Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:08:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 96 97 99 100 ... 141
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: League of Legends  (Pročitano 214474 puta)
Zvezda u usponu


Passionate Gamer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1260
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.143
mob
HTC ONE
Meni je WW shit totalni, mozda je dobar na tim low lvl divizijama kada e napuca ali u vecim je shit.
Ja kad adc da cekam 6 lvl da bi mi gankovao, ma idi bre.. osedim do tada + protivnicki jungler tipa lee sin mi dodje 2 lvl i haos napravi ili rengar sa teleportom, pa ovi bace ward u bush dole i ovaj samo skoci kao besna zverka i razmrsi mene mrsavog adca Smiley dok suport tamo leti postavlja 3 warda u jedan zbun lol Smiley
IP sačuvana
social share
"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.   "
    — Winston Churchill
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13403
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.103
mob
HTC m9
ww je najbolji jungler ubjedljivbo , a to oni sto ne znaju gankovat pre lvl6 ne znaju da ga igraju Smile
IP sačuvana
social share
jafa boy
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Passionate Gamer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1260
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.103
mob
HTC ONE
WW ima samo jedan disable to je njegov ulti kada te suppresuje na neko vreme, ostale magije nemaju nikakvu korist za tim.
Znas li ti sta meni uradi npr. elise kada dodje na bot i uhvati me u coccon na 2 sekunde, pa dodje protivnicki supp npr morgana i ona 2 sekunde, i dodje Jinx sa trapperima na jos 1.2 sekunde, tebra nema me Smiley)
Osim ako se moj supp ne zrtvuje i skoci ispred mene da popije batine Smiley
hotta love ur support Smiley
U da real mvp! Smiley
IP sačuvana
social share
"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.   "
    — Winston Churchill
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13403
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.103
mob
HTC m9
nez meni je ww zakon za junglu imas speed +q koji te lijeci sa ful buildom niko te ne moze dobiti 1v1 al to je za mene sad tebi mozda nije 
IP sačuvana
social share
jafa boy
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Passionate Gamer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1260
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.103
mob
HTC ONE
Igrao sma juce par partija protiv WW jungle, u prvoj partiji lik nije nesto posebno odigrao i dobio sam, ali zato u drugoj, brate haos, lik imao blood thirster, onem, visage, botrk, i onaj item sto ti daje 42% attack speed i jos nesto, ne mogu da se setim, AUUUUU, pa nismo mogli da ga ubijemo, hiluje se kao besan!! Sada te razumem na sta si mislio Smiley
IP sačuvana
social share
"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.   "
    — Winston Churchill
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
Sendo 
WW je postao neka vrsta off Tenka, ili se igra na tenkovski build sa nečim što mu daje gadan damage (tipa Blade of the Ruined King koji se staka sa ultyem) ili kao Tank/AP Hybrida koji se abnormalno heala sa W i u prvim je redovima napada.

Što se tiče Jungle, teško, mislim da su Rammus i Lee i dalje kraljevi brzine čišćenja iste. Lee naručito jer mu W daje nenormalnu mobilnost kroz teren, a fhashovanje na Wardove da ne pominjem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13403
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.103
mob
HTC m9
nez za lija i ramus jos ih nisam igrao al cim probam javim vam koji je bolji za mene
IP sačuvana
social share
jafa boy
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
Sendo 
Rammus je odličan zbog mobilnosti, i što sa Q možeš jako brzo da izađeš iz zasede, tauntuješ, uključiš bodlje (koje su meni prioritet u džungli, jer em dobija damage return to attacker, em mu daje na napad jer 25% armora mu ide na damage kao pasiv), i gledaš kako ga tvoj tim sabija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Passionate Gamer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1260
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.103
mob
HTC ONE
Imam jednog liak u prijateljima koji igra bukvalno samo ramusa, lik uzme warmong i thornmail i cizmicu za brzinu i unapredi je u onu sto ti daje speed boost dok si u baci, tebra lik leti!!! Smile Uvek je tu u timfajtovima da pomogne, bas brzo stigne..

Imam 6300 razmisljam da li da uzmem Yasua ili Lucijana, ko je bolji od njih da keruje gejm, jer ne mogu vise da izdrzim, iz s2 sam pao u s3 opet jer dobijem jednu partiju a izgubim dve, i tako u krug, sve zbog botova koji fejluju, ccccc.... kako me namesta ovaj riot!!!
IP sačuvana
social share
"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.   "
    — Winston Churchill
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
Sendo 
Yasuo je dobar, ali zahteva skill, i kada to kažem, zaista mislim. Tehnički je Champ, i ako ne vladaš tehnikom ne preporučujem ti ga.

Lucian je odličan carry, ne toliko zbog ulty, koliko zbog harrasa u početku, i mogućnosti da napravi kilotonu damagea kasnije.

To je moje mišljenje, a ti si slobodan da biraš ko god ti više odgovara. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 96 97 99 100 ... 141
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:08:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.