Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:14:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Legija zna ko je ubio braću Bitići  (Pročitano 3015 puta)
31. Dec 2008, 05:15:53
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.19
Tužiocu za ratne zločine Vladimiru Vukčeviću stigla je pre nekoliko dana nova pretnja iz Ilinoisa u SAD, u kojoj se navodi da će biti izdato naređenje za njegovo ubistvo ukoliko bude uhapšen haški begunac Ratko Mladić.

U novogodišnjoj čestitki autori su napisali da žele likvidaciju tužioca Vukčevića i ministra Rasima Ljajića. Pismo u kome je poslata slika Mladića i tužioca Vukčevića preko koga je nacrtan kukasti krst, autori zaključuju rečima: "Vaša smrt je neizbežna". Tužilac Vukčević kaže za "Blic" da srpske službe bezbednosti i FBI rade svoj posao na najbolji mogući način.

- Uverio sam se u to i prilikom sastanka sa predstavnicima FBI u Beogradu kada su me i informisali o tome dokle je stigla istraga. Sledeći sastanak ćemo imati naredne godine. Što se naših službi tiče, sa direktorima policije i BIA, Miloradom Veljovićem i Sašom Vukadinovićem, u stalnom sam kontaktu i znam da su stvari pod kontrolom - kaže Vukčević.

Objavljeni su detalji o mogućem načinu skrivanja Ratka Mladića, koliko su ti podaci aktuelni?

- To se poklapa sa onim što sam više puta govorio kada smo analizirali Mladićev psihološki profil. Najgore što može da se desi jeste da se ponovo prolije krv zbog haških begunaca.

Da li razotkrivate mrežu jataka Radovana Karadžića i da li neki od tih pojedinca možda skriva i Mladića?

- Moj zamenik Dragoljub Stanković potpuno je razotkrio mrežu pomagača Stojana Župljanina i Karadžića. Ubrzo se mogu očekivati i sledeće procesne reakcije našeg tužilaštva. Međutim, ne želimo da gubimo energiju i trošimo kapacitete na stvari koje u ovom trenutku nisu prioritet. Cilj su nam Mladić i Hadžić i njemu je sve podređeno. Neki pojedinci, očigledno, skrivaju begunce i na nama je da ih otkrijemo.

Završili ste izveštaj o trgovini organima koji predajete Diku Martiju iz Saveta Evrope. Šta se nalazi u tom izveštaju?

- Izveštaj je završen i vreme je za ozbiljnu istragu na severu Albanije. Još mislim da bismo mi i Albanci zajedno to najbolje uradili, ali s obzirom na to da se u ovaj slučaj umešala politika, učinićemo sve da se istraga na međunarodnom nivou uradi kako treba. Izveštaj ima 41 prilog, svaki je izuzetno zanimljiv i zahteva veliko angažovanje. Imamo 134 posredna i neposredna svedoka, preko 200 stranica materijala. Imamo i lokacije gde su, prema našim informacijama, pokopani likvidirani Srbi i nealbanci.

Sumnja se i da je albanski premijer Sali Beriša umešan u trgovinu organima, koliko to otežava istragu?

- Postoje indicije da je i on u toj priči, ali treba da se otkrije u kojoj meri. Određeni bankovni računi vezani su za njegovo ime, kao i kuće u kojima su bili lideri OVK u trenutku kada su formirani logori za Srbe i nealbance na severu Albanije. Imamo potpunu podršku međunarodne zajednice, sa Savetom Evrope smo u kontaktu i očekujemo posetu Dika Martija u januaru. Sa Hagom smo u stalnom kontaktu, kao i sa ambasadama SAD i Rusije i misijom OEBS-a. Moj je utisak da svi oni žele da se sazna istina o onome šta se dešavalo na severu Albanije. To je i u interesu pravde, a može i da razotkrije određene kriminalne grupe međunarodnih razmera. Jedino Unmik ćuti i nikako ne dostavlja zvanično misteriozni izveštaj iz "žute kuće". Međutim, i sa njima smo u Njujorku kontaktirali i dobili uveravanja da će proveriti šta se sa tim desilo.

Milorad Ulemek nedavno je odbio da svedoči o ubistvu braće Bitići. Koliko bi njegov iskaz pomogao u otkrivanju ovog slučaja?

- Ulemek zna ko je ubio braću Bitići.

Sumnja se da su pripadnici OVK i "Škorpiona" zajedno krijumčarili ljude. Da li ćete sarađivati sa Tužilaštvom za borbu protiv organizovanog kriminala?

- Saradnja između prvog i trećeg sprata u zgradi Specijalnog suda je stalna. Tužilac Miljko Radisavljević i ja razmenjujemo podatke koji mogu biti od koristi. Predmeti organizovanog kriminala i ratnih zločina su povezani i saradnja između OVK i "Škorpiona" je dokaz da bez obzira na sve njihove razlike, novac i interes ujedinjuju kriminalce svih nacionalnosti.

Očekujete li da međunarodne snage na KiM uhapse pripadnike gnjilanske grupe OVK?

- Čekamo da se istraga završi i onda ćemo komunicirati sa kolegama na Kosovu. Očekujem da će nova energija Euleksa pozitivno uticati da se krene u postupke za ratne zločine koji su do danas spavali u fiokama.

Da li će biti novih postupaka za ratne zločine počinjene na KiM?

- Hoće u 2009. Imamo dva predmeta koja dobijaju konačan oblik.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 57
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Све зна.Само да му смање казну па ће им он помоћи да реше случај.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia E
zasto bi im pomogao da saznaju ko je ubio te siptare kad on robija 2 dozivotne robje, razmislite malo Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 512
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Legija je legenda ovih prostora. Koliko je samo taj kriminalac pogubio ljudi. Takve treba vesati za jajca, jer je dozivotna robija za njih malo.
IP sačuvana
social share
No money, no funny!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
 Znaš šta rade takvima u Saudijskoj Arabiji? A on ovde "piše" knjige Džizas  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 512
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ovih mi je Shiftara stvarno zao, a vidim i ovaj kriminalac i ubica Legija ih iskreno zali. Dobro je sto je poceo da pise memoare da bi siroki krug publike mogao da se upozna sa njegovim "radovima". Samo mi nije jasno kako nepismen covek moze da pise knjigu?
IP sačuvana
social share
No money, no funny!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
  Zato što ih i ne piše prijatelju moj  Smile

  To su napisane stvari za njega.
On ne ume dve rečenice da sastavi a da jedno deset puta ne kaže:"Znači"
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


svasta nesto od necega

Zodijak
Pol
Poruke 114
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Alcatel 
Naravno da zna ,kad ih je on maknuo. Smile
IP sačuvana
social share
[img][/img]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
Легија свезнајући ...  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy S9+
Najbolji su mi ti "profesionalni atentatori" koji salju za NG cestitku u kome pise "ubicemo ovoga ili onoga"  Smile Smile Mislim dajte ljudi malo budite pametni.Koji atentator salje razglednice za NG sa adresom svog boravista.FBI,CIA,KGB,BIA....... ih traze  Smile Smile Slazem se sa dominick da Legiju boli patka da svedoci u korist Albanaca.Ne mislim da je Legija sveznalica ali mislim da taj olos stvarno zna sve oko tog ubistva.S obzirom da Albance boli patka da nekog osude za ubistva Srba sto bi onda i Legija pomagao tuzilastvu  Smile Ja i dalje mislim da je Legiju neko dobro zaj... da se preda jer nema nikakve logike da se ubica i kriminalac preda policiji  Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:14:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.