Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:38:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: „Lego“ figure sa likom poznatih  (Pročitano 1011 puta)
19. Sep 2008, 11:05:19
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
HTC 
„Lego“ figure sa likom poznatih
Autor: M. M. | 19.09.2008. - 06:08




Jedan od najpoznatijih svetskih proizvođača igračaka za decu, kompanija „Lego“ izbacila je specijalnu seriju igračaka od kockica sa likom slavnih ličnosti, među kojima su Madona, Ejmi Vajnhaus, Bred Pit i Andželina Žoli sa svojim blizancima, Viktorija i Dejvid Bekam i mnogi drugi.

Naime, „lego“ kocke su nedavno proslavile 50. rođendan, te su proizvođači rešili da se poigraju sa likovima svetskih faca i ovekoveče ih u vidu neobičnih lutkica. Osim ovog jubileja, „Lego“ slavi i 30 godina postojanja žutog „lego“ čovečuljka, koji je za rođendan dobio čitavu armiju poznatih koji su pravljeni po uzoru na njega. Iako su mnoge od ovih slavnih ličnosti predstavljene u vidu kockastih karikatura, za Ejmi Vajnhaus se sigurno može reći da lepše izgleda kao „lego“ igračka nego u stvarnom životu. Ejmi je predstavljena sa uredno očešljanom kosom i svežim licem, ali i sa svojim neizbežnim tetovažama. Naročitu pažnju javnosti privukle su figure britanskog omiljenog para Viktorije i Dejvida Bekama, koji je predstavljen u dresu reprezentacije Engleske, ali i Andželine Žoli i Bred Pita, koji u rukama drže svoje blizance. Kraljica popa Madona obučena je u crni triko, a u ruci drži mikrofon.
Na žalost svih obožavalaca ovih zvezda, „lego“ figurice sa njihovim likom neće se naći u slobodnoj prodaji. Nijedna od poznatih ličnosti čiji je lik upotrebljen za ove figurice nije se oglasila da prokomentariše svog „klona“, a u javnosti su već krenuli podsmešljivi komentari na to kako je i Viktorija Bekam „napokon debela i zdepasta“.



Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
HTC 
Marija Šerifović za „Blic“ o karijeri, planovima, ljubavi...
Sa Slavkom delim dobro i zlo
Autor: M. Radojković | 19.09.2008. - 06:11




Marija Šerifović, ambiciozna Kragujevčanka koja je našoj zemlji donela pobedu na prošlogodišnjoj „Evroviziji“, nedavno je napravila singl za inostrano tržište. Novu pesmu radili su autori iz Engleske i Nemačke, a Marija je potpisala i ugovor sa jednom od najvećih evropskih producentskih kuća. Osim što je ispunjena na poslovnom planu, Marija je i veoma zaljubljena u godinu dana mlađeg glumca iz Crne Gore Slavka Kalezića. Marija kaže da je Slavko zasad u njenom životu onaj pravi i da joj daje snagu i energiju da u životu bude još bolja.

- Prvi singl za inostrano tržište je gotov. Radili su ga autori i aranžeri na relaciji Engleska-Nemačka. Potpisala sam ugovor sa jednom od najvećih evropskih producentskih kuća koja će se u budućnosti starati o mojoj inostranoj karijeri. Singl će biti najverovatnije objavljen do katoličkog Božića. Dalje od toga još ne bih otkrivala - najavljuje planove za „Blic“ Marija Šerifović, kojoj je veoma žao što zbog poslova nema vremena da se posveti publici u Beogradu.
- Iskreno mi je žao što moja karijera u Srbiji, kao i moj poslednji album „Nisam anđeo“ trpe zbog realizacije inostrane karijere, ali sam sigurna da će moji fanovi biti srećni kada čuju da sam odmakla van granica naše zemlje - otkriva pobednica „Evrovizije“ i napominje da u svojim poslovnim željama ne želi da bude preskromna.
- Svi znamo koliko je teško uspeti u inostranstvu. Glupo bi bilo da budem preskromna i kažem kako ne očekujem uspeh, a opet je prerano o tome nagađati. Nadam se da će me moja srećna zvezda pratiti i dalje - priča o svojim nadanjima Marija.
Osim što hrabro korača putevima svetske slave, Marija je veoma srećna i zaljubljena, a već pet meseci je u stabilnoj vezi sa 23 - godišnjim Slavkom Kalezićem, crnogorskim glumcem koji je diplomirao na cetinjskoj akademiji u klasi Bore Stjepanovića.
- Kao i svima, i meni je bitno kada sam stabilna na emotivnom polju, kao što je to sada slučaj. To mi daje snagu, energiju i satisfakciju da budem još bolja - iskrena je Marija, koja objašnjava kako je Slavko osvojio njeno srce.
- Ja sam jedna od onih kojima sitnice život znače, ali tek retki shvate šta je to. Dopada mi se to što je Slavko duhovit, zabavan, kulturno vaspitan, što veoma pažljivo gradi karijeru i veoma je talentovan i za glumi i za muziku. Među nama je sve jednostavno i to je ono što mi se najviše sviđa - ne krije Marija.
Kada je upoznala Slavka, nije ni slutila da će joj zarobiti srce.
- Upoznali smo se preko zajedničkih prijatelja i dugo smo bili samo drugovi. Nisam ni mogla da pretpostavim da ljubav može da nam se desi. Postojale su drugarske emocije, uživala sam u razgovorima sa Slavkom, koji je elokventan momak, a i delila sa njim mnoge stvari koje su mi se dešavale - kaže Marija i tvrdi da nikada ne bi javno otkrila svog ljubavnog partnera da nije sigurna da je to ono pravo.
Osim u emotivnom smislu, Marija u Slavku vidi veliku podršku za poslovne poduhvate.
- Karijera nam je veoma važna, savetujemo se i maksimalno podržavamo - ističe Marija i dodaje da kada je zajednička budućnost u pitanju, želi da sve ide spontano.
- Ne opterećujemo se velikim planovima, nego puštamo da stvari idu svojim tokom - kaže mlada i uspešna pevačica, a na pitanje da li u Slavku vidi životnog saputnika, odgovara:
- Nezahvalno je govoriti o tome. Za sada je on onaj pravi, ali ne znam šta nosi budućnost. Ono što bih volela je da sve bude kao sada.



Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
HTC 
Veza Mlađana Janovića i teniserke Jelene Janković
Vaterpolisti kao zavodnici
Autor: M. Mijatović | Foto:hello! | 19.09.2008. - 06:59




Iako ne zarađuju kao neki drugi sportisti i ne eksponiraju se u javnosti osim kada sa ostatkom nacije zasluženo slave po ko zna koju osvojenu titulu, vaterpolisti su oduvek bili meta lepšeg pola. Da „delfini“ odlično plivaju i u ljubavnim vodama kao i u bazenu, govori i najnovija romansa naše šarmantne teniserke Jelene Janković i crnogorskog vaterpolo reprezentativca Mlađana Janovića.

Jelena i Mlađan prvi put su se upoznali na Olimpijskim igrama u Pekingu, a poznanstvo i druženje ubrzo su prerasli u ljubav. Napadač Primorca iz Kotora osvojio je srce naše teniserke, a Jelena ga je, osim lepotom, očarala i svojom pozitivnom energijom i neposrednošću.
Ovog leta Jelena nije imala odmor zbog terapija. Ipak je uspela da ode na jedan vikend u Crnu Goru.
- Išla sam poslovno, nisam se videla sa rodbinom. Otac Veselin i majka Snežana su išli sa mnom i ostali smo tamo tri dana. Ali čim budem završila s profesionalnim obavezama, svakako ću otići u Crnu Goru da posetim rodbinu, ali i nekog drugog... - rekla je iskreno Jelena za „Hello!“, a na pitanje da li to znači da postoji neko poseban u vašem životu, odgovorila je:
- Da, u pitanju je jedan mladić iz Crne Gore... Pre nego što sam upoznala Mlađana u Pekingu, bila sam sama nekoliko meseci.
- Jedno je izvesno, uopšte nisam imao utisak da je uobražena. U to sam se uverio kada sam je upoznao. Jelena je super osoba, veoma pozitivna. Oduvek sam mislio sve najbolje o njoj, a sada sam se u to i uverio - iskren je Mlađan, kome ne smeta ni to što zbog brojnih profesionalnih obaveza za sada ljubav održavaju putem telefona. Jelena je bila nešto tajanstvenija, ali je najavila da će ubuduće češće obilaziti rodbinu u Crnoj Gori upravo zbog Mlađana. Dvadesetčetvorogodišnji Janović bio je jedan od najboljih strelaca svog tima na protekloj Olimpijadi, a nedavno se iz francuskog Marseja vratio u kotorski Primorac, u kome je i ponikao.



Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:38:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.