Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:24:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Legija je po vasem misljenju:
Heroj
45.6%  (26)
Zlocinac
49.1%  (28)
Nisam siguran
5.3%  (3)
Ukupno glasova: 57
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Legija~Heroj~Zlocinac  (Pročitano 16517 puta)
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Au incinio na sve odgovori...

Samo neshvatam kako moze biti heroj i u isto vrijeme zlocinac...ili nekoga smatram herojem ili zlocincem...ili mozda zlorojem...

Ratni heroj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
kako god ali barem si jedno rekao... a ne kao neki sto se palamude dali je Zlocinac ili Heroj...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
kako god ali barem si jedno rekao... a ne kao neki sto se palamude dali je Zlocinac ili Heroj...

Pa posmatraju ga iz dva aspekta. S jedne strane rat a s druge atentat na Djindjica. Koliki je zaista njegov udeo u tome nisma bash ubedjen da cemo u skorije vreme saznati pravu istinu. Meni je malo chudno recimo to shto je za njegovog zhivota dok je on bio premijer Srbija bila okrenuta Evropi a najvishe nemachkoj, da bi posle atentata na njegovo mesto doshao Zivkovic i Srbija se istog momenta od Evrope okrenula ka Americi.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
kako god ali barem si jedno rekao... a ne kao neki sto se palamude dali je Zlocinac ili Heroj...

Pa posmatraju ga iz dva aspekta. S jedne strane rat a s druge atentat na Djindjica. Koliki je zaista njegov udeo u tome nisma bash ubedjen da cemo u skorije vreme saznati pravu istinu. Meni je malo chudno recimo to shto je za njegovog zhivota dok je on bio premijer Srbija bila okrenuta Evropi a najvishe nemachkoj, da bi posle atentata na njegovo mesto doshao Zivkovic i Srbija se istog momenta od Evrope okrenula ka Americi.  Smile
Znam da je Djindjic imao velike prijatelje u Njemackoj pa mozda i zbog toga sto je cak i studirao sa nekim koji su u tadasnje vrijeme bili ovdje na vlasti...oko Zivkovica neznam kako je bilo i gdje je se okrenuo...ali za mene je Twice covijek dobar ili los nema sredine...ako je on imao pomjesane prste u ubistvu jednog od najboljih premijera samo taj pomisao meni je zalosno i mucno...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Seti se krstaških ratova...

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 550
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Siemens A65
Legija je zločinac, kao što sam već i rekla.. Nema potrebe polemisati bezpotrebno...
IP sačuvana
social share
Šta sanjam, a šta mi se dešava ? - Ivo Andrić
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 597
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia N70
@Tiger2005
Ok je to da je covek ili heroj ili zlocinac i da tu nema treceg, ali ti mozes reci sta je samo ako ga znas i znas sve o njemu, a cini mi se da ne znas puno. Takodje - jos nije dokazano da je "umesao prste" u Djindjicevo ubistvo (a da je bio najbolji nas premijer se u potpunosti slazem).
Posto verujem da sam ja medju onima koji su "palamudli", molim te procitaj opet moj post i videces da sam rekao da ne znam da li se heroj ili zlocinac kao sto ne znas ni ti, ali bar nisam tvrdio nesto sto ne znam sigurno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
Znam da je Djindjic imao velike prijatelje u Njemackoj pa mozda i zbog toga sto je cak i studirao sa nekim koji su u tadasnje vrijeme bili ovdje na vlasti...oko Zivkovica neznam kako je bilo i gdje je se okrenuo...ali za mene je Twice covijek dobar ili los nema sredine...ako je on imao pomjesane prste u ubistvu jednog od najboljih premijera samo taj pomisao meni je zalosno i mucno...

Ne znam ja ko je tu umeshao prste ali u istoriji se deshavalo da strane sluzhbe iz ovih ili onih razloga imaju umeshane prste u svakakve likvidacije. Cinjenica je da na ovaj deo Evrope svi hoce da stave svoje prljave shape. Tako da kad se okrenesh jednima ne odgovara drugima, a da se okrenesh svima to ne mozhe nikako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia E50
Al nam stolar otvori oci...ovako svima redom... :shock:pa jos i provocira...kill.... Smile Smile Smile










[Edit by vlado85: Vrijedjanje zabranjeno pravilnikom Politickog ~ Geopolitickog foruma]
« Poslednja izmena: 30. Jan 2007, 00:30:57 od vlado85 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
@Tiger2005
Ok je to da je covek ili heroj ili zlocinac i da tu nema treceg, ali ti mozes reci sta je samo ako ga znas i znas sve o njemu, a cini mi se da ne znas puno. Takodje - jos nije dokazano da je "umesao prste" u Djindjicevo ubistvo (a da je bio najbolji nas premijer se u potpunosti slazem).
Posto verujem da sam ja medju onima koji su "palamudli", molim te procitaj opet moj post i videces da sam rekao da ne znam da li se heroj ili zlocinac kao sto ne znas ni ti, ali bar nisam tvrdio nesto sto ne znam sigurno.
Ja mislim Milane da mi svi neznamo bas dosta o njemu kao ni sam sud koji ga optuzuje....ali na osnovu njegovih stvari i sa cim su ga sve povezivali ja sebi stvaram misljenje dali je jedan covijek heroj ili zlocinac...ja kazem za sebe da je zlocinac jer je umijesan u stvari u koje nitko u svijetu nebi ni pomislio da bi mozda mogao biti heroj radi toga sto je radio na Kosovu....
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
I-mate 30 Pro
Al nam stolar otvori oci...ovako svima redom... :shock:pa jos i provocira...kill.... Smile Smile Smile

[Edit by vlado85: Vrijedjanje zabranjeno pravilnikom Politickog ~ Geopolitickog foruma]

samo bez psovki ako moze???

i nisam ja stolar.....jezik ti je brzi od pameti....
« Poslednja izmena: 30. Jan 2007, 00:28:59 od vlado85 »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:24:58
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.