Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 02:59:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lepe muslimanke u nasem gradu  (Pročitano 27853 puta)
22. Okt 2005, 22:30:49
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 314
mob
Nokia 6630
Prvo ne mislim da vredjam Islamske vernike,samo bih da kazem neko moje vidjenje situacija.

Naime u poslednjih pa slobodno mogu reci 7-8 godina upoznao sam dosta izuzetno lepih devojaka islamske veroispovesti u Beogradu.Dve su isle samnom u srednju skolu,i bile su slobodno mogu reci jedne od najboljih riba uopste u skoli...a sada su tek ribe ipo!Te devojke su potpuno moderne,uvek u trendu,veoma sexy,vitke,lepog lica,uredne,ciste,znaci extra,potpuno suprotno od stereotipa muslimanki.Ove devojke koje sam ja upoznao nista se ne razlikuju od sexy Srpkinja,sem po karakteristicnim Muslimanskim imenima i prezimenima.

Sta vi mislite o tome da li ste imali slicnih iskustava?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
mob
Alcatel 258
Pa mislim da je tema jako glupava bez hejta ali ako je lepa moze biti talibanka lepa je lepa ne mozes nista protiv toga.

uglavnom nisam imo prilika da se uverim nesto u tu njihovu privlacnost.  Feredza & Dimije  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 314
mob
Nokia 6630
ne brate nisam mislio da pod*ebavam nikog nego jednostavno znas i sam kad pomislis na takve zene obicno ti je prva pomisao feredza,zatvorena osoba,i slicno,a ovde navodim primer da su kod nas takve devojke,bar one koje sam ja upoznao,susta suprotnost,moderne su lepe i sexy
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
Taman posla- ove sa prostora Bosne znaju biti jako lepe a sad za ove iz Pakistana ili Tunisa ne znam. Ma bitno je da ga turis, kuj te pita ko je i sta. Ja sam bre imao devojku clan partije pa nista- jebao ja to ladno...
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 435
Zastava South Banat
mob
Nokia 
Pitanje na pogresnom mestu moze dovesti do bespotrebne rasprave bez konkretnih rezultata!Inace mene bas briga ko je koje nacionalnosti!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


BHF!!!

Zodijak
Pol
Poruke 108
mob
Samsung SGH - D500
pa to su samo predrasude a znamo da su one najgore...
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
Nece da dodje do nepotrebne rasprave ima ko ovde da vodi red. Lika to zanima i sta sad- ako ima sta da kazete kazite a ako ne nista...
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 209
Zastava
mislim da su muslimanke iz predela Irana , Iraka i tih zemalja veoma lepe zene samo sto to ne smeju da pokazu , pa kazite molim vas , zar nije tacno da su to zapravo Persijanke ? A znamo da su se kroz istoriju i ratovi vodili zbog lepih Persijanki !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
mob
Alcatel 258
Jbg  nisam hteo da povedem raspravu zbog neke glupe teme i kao sto sam reko ima lepih u svakom slucaju.
a ovo za feredzu i dimije glupost nesto kao prva asocijacija na njih.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
Persijanci cine 51% Irana i kolko sam imao prilike da vidim imaju neku osobenu lepotu. Takodje sam cuo da su Berberke jako lepo gradjene i da su uglavnom smedjokose. Al nemam slike...
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 02:59:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.06 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.