Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lecio i izlecio 20 nerotkinja „injekcijom”  (Pročitano 3836 puta)
01. Jul 2007, 13:11:23
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
... sve bebe, međutim bile pljunuti „doktor”

U beogradskom Drugom opstinskom sudu na četiri godine zatvora osuđen je Dragan Jovanovic (34), iz sela nadomak Beograda, zbog laznog predstavljanja i nadrilekarstva.
Sud je tokom dokaznog postupka utvrdio da je lažni doktor u periodu od marta 1997. do juna 1999. godine „lecio i izlecio” blizu dvadesetak nerotkinja, od kojih je svaka donela na svet zdravu bebu. Sve bi bilo u najboljem redu da trojica muzeva i novopecenih roditelja nisu posumnjali u Jovanovicev metod lecenja...
- Od malih nogu baba me je ucila cemu koja travka sluzi i šta leci. Kad sam odrastao poceo sam da lecim narod cajevima i u tome sam bio uspesan. Onda su, jedna po jedna, u moju kucu pocele da pristiľu i da traľe pomoć mlade žene koje u svojim brakovima nisu imale decu. U početku sam i njima davao cajeve, a onda sam se dosetio da im pomognem - rekao je pred sudskim vecem Dragan Jovanovic.
Glas o coveku koji uspesno leci nerotkinje i na taj naćin spasava i njihove uzdrmane brakove brzo se procuo. Pred Jovanovicevim malim kucerkom u selu produzavali su se redovi pacijentkinja, ne samo iz okoline Beograda, nego i iz Nisa, Kragujevca, Valjeva, Novog Sada...
- Dolazile su mi žene iz svih krajeva Srbije i trazile isto: da im omogućim da rode dete. Bilo je mladih i lepih, ali i ruznih žena. Svakoj sam, bez obzira na izgled i godine, pomogao i udovoljio joj. I bar svaka druga je rodila bebu - tvrdi Jovanovic.
Lažni vidar i doktor otkriven je slučajno. Trojica oceva iz susednih sela nasli su se s porodicama u letnje popodne da popiju pivo i malo se provedu. Dok su se oni „ladili”, njihova deca su se igrala u basti. Tada je jedan od njih primetio da svo troje dece lice jedno na drugo. Odmah su posumnjali u svoje ľene, ali i u „doktora” Jovanovica, čije su bile pacijentkinje.
- Upali su pijani u moju kucu, kasno uvece, i poceli da vicu na mene i da me samaraju. Tražili su da im priznam kako sam i cime lecio njihove žene. Uplasio sam se i u besu rekao: Nisu vase žene jalovice, nego vi. Da nije bilo mene i moje injekcije, nikada ne biste dobili decu!
Gnevni ocevi pretukli su nadrilekara i prijavili ga policiji. Ubrzo je uhapsen. Jovanovic pred policijom i sudom nijednog trenutka nije priznavao delo koje mu se stavlja na teret, tvrdeci da je „samo pomagao” i da nikoga ni na šta „nije prisilio”.
Upitan od strane suda da malo pojasni kakvu je to injekciju davao ženama i da li se kaje za ono sto je radio, okrivljeni Jovanovic je izjavio:
- Zašto bi se kajao? Nisam nikoga ubijao, nego sam darivao zivot! A injekcija? Kako cija i kakva? Pa moja, brate. Ne može se zatrudneti od nekakvih cajeva i trava, nego samo od dobre injekcije!

Na sudu pacijentkinja LJ.K. izjavila:

Rekao mi je da se svucem

Jovanoviceve reci potvrdili su i brojni svedoci, od kojih su vecina bile žene.
- U braku sam sa Zivotom celih deset godina. Nismo imali dece. Obisla sam sve moguće lekare i uvek isto: „Dzabe, snajka, ti pijes lekove, problem je kod tvog muza”. Kad sam to saopštila Zivoti i njegovoj majci, nastao je haos u kuci. Onda sam čula za doktora Jovanovica i otisla sam kod njega da traľim pomoć - ispricala je pred sudom lepuskasta Lj.K., jedna od pacijentkinja laznog doktora.
Prema njenim tvrdnjama, doktor ju je ljubazno primio, saslusao i obecao joj „sigurno izlecenje”:
- Rekao mi je da ako hoću dete moram da budem spremna na rizik i moguće posledice. Pristala sam. A onda mi je rekao da se svucem, sto sam i uradila, misleci da hoće da me pregleda. Međutim, svukao se i on... Shvatila sam o cemu se tu radi, ali mi je već svega bilo dosta i pristala sam. Onda se desilo ono... Posle sat vremena, obukla sam se i onako, malo posramljena, posla kuci. Doktor mi je rekao da ću bebu roditi i da ne treba da se stidim. Samo, ako me neko u selu pita na koji me je naćin lecio, da kaľem da mi je dao injekciju.
Posle devet meseci Lj.K. je zaista rodila devojcicu, koja je, kako ona kaže, bila „pljunuti doktor”.
Na sudijino pitanje da li ju je doktor prisilio ili bio grub prema njoj kada su bili intimni, Lj.K. je kao iz topa odgovorila:
- Taman posla! Bio je nezniji i bolji od mog Zivote!


izvor nepoznat
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 6496
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
LOL kakav lik. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Who hesitates masturbates

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5514
Zastava Srbija,Sabac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N85
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1154
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC Sensation
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
ekstra.... Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Oki doki
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Linux
Browser
Mozilla (Debian-2.0.0.3-1
Hmmm, mislim da bi i ja mogao početi provoditi terapiju po susjedstvu  Smile.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Riba ribi grize ribicu - 21. vek!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1553
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N97 black
Zamisli tog muzha kad je zena izjavila da je doktor bio nezniji od njega Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 332
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Siemens neki stari
Meni nije jasno sto ga osudise
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1862
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
 Smile Smile Smile
dekameron bre .....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
 Smile kakav car

hm... verujem da su se mnoge zene dosetile te vrste leka i bez ovog 'doktora'... posto muska neplodnost u mnogim krajevima ne postoji Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.