Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 10:59:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lekovita moć reči "izvini"  (Pročitano 5311 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Pa kad nekom kazes sto puta izvini onda se i iskreno kajes ?! Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Nokia 1800
Pa kad nekom kazes sto puta izvini onda se i iskreno kajes ?! Smile

Pa zavisi da li si istu grešku napravio drugi ili stoti put... Relativno je, naravno... I opet, nije bitna ni reč ni koliko si puta rekao izvini, već da li ti je na umu to što i na drumu  Smile
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Pa ti mu kazi da kad te povredi,ne koristi rec izvini
Kad me povredi samo se okrenem i odem...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
i sta se onda desava..pada zastava i tapse publika ?
Normalno je i da te neko povredi i da se neko izvini.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
i sta se onda desava..pada zastava i tapse publika ?
Normalno je i da te neko povredi i da se neko izvini.
Nazalost to je danas normalno,ali ako sam sa nekim onda on treba da mi bude izvor pozitivne energije,a ne neko zbog koga cu se svo vreme nervirati,ima mnogo bitnijih stvari u zivotu na koje treba da trosimo zivce,a ne na decka-devojku.Taj neko treba da nas podrzava,da pita kako si...Naravno da postoje problemi u svakoj vezi,ali nije lepo igrati se sa tudjim osecanjima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Nije,nije pogotovo ako je on pozitivni izvor energije
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
zamisljam sada kakav bi to muskarac bio...recimo pored mene...a da nikada ne napravi nesto za sta treba da kaze "izvini"....

(pa makar i bilo to da je uspio da mi potrosi svu toplu vodu iz bojlera- a da nije to i naglasio...a ja krenula da se kupam Smile)

sad bas razmisljam...kakav je taj koji ne grijesi...ama bas nikada...pa samim tim..."izvini" i nema u recniku...

aha...

sjetih se!

fikus Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
 Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
zamisljam sada kakav bi to muskarac bio...recimo pored mene...a da nikada ne napravi nesto za sta treba da kaze "izvini"....

(pa makar i bilo to da je uspio da mi potrosi svu toplu vodu iz bojlera- a da nije to i naglasio...a ja krenula da se kupam Smile)

sad bas razmisljam...kakav je taj koji ne grijesi...ama bas nikada...pa samim tim..."izvini" i nema u recniku...

aha...

sjetih se!

fikus Smile
zamisljam sada kakav bi to muskarac bio...recimo pored mene...a da nikada ne napravi nesto za sta treba da kaze "izvini"....

(pa makar i bilo to da je uspio da mi potrosi svu toplu vodu iz bojlera- a da nije to i naglasio...a ja krenula da se kupam Smile)

sad bas razmisljam...kakav je taj koji ne grijesi...ama bas nikada...pa samim tim..."izvini" i nema u recniku...

aha...

sjetih se!

fikus Smile
U redu je reci "izvini" za takve postupke,ali reci izvini nakon prevare,ponizenjenja,je skroz apsurdno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
zasto apsurdno!?!

tada je jedino normalno i pozeljno reci izvini(pod uslovom da je nekome zaista i zao),ali je potpuno druga stvar da li ces izvinjenje i da prihvatis i da li ces da oprostis.
mozda neko i ne ocekuje da mu oprostis,apsolutno je svjestan da je kraj...ali zeli da kaze koliko mu je zao zbog postupka,da zna da je kriv...prosto zeli to da kaze...ne ocekujuci da ce ta rijec u ovom slucaji bilo sta da rijesi.

ali to je vec nesto drugo...o tome ovdje nije rijec.

osim toga,nije prevara jedini nesporazum ili jedini vid ponizenja ili bilo kakvog osjecaja povrijedjenosti koji mozete da dozivite od svoga partnera Smile

jok...postoji lepeza toga...

« Poslednja izmena: 25. Apr 2010, 23:41:38 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 10:59:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.