Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 05:15:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 101 102 104 105 ... 141
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: League of Legends  (Pročitano 214600 puta)
Zvezda u usponu


Passionate Gamer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1260
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.124
mob
HTC ONE
Skilovit sam ja, peglam adcove vec odredjeni period i upoznat sam sa mehanikom, sa Lucijem gledam kako igraju ovi pro likovi, i pre se uzimao TF ali sada cepaju drugaciji bild, samo corky i kogmav uzimaju first item TF, ostali pice na infinity i tako to..

Za BT sam procitao da je skoro kao beskoristan zato sto su ga izmenili i nikako nije preporucljiv u prva dva itema, mozda 3-4..

Super je item TF za lucija, ali nekako se osecam sigurnije kada imam IE, nekako kada krenem da burstujem protivnika mnogo helta leti Smiley Probacu danas sa tvojim buildom pa da probam..

Uzgred, nisam znao da kod TF-a ovaj djavo kako se zove..hmm sheen procuje posle svakod udarca ? To je onda ekstra!
IP sačuvana
social share
"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.   "
    — Winston Churchill
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 625
Zastava Крагујевац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 39.0.2138.3
mob
Nokia 950
Trinity Force

Mada je TF preporucljiviji za top/ad champa na Lucinu je babaroga.Medjutim koliko moze da donese benefita toliko moze da bude i lose jer stici rano do TF nije lako zbog njegove cene 3700 a na to dodate plus 1100 do 1300 za boots plus koji ward i potions-i sve ukupno dostigne i do 6000 sto zahteva farmanje bez greske od 80-100 cs plus gold koji dodje vremenom.

U passivnom laneu sa dobrim supportom napravim 100 cs za 8-10 miuta sa lucianom i to spamajuci magije da bih farmao i opet je teze dobijati suprotnog adc-a jer i on za to isto vreme vec ima b.f sword , boots , i naeki atackspeed item sto nad mojim phageom i sheenom opet ima delimicnu prednost u fightovima.

Kada igram duo sa ortakom koji supporta obicno kada poguram lane vratim se i farmam goleme , na nesrecu mog junglera Smile

U LCS pro timovi rotiraju lane sa Lucianom posalju ga na top da igra 1 na 1 sa top lanerom protivnika , a support ostane bot sa vlastitim top lanerom.U ranoj igri retko koji top laner moze da dobije adc-a tako da se niko ne napada sem iz jungle i onda farmas bez ometanja.

Pres sheena preporucujem Phage jer daje extra helte i nakon svakog hita 1 sekunde +20 speeda , Luciana svi sabijaju u lejn fazi da bi sjebali farm , sa phage dobijes extra helte plus m.s. sto te odrzav duze u lejnu a to je prioritet.

Citat
Citat: mctavishmw2 07. Okt 2014, 10:36:30
Skilovit sam ja, peglam adcove vec odredjeni period i upoznat sam sa mehanikom, sa Lucijem gledam kako igraju ovi pro likovi, i pre se uzimao TF ali sada cepaju drugaciji bild, samo corky i kogmav uzimaju first item TF, ostali pice na infinity i tako to..

Za BT sam procitao da je skoro kao beskoristan zato sto su ga izmenili i nikako nije preporucljiv u prva dva itema, mozda 3-4..

Super je item TF za lucija, ali nekako se osecam sigurnije kada imam IE, nekako kada krenem da burstujem protivnika mnogo helta leti Smiley Probacu danas sa tvojim buildom pa da probam..

Sve to zavisi protiv kakavog tima igras , u nasem slucaju mi koji igramo 4fun pametnije je da juris sto veci dmg nego bilo sta drugo.
Profesionalni timovi pak imaju razlicite buildove za razlicite timove , to foru da nazovem takave promene odstupanja su prvi uveli WE (world elite) klan koji sada nepostoji ali sigurno jedan od najboljih ikada po meni i njihov ADC Weixiao , Kinez , koji je naprimer kao prvi item na Ezraelu uzimao BTRK sto je Ez-u davalo ogroman dmg na ultu i na njegovom W , kada imas pasivan tim koji se brani EZ tult sa botrk preokrene stvari

Tako danas na lucianu cesto igraju BOTRK kao prvi item kada igraju protiv squishi timova.

Upravu si za BT zanimljiv je samo kasnije i to zbog stita pa dodje vise kao odbrambeni item.

Infinity guraju adc-ovi koji imaju magiju koja im daje dodatni atackspeed kao tristana , miss fortune , kogmaw jer povecava sansu za vise kritikala nego kod champa koji mora da gradi atackspeed.

Sve ima svoje u lol-u Smiley
« Poslednja izmena: 09. Okt 2014, 11:24:19 od Bellfago0r »
IP sačuvana
social share
Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46905
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Passionate Gamer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1260
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.101
mob
HTC ONE
To je to SHRC vs SW Smiley koja ce to koljaza da bude Smiley ja iskreno navijam za SHRC samo zato sto su kinezi Smiley

Uzgred za jedan dan sam iz s3 oko 10 poena upao u s2 i sada sam dobio jednu od tri za s1 konacno!!!

Cuo se sa ortakom koji je D1 na westu, ovde na eastu je D4, dao mu neki klinac pare da mu busta od silvera do golda acc, i kao rekao mi da igramo duo.. Brate taj lik... pa ja ne mogu da Vam opisem, igra samo mid *kada mu dopuste* i to ANNIE brate ANNIE hahahah Smile evo vam rezultati, ma haos!

http://eune.op.gg/summoner/userName=jbgovnersam

Igramo opet za vikend pa cu najverovatnije konacno u gold Smiley
IP sačuvana
social share
"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.   "
    — Winston Churchill
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 625
Zastava Крагујевац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 39.0.2138.3
mob
Nokia 950
Annie je dobra za solo Q iz razloga sto od nje mozes sve da dobijes i CC za tim i dobar dmg i pokretanje borbi i tako dalje , malo koji champ moze sve to , naravno annie trazi malo skila i mnogo planiranja Smiley

Ja se ndam da ssw nece da dobije ali realno dominiraju , nekako mi je lezal da protiv njih igra OMG posto su agresivci i jedni i drugi ... svakako bice mec za celu sezonu.

A sta mislite o EU timovima ... koja blamaza Smile
IP sačuvana
social share
Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13403
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.124
mob
HTC m9
ja se razocarao u eu timove Smile ,inace da kazem pre neki mjesec dana tako igamo mi napravimo tim i da udjemo u gold sa 5 pobjda i naravno 4pobjeda i peta poraz i max silver1 i zovnemo mi nekog lika kad ono lik iz dijamanta 1 covjek ja imao oko 400 minjona nije bila prosla ni 30 minuta malo je reci da je unustio protivnicki tim Smile i tad sam vidio razliku izmedju mene i njega i reko moras ti jos pure i pure da pojedes da budes kao on  Smile
IP sačuvana
social share
jafa boy
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 625
Zastava Крагујевац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 39.0.2138.3
mob
Nokia 950
Nije to slucaj brat , jer ja kada sam igrao u D5 , D4 pa D3 farm faze su duze nekih 15 - 20 minuta , sada sam opet u S4 farm faza kada prodje 10 minuta ja sam na konju ali to je retko slucaj , generalni benefit za mid game imaju oba tima ako farm faza traje duze ali to vecina neshvata pa krece agresivno od samog starta , mnogo rominga iz lejna u lejn.U Diamondu ima neko nepisano pravilo da se protivnicki turent ne unistava pre 15 minuta da farm faza traaje duze i sve se svodi na gankovanje junglera , okrsaja u lejnu ili eventualno teleport sa topa.

Ja imam neki recept za noobare u nizim rankovima , posebno kada igram duo , dajem samo last hitove neguram lane  preko pola i puno HP i mana napitaka , sto duze ostanes u lejnu to bolje.

Najbolje je kasnije , u 80% slucajeva jungler pocinje da farma u lejnu a ja predjem na dzunglu , manje CS ali vise golda za isto vreme provedeno u farmanju , bitno negubis vreme.

Isto tako koji god lane da igram kupujem sightstone , jbg. izgubis tih 800 golda ali napravim dosta killova nad onima koji idu solo.

To su ti neki recepti da sto pre pobegnes iz bronze silvera golda Smiley
IP sačuvana
social share
Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Passionate Gamer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1260
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.101
mob
HTC ONE
jes vala u pravu si bell, farm faza konza Smiley
Ja sam iskreno navijao za fnatic, ali posle debakla sam odmah presao za OMG jer su bas cool, imaju tu agresivnost i pokazuju zube svakom drugom timu.. Sad, sta ce biti u finalu ne znam zaista, ali bih bio srecniji da SSW izgubi samo zato sto sam uvek lupao kontru najjacima Smiley
a st ose tice wardova, ja kada sam na topu uvek mi je wardovan tribush gore desno i mocvara, i onda sam miran, farmam kao besan, takodje me jako smara kada sam jedini u timu koji kupi pink ward, shijeee 100 golda brate das to je 3 miniona bukvalno a mnogo znaci, jeste da ce da ti ga skinu ako prodju pored ali meni se bezbroj puta desavalo da postavim jedan tipa u 5 min i da stoji do kraja partije, a znaci mnogo!

Hah ovog ortaka banovali na 2 dana zato sto je livao 3 gejma, tacnije kaze mi da je igrao i da mu odjednom ono kao reconnecting, i on izadje i opet udje u igricu medjutim dzabe, puko lejn, ostali nafidovani i izgubi i valjda ga prijavili i eto bana Smiley

Imam osecaj da taj Rion namesta opasno Smiley
IP sačuvana
social share
"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.   "
    — Winston Churchill
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 625
Zastava Крагујевац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 39.0.2138.3
mob
Nokia 950
Ima tu jos jedno nepisano pravilo , niko nezna da postavlja wardove ali svi znaju da igraju kada ih ima , preglednost je velika prednost i noobare iako to nerazumeju imaju benefit.

EU nema dovoljno turnira , da nije chelengera nebi mogao da vidis nekog novog dobrog igraca koji isplivava iz ranked u profesinalno takmicenje.
Evo zadnji chelenger EU mi je bio fenomenalan iz koga je isplivao klan "Unicorns of Love" koji je dobio Milenium tim koji je vec 3 godina u profesinalnim takmicenjima a pre toga NIP.UOL ako dobiju sponozora a dobice ga sigurno , sledece godine su u LCS.Imaju  bivseg pro igraca Vizicsacsi  a da nepricam da im je mozda i najbolji igrac Shacker D1 liga bivsi igrac EG-a pa zatim kikis bivsi igrac SK Prime ,Hyliss i Power of Evil koji su novi na sceni .Pogledajte njihovu igru , imaju neverovatne taktike i champ pool im je ogroman,garantujem sledece godine uzimaju LCS jer sada trenutno nema niko takvu igru u EU po meni.





A verujem da ce sledece sezone , posto nemaju pravo u da ucestvuju u Worlds da dobiju wildcard.

Riot nikada nije bolje zaradjivao ali ni vise bagova imao.Skoro smo diskutovali na leagueoflegends.com o bagu sa rekonktom zatim da ti otkaze Q na pojedinim herojima , generalno ko igra na EUNE kao ja gde je nagori support za server zna sta su muke , ko moze da predje na EUNE na Ruski ili Turski server da se usreci.
« Poslednja izmena: 16. Okt 2014, 11:21:35 od Bellfago0r »
IP sačuvana
social share
Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13403
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.124
mob
HTC m9
i u mene rodjak dobio ban zbog mtlea vec drugi put na 7 dana nesdaje mu konekcije u partijama i tkao sad cim jednom napusti gejm tj nesane neta dobije ban bar on tako kaze  Smile
IP sačuvana
social share
jafa boy
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 101 102 104 105 ... 141
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 05:15:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.