno vremena pre kraja) u toku tih 10 godina, stvar je pamcenja. Ja recimo to necu nikad zaboraviti posto sam na toj utakmici bio.

Citat
Sto se tice poslovanja kluba i nove garniture u kk crvena zvezda, procitaj malo starije teme, pa onda nesto pricaj. Ti si prvi pljuvao i napadao Ziku Andjelkovica do neba i njegovu ekipu, a sada pricas kako ih podrzavas. Ja cenim ljude kakve god stavove imali, ako su u njima dosledni.
Ja pljuvao Ziku? Kada je dosao bio sam protiv toga, jer mi se nije ni malo svidelo da odmah po dolasku Dos-a na vlast, visoki funkcioner preuzme Zvezdu. Cim sam video kako covek radi rekao sam svaka cast i stoji pri tom stavu vec jako jako dugo. Ekstremno sam zadovoljan svime sto je uradio. Iako je bilo gresaka, pozitivne stvari su daleko uocljivije.

Citat
Ako opet treba da se vracam na Dzajica, da, ponovo cu ti reci, da mislim da je najbolje sto se zvezdi desilo posle osvajanja kupa sampiona, je upravo to sto je on, a jos vaznije, ekipa oko njega, otisla iz Zvezde. Koga da dovedu? Kakvo je to pitanje? Pa sigurno nece mene da pitaju koga da dovedu, kao sto me nisu pitali ni oko smene Dzajica. Doveli su Piksija i za sada, ja sam zadovoljan njegovim potezima, ne i rezultatima, ali suvise je malo vremena da bi se rezultati mogli videti i oni ce se videti tek mozda za par sezona.

A to koliko je lose vodjen kk crvea zvezda je toliko ocigledno da svako moze to da vidi, pricam o periodu pre Zike Andjelkovica. Ne samo sto je klub finansijksi bio u teskoj dubiozi, nego je gubio i dozvoljavao Partzianu i ostalim keipama da mu odvode igrace poput VUjanica, Radmanovica, Tomasevica, Bogdanovica i mnogih drugih. To je sada stabilizovano, valjdai nadamo se da nam vise makar ovo sto imamo nece uzimati. Ovo sam napisao upravo zbog Rakocevica, kao najboljeg primera da Zvezda nije umela da iskoristi ni ono sto ima, a ne da jos dovede nesto sa strane.
I dalje ti ne shvatas poentu, da bi nesto imao pravo da kritikujes moras da imas alternativu koja je bolja. Sve drugo je mlacenje prazne slame.
Svi mi znamo da je poslednjih par godina s dzajom bilo lose, a jel ovo bolje sad? Toliko frke ni oko cega.. zvezda prvo kolo nereseno, jedva dobija vozdovac i gubi od zete... Mislim. ok.. ima vremena.. al svejedno.. da je ovo bolje nego sto je bilo nije.. jedina pozitivna stvar je sto ove godine nisi imao psv da te baci u depresiju.. al polako.. ako prodjemo bragu to nam ne gine.. al to je za fudbalske teme.
Znamo svi kakva je uprava bila u kk zvezda.. i kako nije radila posao.. i kako nova radi posao.. i sta se sad ocekuje? Tek se klub izvukao iz govana, odmah treba da bude na krovu evrope.. pa ne ide to tako... zvezda je par godina bila na pragu ispadanja iz lige.. sad je stabilni top 4 u domacem prvenstvu i u jadranskoj... to je sasvim ok. Postepeno, dosao je sakota, dosao je ovaj mali, da vidimo sta ce biti. Ostali su svi bitni igraci.. pa nek samo ponove rezultat od prosle sezone nije strasno. A mislim da ce biti bolji.

Citat
Rakocevic dok je bio u Zvezdi, bio je napaljeni klinac koji je samo bio ultra brz i nista drugo. Tek kada je otisao u Buducnost poceo je da sazreva kao igrac i do dan danas je sve bolji. Da je ostao u Zvezdi, u onakvoj Zvezdi, pitanje je sta bi bilo sa njim.
Rakocevic je shvatio tek kada su ga oladili na klupu da sedi i gleda kako drugi igraju. Isti kakav je bio u Zvezdi bio je u Buducnosti jer je bio zvezda. Ladan tus... u slucaju takvih igraca, idealan.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Mrzi me sada da trazim, ali znam da si govorio sve najgore protiv nove uprave kk crvena zvezda na celu sa Zivoradom Andjelkovicem. I to si govorio bas u temi gde se diskutovalo o fk crvena zvezda, Dzajicu i smeni celokupnog rukovodstva. Ako se ti toga ne secas ili porices to, onda neka ti bude.

Ja vec evo mesecima pricam da, kada je fk cevrena zvezda u pitanju, niti je Dzajic smenjen zato sto sam ja to hteo, niti je Piksi dosao zato sto sam ja to hteo, jednostavno i ja i ti smo nebitni potpuno u toj prici. Ja sam obican navijac i kao takav hocu da vidim rezultate svog kluba, a oni koji za vodjenje tog kluba primaju debele pare, treba da razbijaju glavu koga ce i gde postaviti i sta ce uraiti da meni kao navijacu obezbede dobre rezultate mog voljenog kluba. Kada ja budem imao tolike milione u svom dzepu, kao sto to ima Dzajic i ekipa oko njega, onda mozes da me pitas zasto je nesto dobro ili lose u klubu. Ovako, uopste me ne zanima sta ce i kako da rade, ja jednostavno hocu da vidim rezultate. Posto svako ko nije potpuno retardiran je mogao da vidi da nesto bas ne funkcionise sjajno u klubu koji je doziveo svoje najteze poraze u evrop takmicenjima od svog nastanka, tako sam i ja shvatio da tu nesto nije bas kako treba da bi bilo dobro promeniti ljude koji vode klub vec godinama i koji su dozovlili da dodje do toga. Ko ce da dodje, ili ko je vec dosao, mene ne zanima. Da li ce to da bude Piksi, Jugovic, Karic, Miskovic, uopste me ne zanima. Hocu samo da Zvezda ima rezultate i ko god to moze meni da priusti, taj je za mene dobar vodja kluba.

Sto se Koraca tice, da sezam se te ekipe, secam se itog takmicenja, secam se svega i ako nisam bio na utakmici. To nije vredno pomena, prvo zato sto je ista ta ekipa te ili sledece sezone idva izbegla ispadanje iz lige i to u poslednjem kolu, a drugo zato sto Kup Koraca ne moze da se poredi sa evro ligom po kvalitetu, narocito sa tom tadasnjom evro ligom kada je bila jedinstvena i kada nije bilo uleb kupa i ostalih podela. Lepo sto su dosli do finala, ali nije to nesto cime se treba previse hvaliti. Partizan nije imao neke zapzenije rezultate, ali je uzimao svake godine pare, osvajao svake godine skoro, nacionalno prvenstvo i na kraju krajeva, pravio odlicne igrace iz svojih juniorskih pogona ,koji danas predstavljaju oslonac reprezentacije i koji su vecinom nba igraci.

KK Zvezda, naravno da nije mogla iz govana da osvoji evro ligu, niko to nije ni ocekivao. Ali cetiri, sada vec peta sezona, je dovoljno vremena da se ako nista drugo osovji nacionalno prvenstvo ipostane ucesnik u evro ligi. Mi to jos nismo uspeli i zato kazem da nesto tu ne stima. Drugo, mene zanima dugorocna strategija kluba. Koja je sugorocna strategija kluba? Ako je dugorocna strategija kluba da svake godine dovodi nekog novog igraca koji ce ostajati jednu sezonu i onda odlaziti i to da bi klub bio treci ili cetvrti u nasoj ligi, onda je to jadno. I nije tacno da niko nije otisao. Otisao je Vukosavljevic u Hemofarm, otisao je Slavko Stefanovic, mislim da je otisao i Lepojevic i jos sam za nekoga cuo, ali ne mogu sada da se setim tacno.
« Poslednja izmena: 29. Avg 2005, 13:39:07 od Ciklopentanoperhidrofenan »
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Mrzi me sada da trazim, ali znam da si govorio sve najgore protiv nove uprave kk crvena zvezda na celu sa Zivoradom Andjelkovicem. I to si govorio bas u temi gde se diskutovalo o fk crvena zvezda, Dzajicu i smeni celokupnog rukovodstva. Ako se ti toga ne secas ili porices to, onda neka ti bude.
Ok, to je glupost. Jedino sto jesam rekao to je da ako se previse oslanjamo na Ziku bice belaja kad DS prestane biti bitna stranka. Takodje i tad i u svakoj novoj poruci na tu temu jasno pise da cenim coveka i njegov rad. Dakle to sto se ti ne secas, samo je tvoj problem. Ne , nisam bio odusevljen sto je funkcioner bilo koje partije bio na celu zvezde, da bio sam odusevljen nacinom na kojije Zivorad Andjelkovic licno uradio posao. I nije petljao DS u Zvezdu za sta mu najvise zahvaljujem od svega.

Citat
Ja vec evo mesecima pricam da, kada je fk cevrena zvezda u pitanju, niti je Dzajic smenjen zato sto sam ja to hteo, niti je Piksi dosao zato sto sam ja to hteo, jednostavno i ja i ti smo nebitni potpuno u toj prici. Ja sam obican navijac i kao takav hocu da vidim rezultate svog kluba, a oni koji za vodjenje tog kluba primaju debele pare, treba da razbijaju glavu koga ce i gde postaviti i sta ce uraiti da meni kao navijacu obezbede dobre rezultate mog voljenog kluba. Kada ja budem imao tolike milione u svom dzepu, kao sto to ima Dzajic i ekipa oko njega, onda mozes da me pitas zasto je nesto dobro ili lose u klubu. Ovako, uopste me ne zanima sta ce i kako da rade, ja jednostavno hocu da vidim rezultate. Posto svako ko nije potpuno retardiran je mogao da vidi da nesto bas ne funkcionise sjajno u klubu koji je doziveo svoje najteze poraze u evrop takmicenjima od svog nastanka, tako sam i ja shvatio da tu nesto nije bas kako treba da bi bilo dobro promeniti ljude koji vode klub vec godinama i koji su dozovlili da dodje do toga. Ko ce da dodje, ili ko je vec dosao, mene ne zanima. Da li ce to da bude Piksi, Jugovic, Karic, Miskovic, uopste me ne zanima. Hocu samo da Zvezda ima rezultate i ko god to moze meni da priusti, taj je za mene dobar vodja kluba.
Mogu ja da nacrtam, al ni to nece pomoci.
Jednog dana ce ti se samo kazati da kad mislis reci da je nesto lose u sklopu koji kako tako radi, moras da ti ti sam odmah alternativu koja je bolja.
Ne moras ti to shvatiti jos... jednom hoces. Nebitno.

Citat
Sto se Koraca tice, da sezam se te ekipe, secam se itog takmicenja, secam se svega i ako nisam bio na utakmici. To nije vredno pomena, prvo zato sto je ista ta ekipa te ili sledece sezone idva izbegla ispadanje iz lige i to u poslednjem kolu, a drugo zato sto Kup Koraca ne moze da se poredi sa evro ligom po kvalitetu, narocito sa tom tadasnjom evro ligom kada je bila jedinstvena i kada nije bilo uleb kupa i ostalih podela. Lepo sto su dosli do finala, ali nije to nesto cime se treba previse hvaliti. Partizan nije imao neke zapzenije rezultate, ali je uzimao svake godine pare, osvajao svake godine skoro, nacionalno prvenstvo i na kraju krajeva, pravio odlicne igrace iz svojih juniorskih pogona ,koji danas predstavljaju oslonac reprezentacije i koji su vecinom nba igraci.
Hm.. ti si opet lupio glupost:
Citat
Partizan je pre 5-6 godina igrao final-four evro-lige, a mi koliko se secam nismo nikada ni grupu u nizerazrednim takmicenjima uspeli da prodjemo, u poslednjih deset godina. Dalje, Partizan pravi igrace sto je dobro za njih, jer ih dobro prodaju, nakon sto osvoje prvenstvo, a dobro je iz reprezentaciju.
To je jako vredno pomena. To je ekvivalent kupu Uefa u fudbalu, a to osvojiti nije bila mala stvar.
U to vreme konkretno partizan nije napravio ni jednog igraca koji je bilo gde bilo sta napravio, sve sto je i imao kupio je u 20 i nekoj i prodao dalje, ono sto je bilo partizanovo uglavnom nije napravilo nista tipa cubrilo, lukovski.. drobnjak je napravio nesto.. al to se ne moze nazvati uspehom.. tomasevic, canak, radosevic, markovic, etc etc nisu partizanova skola, beric / loncar i sl takodje nisu nista napravili a u najbolje vreme su igrali tu i sl. Partizanova skola su klinci koji su sad igrali, krstic, avdalovic, perovic.. a oni su pre 10 godina jos pili negazirane sokice i sricali prva slova.
Tim koji je uzeo kup koraca nije onaj isti koji se borio za opstanak.

Citat
KK Zvezda, naravno da nije mogla iz govana da osvoji evro ligu, niko to nije ni ocekivao. Ali cetiri, sada vec peta sezona, je dovoljno vremena da se ako nista drugo osovji nacionalno prvenstvo ipostane ucesnik u evro ligi. Mi to jos nismo uspeli i zato kazem da nesto tu ne stima. Drugo, mene zanima dugorocna strategija kluba. Koja je sugorocna strategija kluba? Ako je dugorocna strategija kluba da svake godine dovodi nekog novog igraca koji ce ostajati jednu sezonu i onda odlaziti i to da bi klub bio treci ili cetvrti u nasoj ligi, onda je to jadno. I nije tacno da niko nije otisao. Otisao je Vukosavljevic u Hemofarm, otisao je Slavko Stefanovic, mislim da je otisao i Lepojevic i jos sam za nekoga cuo, ali ne mogu sada da se setim tacno.
Koji od tih igraca je bio kljucan? Aj stefanovic nije bio los.. sta je vukosavljevic napravio da treba da ostaje? i lepojevic?
Dosli su Raicevic, Mandic, Ljubotina i bese jos neko
Dragojlovic produzio ugovor...
Par klinaca koji su bili sa juniorima na ep dobilo ugovore i sl...
To tebi mozda deluje sitno, al toliko se moze.
Sta je i tim i dokle se moze [Andjelković: Isti tim nastavlja projekat].
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
Citat
Par klinaca koji su bili sa juniorima na ep dobilo ugovore i sl...
ko je potpisao od njih? Jel znas mozda? Vetjinu je uzeo FMP, neki su otisli u Partizan, a ne znam ko je dosao od njih u Zvezdu...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jedna od vesti sa zvanicnog sajta:
Citat
Medju 12 reprezentativaca koje je selektor Petar Rodić poveo na kontinentalni šampionat za igrače do 16 godina su i dva košarkaša Crvene zvezde - Stefan Balmazović i Stefan Đorđević.
Ima jos nekih po vestima.. u svakom slucaju.. ima ih.
« Poslednja izmena: 29. Avg 2005, 15:22:16 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
Ok... 10x... Smiley mada ne znam da li su oni u prvom timu Zvezde ili u juniorima...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Juniorima, al sta ocekivati od klinaca under 16 godina...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.